Skocz do zawartości

League of Legends <LOL>


payoss

Rekomendowane odpowiedzi

Aż tak obeznany nie jestem - przyznam się bez bicia - dopiero zaczyna po reborn ( i to też nie do końca bo od 3 tygodni czekam na mojego MB który ma wrócić z naprawy gwarancyjnej - po 1,5 roku pracy... - i to nie jakaś gówniana płytka za 300 zł tylko "porządny" ROG - taka seria dla graczy i overclokerów...)  Wiec gorąco polecam BRAC GIGABYTE LUB MSI - problem mniejszy jak się spie... bo wymienią najczęściej od ręki.

 

Ale O grze...

Dla przykładu ... brak praktycznie takiej "liniowości" rozwoju postaci jak LOL'u ( która też nie do końca była taka liniowa ) a i ilość itemków potęguje różnorodność buildów. Dota2 to tak jak by LOL'a pomnożyć x 10.

 

Dla mnie DOTA2 wcześniej była nie do łyknięcia - właśnie przez "popsutą"- jak dla mnie - mechanikę ( dziwne działanie myszki... itd ). Nadal są jakieś nazwijmy to smaczki - ale to już chyba kwestia ogrania i przyzwyczajenia. Ale jak się trochę przestawisz ... Hmm... Jak dla mnie na tą chwilę jest znacznie więcej zabawy - jasne nie ma przyjemności z mega zabijania - bo na początku raczej ty padasz.

Ale ta gra daje dużo więcej niż LOL.

 

Coś noce zimne się robią i jak tu żyć bez piecyka... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DotA jako mapka do WC3 to było coś, kiedyś od groma ludzi w to grało. Dwójki nigdy nie łyknąłem. Sporo ludzi w pewnym momencie przeskoczyło z oryginalnej doty na LoL, bo nie trzeba było się pierniczyć z klientem, jeszcze coś innego podobnego powstało, ale nie mogę sobie przypomnieć jak to się zwało. Ostatnio coś na AppStorze mi wpadło podobnego do LoL-a, ale nie chciało mi się tego uczyć.

 

Co tu dużo mówić o LoL-u, Mundo4Life (choć ze 3 lata już będą jak w to ostatni raz grałem). ;):P

 

Sztandarowy tekst z WC3, jaki utkwił mi w pamięci (poprawcie, jeśli się mylę :P )—Zginął bohater z zaprzyjaźnionej armii!

Edytowane przez bakkz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja vs samuraii czy jakoś tak... w WC3 do dziś czasem pykam jakieś lan party :D

Nie wiem czemu ale tam zawsze dostawałem w dupę na tej docie jako mod do WC3 :D

 

https://pl.wikiquote.org/wiki/Warcraft_III:_Reign_of_Chaos

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Gram w lola sporadycznie, po tylu patchach nerfach i reworkach już nie potrafię się odnaleźć

obecnie przypadła mi do gustu gra Heroes of the Storm - z postaciami z gier blizzarda. Fajna różnorodna rozgrywka, wydaje mi się, że trochę mniej liniowa niż lol ale nie ma aż tylu postaci i itemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...