Skocz do zawartości

beSTIa My05 EU i Colinowa babcia my95


Mateusz22

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiu wiem, że zamierzasz przejść na złą strone mocy ;) nie będę Cie od tego odwodził bo mimo iż fanem evo nie jestem to... chciałbym sie kiedyś dobrym evo przejechać :D

Info od Carfit z dzisiaj: nowa rurka idzie do mnie już kurierem, zapowiada sie w sumie fajny tydzień jeśli tylko wszystkie części mi przyjdą które mają przyjść, oraz coś od znajomego który dzisiaj się odezwał że miałby coś dla mnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szybki mały upik bo padam na ryj już dzisiaj. ( wróciłem z nor o 16 i od razu zacząłem od rozbierania swojej bestyjki)

Co po niektórzy zwrócą uwage iż coś u mnie się zmieniło :yahoo: Pełny up jutro, po wypucowaniu i zamontowaniu letniego zestawu :)

fjlvnKV.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no na plus zmiana, niestety nie są to ori subaru tylko zamienniki, świeci to dobrze ale ustawienie ich to tragedia :wacko:

Jest też nowy znaczek, zamówiony w ASO po vinie i troche sie dziwie, że jest cały czarny, tło nie wpada w błękit, ale po upewnieniu się w serwisie że jest prawidłowy stwierdzam że taki ma być ;)

Dopiero teraz mam troche czasu to ide montować klocki, rurke od turbo i letni zestaw potem mycie, sie bedzie można odstresować wreszcie i poczuć jak człowiek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w niedziele przyjemność obejrzenia samochodu,bardzo ładny i zadbany ,widać że Mateusz bardzo dba o imprezkę,i tak nawiasem mówiąc to w niedziele miałem najładniejszą posesje w gminie czy nawet w powiecie :),dwie imprezki ,robal i blob w kolorze blue-mica,tylko mojej brakowało do kolekcji :( lancia musiała przejąć obowiązki gospodarza...Mateusz gratuluję samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa koledzy, staram sie na ile budżet pozwala dokańczać powoli to co Grzesiek zaczął, czyli przywracanie bestyjki do jak najbardziej ori stanu ( chociaż z przelotu nie zrezygnuje jednak ;))

Ostatnio po zamontowaniu upragnionych lamp, wziąłem się za rurke od turbo ( mimo iż stara po naprawie u sąsiada Grzesia była 100% sprawna ) na którą czekałem ponad 2 tygodnie ale w końcu siedzi pod machą :) ( rada dla wszystkich, jak tylko zauważycie pocenie sie z owej rurki zamawiajcie od razu, od ręki nie dostępna, a jak już puści to stoicie na 2 tygodnie )

O ta:

Tgf40U3.jpg

 

Przyszedł też czas zmiany klocków na froncie, poprzednio były EBC red stuff, wrażenia pozytywne, mimo iż tarły jakby łożysk w kołach juz nie było :biglol:, teraz co by zachować kompatybilność z tyłem wpadły DS2500, które jak na moje amatorskie oko pracują lepiej ( na pewno ciszej ;) )

zBukWvD.jpg

 

Udało sie też odwiedzić kolege Irka, (ten co sam odbudowuje Hawka) który przewiózł mnie jednym z moich motoryzacyjnych marzeń czyli Deltą integrale, wrażenia były hmm extremalne, szacun dla niego za auto bo jest kocur niewiarygodny. ( Pozdro dla małżonki i dzięki za mały acz cieszący oko mod na autku :) )

Głośny, nie wygodny, śmierdzący jednym zdaniem: Nie dla współczesnych fejsbukowiczów i fanów foki RSmk3 czy też golfa R :biglol:

E4krOnr.jpg

 

Plany na ten tydzień:

Zamontować tulejki od wybieraka skrzyni biegów ( dostarczone przez kulege Badyla za co dzięki wielkie), wraz z trzpieniem ( dzięki kuledze OWOC, za co też wielkie dzięki), powinno to razem skasować luz na lewarku :)

Będzie też podstawa fotela kierowcy, co by mieć regulacje wysokości ;)

Mam nadzieje, że dotrze też i nowe radyjko :)

 

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az milo jak ktos tak dopieszcza swoja beSTIe ;) oby tak dalej a co do Delty to tylko pozazdroscic i zdjecia kozak :)

 

No na ile kasa puszcza na tyle człowiek sie stara, a delta Irka :wub:

Widze że kolega tutaj konkretnie dba o autko :)

Na następnej jeździe chyba nie poznam :P

Więcej fotek prosimy ...

