Skocz do zawartości

Subaru Impreza GC 4WD 1995r


Krzysztof Karas Karasek

Rekomendowane odpowiedzi

Eh...Macku...jak kto lubi ;-)

Mi mój chrupkowy pakiet ze zderzakiem przedlifta widzi sie najbardziej...i za chiny nie wpakowałbym poliftowego :-D

Teraz tylko lekka gleba z przodu i dokładka do kompletu...poszukiwania zaczne po Nowym Roku ;-)

Edit: za zderzak kompletny...z halogenami i kierunkami w dosc.dobrym stanie nie 400 a minimum 500

Poliftowe są nie wiedzieć czemu jeszcze droższe :-P

Nie wspominam o okazjach...zakupu samego zderzaka za flaszke...halogenow za stufke czy kierunkow za 50...bo i tak się da ;-)

Moim skromnym zdaniem przedlifty maja swoj urok...czy na zderzaku ze ssaka...czego fotke dałem wczesniej...czy na gt'kowym...Mi robi dobrze :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Nie wspominam o okazjach...zakupu samego zderzaka za flaszke...halogenow za stufke czy kierunkow za 50...bo i tak się da ;-)

Błąd! Zderzak z kierunkami kupiłem za stufke, a komplet halogenów jak nowe za 8 dyszek :yahoo:  

Dlatego śmiać mi się chce jak widzę te allegrowe ceny i dlatego też kolego , bierz Pan ode mnie ten mój "stary" zderzak za 5 dyszek z zaślepkami, bo jeszcze kilka razy się o niego potknę i go wyrzucę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajac_am - no chetnie biore tylko ogarnij mi jakos ta wysyłkę bo nie mam nikogo ;( zeby za zderzak nie płacił 50 zł a wysyłkę 100;)

 

Bede szukac jeszcze lamp, grila i maski poliftowej jesli ktos cos takiego ma to chetnie sie dogadam ;)

 

Wstawiam zdjęcia zeby nie było ze nic nie robie ;)

Pozbyłem sie stylowego drewna z bagażnika oraz jak juz pisałem maska i klapa tylna ze spojlerem trafiły w czarny mat ;)

post-23108-0-87030900-1447163272_thumb.jpeg

post-23108-0-87548100-1447163291_thumb.jpeg

post-23108-0-57254200-1447163489_thumb.jpeg

Edytowane przez karasowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O Chryste, ale ktos mial fantazje z ta sklejka i pianka w bagazniku :facepalm:

Co sie dziwisz spójrz na BMW, audi czy mercedesa też masz drewno w środku :P To ktoś w subaru też chciał :D

 

hahaha padłem:D premium dla ubogich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejemy sie z tego ( w sumie lepiej niż plakac ) ale to wszystko było tak rowno idealnie dociete i dopasowane, ktos naprawde poświecił na to sporo czasu i byle jaki rzemieślnik by tego tak nie zrobił. To był artysta rzeźbiarz malarz akrobata!;)

 

Podsumowując - ładne było ognisko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

O Chryste, ale ktos mial fantazje z ta sklejka i pianka w bagazniku :facepalm:

Co sie dziwisz spójrz na BMW, audi czy mercedesa też masz drewno w środku :P To ktoś w subaru też chciał :D

hahaha padłem:D premium dla ubogich

Otóż to , dobrze podsumowane :P

 

Karasowy, Tak bez zdjęć ogniska ? Bez zaproszen ? Byśmy jakieś kiełbaski kupili i wpadli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu91, jeszcze zostało troche to przed następnym dam znac zaproszę ;)

 

Aktualnie czekam na wymianę przegubu.........

 

Wiec w wolnej chwili popytam bo pojawił sie kolejny problem..

 

Jadąc z równa prędkością w przedziałem 1500-1900 obrotów auto reaguje jakby sie zalewało ( i na benzie i na gazie ) auto zwalnia i jak wejdzie znow na 1500 to jedzie dalej.. ? O co chodzi??

Na postoju to samo, dodając powolutku gazu w tych samych obrotach faluje od 1500 do 1900 a pozniej jest ok.. W czasie jazdy dodam gazu i jest ok ale nie da sie jechac z równa prędkością bo go dławi.. Help!

Ile biorą w Warszawie za wymianę przegubu zewnetrznego ..... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Łohohoooo, nie było mnie tu a prawie pol roku! Troche sie pozmieniało u mnie, z ważniejszych rzeczy - wymieniłem silnik (w tamtym tłoki sie rozpadły) wyrzeźbilem przedni zderzak i uwaga uwaga ....

POMALOWALEM!!!

post-23108-0-03289700-1465425202_thumb.jpeg

post-23108-0-77035900-1465425246_thumb.jpeg

post-23108-0-39230300-1465425314_thumb.jpeg

Edytowane przez karasowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...