Skocz do zawartości

Pozdrowienia dla tych co się o 7 stopniach naczytali.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla tych co się naczytali i uwierzyli, że te 7 stopni to ściema i naciąganie.

I uparcie twierdzą że zimówki sie zakłada jak jest zima, a zima jest jak jest śnieg. No to macie :P

 

Pozdrawiam tych co dziś na letnich śnieg zaskoczy, a zimówki w garażu, a oni w rowie.

 

Pozdrawiam tych co jutro i cały przyszły tydzień w kolejkach będą czekać na zmianę opon.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się nie zmieniało i jakoś świat się nie zawalał.

mało tego , jeździło się na łysych , bo ciężko było kupić nowe (pewex, książeczki górnicze itp.)

ale też ruch był całkiem inny

 

P.S. też nie zmieniłam , bo nie mam jeszcze felg stalowych :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla tych co się naczytali i uwierzyli, że te 7 stopni to ściema i naciąganie.

I uparcie twierdzą że zimówki sie zakłada jak jest zima, a zima jest jak jest śnieg. No to macie :P

 

Pozdrawiam tych co dziś na letnich śnieg zaskoczy, a zimówki w garażu, a oni w rowie.

 

Pozdrawiam tych co jutro i cały przyszły tydzień w kolejkach będą czekać na zmianę opon.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Hehe, już raz się wypowiadałem na tym forum o co chodzi z tymi 7 stopniami i miałem rację :) Wczoraj jeszcze ok, koło 7 było a dzisiaj proszę, jak fajnie śniegiem wali :mrgreen: Wg mnie to jest tak: jak przez parę dni trzyma się ok 7 i poniżej to warto założyć bo może się właśnie zdażyć tak jak dzisiaj. a o te parę mm opon się wam rozchodzi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zimówki już od tygodnia założone 8).

 

Jako propagator odpowiedzialności i porządku na drogach wyrażam swoje głębokie uznanie :mrgreen: Ci co pójdą w ślady Przemeqa mają szansę nie dołączyć do grona leżących w rowie, a takich sporo.

Akcja znicz sobie trwa, a już teraz niebiescy zatrzymali 2 tysiące pijanych, do karetek wrzucili niemal tysicąc poturbowanych, a w czarny foliowy worek spakowali 70 ciał :???:

No to tak ku przestrodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już raz się wypowiadałem na tym forum o co chodzi z tymi 7 stopniami i miałem rację :) Wczoraj jeszcze ok, koło 7 było a dzisiaj proszę, jak fajnie śniegiem wali :mrgreen: Wg mnie to jest tak: jak przez parę dni trzyma się ok 7 i poniżej to warto założyć bo może się właśnie zdażyć tak jak dzisiaj. a o te parę mm opon się wam rozchodzi????

 

Patryk, nikt nie neguje celowości zakładania opon zimowych. Tylko ten zgiełk, że ledwie poprószyło a już panika i trwoga, że wszyscy na pewno będą leżeć w rowach. Każdy kto ma, na pewno zmieni opony. Nie ma sensu stać w kolejkach, bo właśnie dziś pół polski zabija się o to, żeby założyć gumy... A zakładanie tydzień temu, gdy w wawce dochodziło do 15-16 stopni miało dość słabe uzasadnienie.

 

Tak więc ogólnie luzik i po prostu większa uwaga na drodze. Ale z pewnością to nie jest tragedia narodowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek miałem uroczy... zmiana kół w trzech samochodach :evil: , ale warto było. ;-) Dziś spokój ducha - wiem, że mi się domowe kobity nie wywalą za łatwo... :roll:

 

Fido - owszem, kiedyś się jeździło bez zimówek, RWD też - i było OK. Ale - wtedy 100% aut na drodze miało "pi razy drzwi tę samą" przyczepność i sterowność. A dziś, nieco głupio być tym jedynym autem na letnich, pomiędzy kilkoma obutymi w zimówki, gdy przyjdzie do awaryjnego hamowania w kolumnie... nie...? :twisted: :wink:

 

Edit: choć oczywiście, tragedii nie ma. Przynajmniej, póki co... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, dlatego lepiej założyć trochę wcześniej i potem w kolejkach nie trzeba stać. Chyba że ktoś tak jak ja ma 2 komplety kół to ma luzik. Jest faktem że kiedyś się jeździło na letnich albo wielosezonowych, ale teraz jak jest wybór opon to poco se życie utrudniać ;) Zresztą zależy kto co preferuje. Wolny kraj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, dlatego lepiej założyć trochę wcześniej i potem w kolejkach nie trzeba stać.

 

To już zależy od tego jaki kto ma styl :wink: Za dwa tygodnie też nie trzeba będzie stać. A jak się przez 2 tygodnie wprawię w jeżdżeniu po śliskim na letnich, to potem na zimowych będę królem szosy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek miałem uroczy... zmiana kół w trzech samochodach :evil: , ale warto było. ;-) Dziś spokój ducha - wiem, że mi się domowe kobity nie wywalą za łatwo... :roll:

 

Trzy kobiety w domu? Jak się dogadują? Jak to wytrzymujesz? :mrgreen:

 

No stary, full respect. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Patryk, nikt nie neguje celowości zakładania opon zimowych. Tylko ten zgiełk, że ledwie poprószyło a już panika i trwoga, że wszyscy na pewno będą leżeć w rowach. Każdy kto ma, na pewno zmieni opony. Nie ma sensu stać w kolejkach, bo właśnie dziś pół polski zabija się o to, żeby założyć gumy... A zakładanie tydzień temu, gdy w wawce dochodziło do 15-16 stopni miało dość słabe uzasadnienie.

 

Tak więc ogólnie luzik i po prostu większa uwaga na drodze. Ale z pewnością to nie jest tragedia narodowa

 

 

Zgadzam się w 100% :) Szczzególnie że dzis odbieram auto z salonu - na letnich oponach :)

 

Myślę że max 1-3 dni taka pogoda potrwa a potem powróci złota jesień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek miałem uroczy... zmiana kół w trzech samochodach :evil: , ale warto było. ;-) Dziś spokój ducha - wiem, że mi się domowe kobity nie wywalą za łatwo... :roll:

 

Fido - owszem, kiedyś się jeździło bez zimówek, RWD też - i było OK. Ale - wtedy 100% aut na drodze miało "pi razy drzwi tę samą" przyczepność i sterowność. A dziś, nieco głupio być tym jedynym autem na letnich, pomiędzy kilkoma obutymi w zimówki, gdy przyjdzie do awaryjnego hamowania w kolumnie... nie...? :twisted: :wink:

 

Edit: choć oczywiście, tragedii nie ma. Przynajmniej, póki co... :mrgreen:

 

 

A to to inna sparawa :P - u swojej kobitki to już tydzien temu zmieniłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...