Skocz do zawartości

Dlaczego SUBARU?


Xitram

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

szanowni forumowicze-sybarowicze - co jest w tym autku ze ono dziala tak zarazliwie - jestem jednym z takich zarazonych bowiem od okolo dwu lat przymierzalem sie do zmiany samochodu - o subaru myslalem w kategoriach fantazji i niespelnionych marzen - dopiero jak kolega usadzil mnie za kierownica forestera [nowego co go sobie nabyl] to mnie trafilo jak strzala amora jak zaraza wąglika, jak grom z nieba

otwieram temat - co was sklonilo do zakupu - subaru - przecie to auto jak kazde inne - sztery kola, silnik, kierownica.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usadzil mnie za kierownica

 

hehe, nie przejmuj się, mi też wystarczyło raz się przejechać ;)

Potem to już było jak nałóg, co myślałeś o aucie, to tylko jak tu najszybciej kasę na niego skołować :) A teraz śpię w garażu i wyglądam jak Smigal z Władcy Pierścieni i mówię mu: "Mój Skarbie" :mrgreen:

 

A tak na serio, to faceci są do końca przecież dziećmi tylko z biegiem czasu mają corazto droższe zabawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni forumowicze-sybarowicze - co jest w tym autku ze ono dziala tak zarazliwie - jestem jednym z takich zarazonych bowiem od okolo dwu lat przymierzalem sie do zmiany samochodu - o subaru myslalem w kategoriach fantazji i niespelnionych marzen - dopiero jak kolega usadzil mnie za kierownica forestera [nowego co go sobie nabyl] to mnie trafilo jak strzala amora jak zaraza wąglika, jak grom z nieba

otwieram temat - co was sklonilo do zakupu - subaru - przecie to auto jak kazde inne - sztery kola, silnik, kierownica.

Pozdrawiam

 

najpierw spojrzałem w internecie - okropa :cool: , potem pojechałem do salonu - okropa i do tego mała (impreza) :cool: , wsiadłem (do stojącego) - miłość :cool: . na jazdę próbną nie było czasu, kupiłem i już :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...