Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Glina jest z okolic Walbrzycha a wiec jest czerwona ... doniczka jest OK , roslinki jeszcze nie widac bo to chryzantema ... do pazdziernika jeszcze daleko ... tylko z tym niebieskim mam problem ... :roll:

 

Musisz namalować jeszcze raz, prawdziwego :D boo ten to jakis taki bajkowy :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brązowe :shock: niechce nawet myśleć skąd dzieci mają brązowy kolor

nie mysl zapytaj marka lalalalalalalalala :grin:

 

Chcialbym tylko powiedziec ze kolor balwankow rysowanych w naszym

przedszkolu nie ma nic wspolnego z tym co akurat jedlismy na sniadanie i zostalo

przetrawione ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że temat może zmienić nieco charakter biorąc pod uwage, że idzie wiosna i gołębie (szczególnie w Krakowie) dają o sobie znać. Kumpel postawił umyty samochód po drzewkiem i jak wracał to już znalazł dwa płatki śniegu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dzien znajduje przynajmniej jeden nowy, ale one nie do konca takie biale sa, jezeli mam byc dokladny... ale moze lepiej nie. :grin:

 

Na dachu mam takie 2 "plamy" jakby lakier popekal i platkami zaczal schodzic. Widac, ze to pozostalosc z dawien dawna, ale mam calkiem spore podejrzenia, ze to wynik zignorowania ptasich "bialych sniezynek", wiec lepiej uwazac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm, a apelowali żeby nie pić za dużo w święta ;)

Mam takie dziwne wrażenie, że świeci słońce i jest koło 8st. więc nie wiem gdzie Wam w głowach śnieg. Również w nocy. Ja też ubolewam, że zima byla licha ale bez przesady, co się stało to się nie odstanie, trza czekać do nastepnej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a apelowali żeby nie pić za dużo w święta ;)

Mam takie dziwne wrażenie, że świeci słońce i jest koło 8st. więc nie wiem gdzie Wam w głowach śnieg. Również w nocy. Ja też ubolewam, że zima byla licha ale bez przesady, co się stało to się nie odstanie, trza czekać do nastepnej. ;)

 

Popieram, odłóżcie już alkohol :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...