Hehe na następnej jeździe to ja Twojego nie poznam, przecież to Ty w biel poleciałeś :D

Fotki będą nie długo mam nadzieje jakieś inne.. coś zdj na imgura nie chcą mi sie załadować, idzie to jak krew z nosa -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się ukryć, że wróciłeś do ori lamp. To znaczy z tego co pamiętam to poprzednie lampy wsadził inny właściciel, więc Ty po prostu przywróciłeś Subarynce "stary" front.

Zmiana na plus  ;)

 

 

Było to wymuszone , ponieważ zakupiłem auto i przy zakupie nie zauważyłem że to są lampy od anglika ,tym bardziej nie zostałem o tym poinformowany ,ale dużo by tu można napisać  :(  ,ale nie miejsce na to.W wyniku tego mojego nie nie do patrzenia co prawda nawet się tego nie spodziewałem że ktoś takie może założyć ,chyba byłem za ufny albo za głupi ,i gdy przyszedł czas na przegląd to minka mi zrzedła bo auto nie mogło przejść badania z wynikiem pozytywnym z powodu owych lamp o angola ,a że to troszkę towar deficytowy i nie należący do tanich po stanowiłem je wysłać do przerobienia ,i tu następna wtopa ,dwa razy były wysyłane i daw razy robota była spaprana ,więc od puściłem i jeździłem z takimi,,Z daleka wyglądały jeszcze znośnie ale z bliska były nie za fajne,oto całą historia

 

Fajnie ze Mateusz o nie dba i bardzo się cieszę że STI trafiło w jego ręce :yahoo: ,ale ma szczęście że nie zaczynał tego od początku 

Ta cudna Lancia Delta Integrale, to tylko pozazdrościć ,kiedyś auto moich  marzeń :wub: jak się było troszkę młodszym i miało się tylko rower  :D i simsona  :yahoo:

Edytowane przez Grzesiek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieciekawa historia. Ważne, że już jest okej  ;)

Nie musiałeś się tłumaczyć, nic nie sugerowałem, że akurat Ty się z tym bawiłeś, ale któremuś z właścicieli przed Tobą taki "look" musiał się jednak podobać skoro je założył/przerobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieciekawa historia. Ważne, że już jest okej  ;)

Nie musiałeś się tłumaczyć, nic nie sugerowałem, że akurat Ty się z tym bawiłeś, ale któremuś z właścicieli przed Tobą taki "look" musiał się jednak podobać skoro je założył/przerobił. 

Nie doczytałeś do końca...

Jednym z właścicieli mojego autka, był ktoś kto postanowił nieco Grześkowi utrudnić życie i nieco zarobić na pewnych częściach od STI, podmieniając je na angole :angry: To Grzesiek przerobił te lampy na soczewki z tegoż powodu... Ot i cała historia

Ja postawiłem na oem look ;)

Jutro od rana troszke pracy przy aucie mnie czeka, ależ pysznie :yahoo::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa koledzy, staram sie na ile budżet pozwala dokańczać powoli to co Grzesiek zaczął, czyli przywracanie bestyjki do jak najbardziej ori stanu ( chociaż z przelotu nie zrezygnuje jednak ;))

Ostatnio po zamontowaniu upragnionych lamp, wziąłem się za rurke od turbo ( mimo iż stara po naprawie u sąsiada Grzesia była 100% sprawna ) na którą czekałem ponad 2 tygodnie ale w końcu siedzi pod machą :) ( rada dla wszystkich, jak tylko zauważycie pocenie sie z owej rurki zamawiajcie od razu, od ręki nie dostępna, a jak już puści to stoicie na 2 tygodnie )

