Skocz do zawartości

Impreza GL - groszek w babskich rękach :)


cougar94

Rekomendowane odpowiedzi

Taki tips by ruda przechodziła obok=]

Po przejażdżce zimą przed wjechaniem do garażu opłucz autko myjką ciśnieniową by ściągnąć sól - bo to ona niesamowicie przyspiesza proces korozyjny. Jak nie masz myjki to ja np. jeździłem do bezdotykowej myjni i tam za 2pln = 2min płukałem auto programem "płukanie" i potem pomalutku do domku=] Płucz też wnętrze nadkoli i spód jak możesz, trzeba kucnąć=] Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cougar94 przeczytałem prawie cały wątek i podoba mi się Twój tok rozumowania, a (sądząc po nicku) lat masz ledwo cztery więcej od mojej subaryny dla której ostatnio trochę zdurniałem ( o własnym wieku nie wspomnę z szacunu dla XXI wieku). Ja teraz ogarniam z rudej moje skromne 2.0 i nawet na swapa nie mam widoków, więc trzymam za ciebie kciuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety też ale wrzucam też drugi, prosto z yt :)

 

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/82908-impreza-gc4-z-sułkowic/?p=2386865

Myślę, że każdy posiadacz subary się kręcił i nagrywał swoje dokonania=] Chodź zazdroszcze tym co kręcą się na asfalcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a70441d5bf046403.jpg

 

kierownica wleciała, niedługo fotele. Sprzedałam audi, więc zaczynam gromadzić graty do subaryny i wstawiam do blacharza. Potrzebuję: maski od GT, zderzaka od GT (najlepiej kompletnego) oraz (najważniejsze!) prawych tylnych drzwi w dobrym stanie. Lotkę mam już na oku, doszłam do wniosku że wstawię tą największą z seryjnych :D 

 

Zastanawiam się też nad wzięciem udziału w rajdzie amatorskim który odbywa się w okolicach Koszalina, jak i na samym jego terenie. 

 

No i wydech, chciałabym coś z tym poczynić żeby było słychać cokolwiek ;p

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@cougar94, Na wstępie gratuluje sprzedaży :) Oby poszła w dobre ręce bo wydawała się zadbana ;) Nowa kierownica robi robotę i dużo lepiej się prezentuje :) Całkiem dobre posunięcie z pakietem GT ;) Jak masz możliwość to korzystaj z każdej takiej jazdy nawet dla samej przyjemności ;) Pamiętam forkiem jak byłem na Torze Kielce ba po całym dniu jazdy mimo zmęczenia to nie chciałem zjeżdżać, a każda taka jazda gdzie można sobie trochę poćwiczyć daje tyle przyjemności ;) Nie zapomnij tylko kamerki i niech ktoś foty porobi w ruchu :) Masz już na oku sprawdzonego blacharza? Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam blacharza który dobrze ogarnia, robił mi audiane ;) A propos audi, będę miała je na oku bo sprzedałam typkowi spod Bytowa :)

 

 

Aktualny zderzak nie jest zły. Może taka inspiracja: https://youtu.be/jvgIxU_Y2hs

piękna  :wub:  no pomyślę, poszukam. Jeśli nie znajdę nic ciekawego to zostanie ten który jest, choć też trzeba by było go ogarnąć bo nie jest w super stanie, miałam ostatnio spotkanie z słupkiem jak latałam po polu  :biglol: I też któregoś razu zgubiłam ten plastik (zaślepkę od halogenu?) mam już na oku zderzak, troszkę do roboty ale w sumie za grosze :) Lotkę też będę miała taką jak ten na filmiku prawdopodobnie, wyczaiłam nówkę z laminatu. 

 

 

@@cougar94, Na wstępie gratuluje sprzedaży :) Oby poszła w dobre ręce bo wydawała się zadbana ;) Nowa kierownica robi robotę i dużo lepiej się prezentuje :) Całkiem dobre posunięcie z pakietem GT ;) Jak masz możliwość to korzystaj z każdej takiej jazdy nawet dla samej przyjemności ;) Pamiętam forkiem jak byłem na Torze Kielce ba po całym dniu jazdy mimo zmęczenia to nie chciałem zjeżdżać, a każda taka jazda gdzie można sobie trochę poćwiczyć daje tyle przyjemności ;) Nie zapomnij tylko kamerki i niech ktoś foty porobi w ruchu :) Masz już na oku sprawdzonego blacharza? Powodzenia :)

a z rajdem to jeszcze muszę pomyśleć, nie mam zbyt dużych umiejętności, więc najpierw jakiś trening, dopiero potem zdecydowałabym czy w ogóle ryzykować. Z jednej strony fajnie, z drugiej pewnie nie wypadłabym zbyt dobrze, mimo że to trzecia klasa, a ja nie lubię się kompromitować :D Zobaczę na treningu jak pewnie się czuję :)


Chcę się zabrać za wydech i tak myślę, może jesteście w stanie mi coś polecić? Ta rureczka z tyłu wygląda strasznie komicznie, nie wspominając o tym, że stojąc na światłach mam wrażenie że silnik nie pracuje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rajdu to każdy kiedyś zaczynał ;) co do końcówki to racja mega śmieszne są seryjne taki mały kut... ;) Usłyszałem na żywo kiedyś wolnegossaka z kolektorem borla i końcowym blitz nur spec R czy jakoś tak ;) Bosko brzmiało ;) Możesz też zrobić jak koleżanka ma w blobie n/a czyli kolektor borla bądź tańsza opcja różnoodległościowy i do końca poprowadzić rurę przelotową średnicy ciut większej niż seria np 2.25" dźwięk robi robotę ;) Hałasuje jak turbo ;) Napisze dziś do Marty to może nagra dźwięk i podeślę ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do rajdu to każdy kiedyś zaczynał ;) co do końcówki to racja mega śmieszne są seryjne taki mały kut... ;) Usłyszałem na żywo kiedyś wolnegossaka z kolektorem borla i końcowym blitz nur spec R czy jakoś tak ;) Bosko brzmiało ;) Możesz też zrobić jak koleżanka ma w blobie n/a czyli kolektor borla bądź tańsza opcja różnoodległościowy i do końca poprowadzić rurę przelotową średnicy ciut większej niż seria np 2.25" dźwięk robi robotę ;) Hałasuje jak turbo ;) Napisze dziś do Marty to może nagra dźwięk i podeślę ;)

Kiedy nagranko wleci na forum? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jutro wycieczka do Warszawy po drzwi i maskę :) reperatury błotników już przyszły, klapa bagażnika też już jest, więc coś zaczyna się dziać. Jak wszystko będzie na miejscu wybiorę się do blacharza na ustalenie terminu ;) W KOŃCU! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że idzie to teraz lawinowo :)

I tak 3mać...Szkoda stłuczki- choć dzięki niej teraz i tak musiałaś wymienić zderzak...Więc nie ma tego złego :)

Ja również czekam na efekty prac...Wrzuć choć fotki gratów, które nagromadziłaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...