Skocz do zawartości

Pozdrowienia dla Adama Kornackiego!


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak juz sobie tak gadamy i gdybamy, to czas najwyższy na odstawienie Martyny W. i Macieja W. od kamery. Chwiejący się Wiślak, potrząsający ramionami nawet wtedy, gdy mówi przecinek oraz Martyna, która nie zawsze orientuje się, co sie wokół niej dzieje, nie robią dobrych publicitów TVN-owi w tym TURBO.

Automaniak MAX z J.M. jest tak świeży i naturalny, jak mrożone mule.

Wolę już oglądac Hołka na wizji. Jest naturalny, uśmiechnięty i nawet wie, co mówi (choć wtopki przy komentowaniu F1 to mu sie zdarzają :lol: ).

 

Korny zadziałaj jakoś.

Martynę pogódź z Rysiem Czarneckim, niech założy welon, dziecko ulula. Wiślak jakąś posadkę za biurkiem u Importera aut znajdzie i będzie git.

Z moim 14 letnim synek namiętnie oglądamy co poniektóre programy na TVN Turbo.

Musimy przyznać :mrgreen::mrgreen: . Wyrobiłeś się. Nie szczyp; jeszcze więcej jaj, nawet z klientów programu Zakup Kontrolowany. W Rentgenie więcej "dziwnych" testów wprowadź, bo się program opatrzy.

 

Pozdrawiam

 

FUKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuks jesli chodzi o komentowanie F1 to Holek jeszcze ogarnia w stosunku do dramatycznego duetu SKubis-Borowczyk nie toleruje ich :evil:

Chyba Adrian Kubis.

Ten ma tak oczy jakąś [moderator czuwa].... zarośnięte, że nie widział, jak co poniektórzy do boxów zjeżdżali :???: :???: :???:

A może B. za kolano trzymał :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuks jesli chodzi o komentowanie F1 to Holek jeszcze ogarnia w stosunku do dramatycznego duetu SKubis-Borowczyk nie toleruje ich :evil:

Problem w tym, że w porównaniu z nimi każdy ogarnia :roll:

 

Wiem dlatego nawet myslalem nad tym zeby napisac CV do TV4, na miejsce tragicznego duetu ale pewnie i tak by wyladowalo w smietniku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martyna i Wislak, to nic w porównaniu z tym BUBLEM z Miecugowem i jeszcze dwoma facecikami, którzy próbowali naśladować TOP GEAR.

To była żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!

Brak dynamiki, nudne testy. Jak to widziałem, to tylko sie zastanawiałem ile jeszcze odcinków..... :)

Miecugow jak dla mnie nie sprawdza sie również w Szkle Kontaktowym.

Widać, że ma problemy emocjonalne.

Sianecki bije go na głowę.

 

Ps. Chciałem zapytać KORNEGO co to było w ostatnim ZK te obrazki z W-wy :)

Trzba było chyba czymś wypełnic czas. Widoczki "pięknej" warszawy i przejśc dla pieszych :) !!!!!!

To ten program z panią, co kupiła golfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedemczwartych - nie ma co wracać do Testosteronu. Przejechaliśmy się swego czasu na forum dość grubo po tym programie i chwała włodarzom TVN Turbo, że równie szybko zorientowali się, że to knot i przestali to puszczać, czy próbować wmawiać ludziom, że to dobry program :twisted:.

 

A - i proszę nie używaj określenia BUBEL - nam się to kojarzy zupełnie inaczej...

 

KORNY - w zasadzie nie powinienem Cię oceniać, bo Ty nie masz możliwości ocenić mnie, ale powiem Ci, że z początku nie szczędziłem na łamach (?) tego forum uszczypliwych uwag pod Twoim adresem, natomiast dziś mogę stwierdzić, że doświadczenie antenowe z pewnością Ci dobrze służy :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedemczwartych -

A - i proszę nie używaj określenia BUBEL - nam się to kojarzy zupełnie inaczej...

 

:mrgreen:.

 

a z czym ci sie kojarzy?????

 

A mnie KORNY sie podoba (bez podtekstów) :)

Wiodać jak sie zachwyca i adoruje płeć piękną :) a i nabiera doświadczenia, które mozna zdobyć jedynie próbując. Że czasem coś nie wychodzi, to normalka. Nam też nie wszystko sie udaje, ale jesteśmy w o tyle lepszej sytuacji, ze nie ocenia nas widownia.

Wiec czapki z głów dla KORNEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedemczwartych -

A - i proszę nie używaj określenia BUBEL - nam się to kojarzy zupełnie inaczej...

 

:mrgreen:.

 

a z czym ci sie kojarzy?????

 

A kierowca kiedyś taki był. Rajdowy. Znany. Zginął na OES-ie.

 

Wiodać jak sie zachwyca i adoruje płeć piękną :)

 

Ja bym wręcz powiedział, że na grubo bajeruje, jakby chciał powiedzieć: "ja też chcę coś mieć z tego programu" :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no masz racje.

 

zapomniałem jeszcze wspomnieć o najlepszym z ostatniego ZK...

o TOREBECZCE !!!!!!!!!!!

 

Do twarzy ci KORNY z nią było.

A już całkiem mnie rozbawiło zmieszanie prowadzącego jak torebeczka mu spadła przy gwałtownym hamowaniu :)

 

Ps. Do KORNEGO

Czy jest możliwe gdzieś obejrzeć nie publikowane zdjecia z ZK?

Jakieś Wasze wpadki?

Moze byś coś od czasu do czasu wrzucił na forum? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki za miłe słowa!!! :) Dla takich przychylnych uwag z Waszej (często uszczypliwej) strony warto się czasami pomęczyć w pracy :grin:

 

Faktycznie, jak robimy Zakup z dziewczyną, to jakoś łatwiej się gada i w ogóle dzien zlatuje błyskawicznie... naprawdę nie wiem dlaczego :mrgreen:

 

Co do zdjęć zakulisowych - takie są czasami wrzucane w tyłówce programu. Z resztą materiału nie mam styczności, bo wszystko jest u montażysty. Ja po zdjęciach oglądam tylko gotowy odcinek. Aha: to na razie tajemnica, ale zobaczycie jaki fajny będzie sylwestrowy odcinek Zakupu!!!!!!! Będzie niezły czad... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jak robimy Zakup z dziewczyną, to jakoś łatwiej się gada i w ogóle dzien zlatuje błyskawicznie... naprawdę nie wiem dlaczego :mrgreen:

 

Może by tak Owoca wysłać do ZK ? :mrgreen:

 

:wink: :mrgreen:

 

 

owoc w ZK to bylby ciekawy program Audi TT, rozowa Micra CC, Mini Cooper Cabrio ;):twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...