O ta:

Tgf40U3.jpg

 

Przyszedł też czas zmiany klocków na froncie, poprzednio były EBC red stuff, wrażenia pozytywne, mimo iż tarły jakby łożysk w kołach juz nie było :biglol:, teraz co by zachować kompatybilność z tyłem wpadły DS2500, które jak na moje amatorskie oko pracują lepiej ( na pewno ciszej ;) )

zBukWvD.jpg

 

Udało sie też odwiedzić kolege Irka, (ten co sam odbudowuje Hawka) który przewiózł mnie jednym z moich motoryzacyjnych marzeń czyli Deltą integrale, wrażenia były hmm extremalne, szacun dla niego za auto bo jest kocur niewiarygodny. ( Pozdro dla małżonki i dzięki za mały acz cieszący oko mod na autku :) )

Głośny, nie wygodny, śmierdzący jednym zdaniem: Nie dla współczesnych fejsbukowiczów i fanów foki RSmk3 czy też golfa R :biglol:

E4krOnr.jpg

 

Plany na ten tydzień:

Zamontować tulejki od wybieraka skrzyni biegów ( dostarczone przez kulege Badyla za co dzięki wielkie), wraz z trzpieniem ( dzięki kuledze OWOC, za co też wielkie dzięki), powinno to razem skasować luz na lewarku :)

Będzie też podstawa fotela kierowcy, co by mieć regulacje wysokości ;)

Mam nadzieje, że dotrze też i nowe radyjko :)

 

Pozdrawiam Wszystkich

czyj to garaż? Jak mnie pamięć nie myli to po internecie lata fota jak tam jeszcze stoi piękne Porsche. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak btw. nie mogę się cały czas napatrzeć na te Revolutiony. Najlpiękniejsze felgi do bloba chyba.

 

 

Tez tak twierdze najładniejsze felgi :)

Skromnością nie grzesząc musze racje Wam przyznać ;):yahoo:

 

 

Tak btw. nie mogę się cały czas napatrzeć na te Revolutiony. Najlpiękniejsze felgi do bloba chyba.

 

Musiał się tam znaleźć :wub:  ,oj było na nie czekania :D

 

Hehe dziwne, na moim aucie były od razu jak go kupiłem :P:D

 

Co do garażu to chyba nie jest ten o który Ci chodzi, acz moge sie mylić.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto piękne i bardzo zadbane,felgi na żywo jeszcze lepiej wyglądają...a jaką ma rozpórkę :wub: ,normalnie zachorowałem na taką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-

 

Piękności !! Grzesiek zadbał i widzę, że też kontynuujesz to :) Wspaniałe sti :) Gratulacje :)

 

 

Auto piękne i bardzo zadbane,felgi na żywo jeszcze lepiej wyglądają...a jaką ma rozpórkę :wub: ,normalnie zachorowałem na taką

Ponownie wypada mi podziękować za miłe słowa, jestem niczym ojciec dumny ze swojego dziecka ;):lol:, aha Grzesiek Ty możesz być dziadkiem :biglol:

Co do rozpórki Irek to z tego co mi wiadomo i jak Ci mówiłem podobno nie jest łatwo o ten towar, ale zgapić możesz ;)

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaką ma rozpórkę :wub:

 

O tak MA :wub:  ,ale widzę że doceniasz rarytasy :D polowałem na nią troszkę :) towar deficytowy,ma jeszcze różowe staby .ale zostały pomalowanie od nowa  ale na czerwono ,więc nie są znaczne

 

 

Mateusz miałeś to szczęście że już były ,ale wiem że byś takie zapodał :D

Edytowane przez Grzesiek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....hmmm na razie próbujemy skopiowiać  za zgodą Mateusza taka rozpórkę,ale tylko dla siebie x2 dla mnie i dla Mateusza tego drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...