Skocz do zawartości

Foto- i videoradary


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 561
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bujda na resorach... czego to nie robią dla pieniędzy.

O tyle bujda że jammer był zasinstalowany w tym aucie i on wysyłał taką prędkość....:) a nie Iskra. I nie był to żadnen Policjant tylko zwykły handlarz z Wroca w dodatku mało inteligentny bo teraz dostanie proroka na głowę za podszywanie się pod policjanta. :idea: Ale tak to jest jak się nie ma mózgu :razz:

 

[edycja moderatora - uprzejma prosba o unikanie slownictwa nieparlamentarnego - wystarczy powiedziec "zepsuta iskra" :twisted: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na trasie Warszawa - Częstochowa w okolicach Rawy Mazowieckiej, krąży stara bordowa Nubira na blachach ERW... i nowe Mondeo w kolorze seledynowym z czarnymi szybami na blachach EL....

A co do fotoradarów to uważajcie w Hucie Zawadzkiej i Babsku,a także w Konopnicy bo tam prawie zawsze są aktywne i to wszystkie na odcinku około 20 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na trasie Rzeszów - Jarosław krąży czarny Opel Vectra, z rejestracją "RZ ..." - dalej nie pamiętam.

 

No i od groma skrzynek, z tym że zazwyczaj aktywne są w Głuchowie, Kosinie (od strony Rzeszowa), Przeworsku (w weekendy). W Nowosielcach wybite szybki, w Wierzbnej zaklejone przez wykazujących się obywatelską postawą mieszkańców (ale za to często tam stoją, jak i w sąsiednim Mirocinie). W Kraczkowej widziałem ostatnio aparat - żeby było śmieszniej, z powodu remontu drogi i tak nie da się tam pogonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie 94 Olkusz - Kraków ostatnio Pan serwisant naprawiał te dwa spalone fotopstryczki :evil: , więc proszę o rozwage :mrgreen:

 

Na 3 za Pyrzycami w strone Poznania i Zielonej Góry przy zjeździe na Nowielin ustawiają się często panowie z przenośną skrzyneczką na 70-tce :!:

 

[ Dodano: Wto Cze 23, 2009 9:18 am ]

a hipopotamicznie tfu, hipotetycznie, jesli jakiś maestro z ptakiem na czole zatrzyma mnie taką iskrą pierwszą, to myślicie, że jest sens nieprzyjmować mandatu i twierdzić, że zawsze jeżdżę na klimie?

Ciekawe co na to sad

 

A w sądzie policja przedstawi ważną homologacje (legalizacje) :roll: i bedziesz mógł doliczyć sobie do mandatu jeszcze 80zł ( albo i więcej :evil: ) kosztów sądowych :razz:

jedyny plus to taki, że jeśli uda Ci się przeciągnąć sprawę przez rok od zdarzenia to unikniesz punktów karnych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie 94 Olkusz - Kraków ostatnio Pan serwisant naprawiał te dwa spalone fotopstryczki , więc proszę o rozwage

 

to cos mu słabo poszło, bo dzisiaj jechalem po południu i jak straszyły spalonymi obudowami tak nadal straszą :wink:

 

i powiem wam ze jakos wcale mi ich nie żal :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ..... wczoraj to była masakra jakiej jeszcze nie widziałem.

Od Lęborka do Sławna było kilkanaście suszarek, śmietników, hulajnog ... itp :shock:

W miejscowości Sycewice były TRZY pomiary :shock: :shock: :shock:

Na szczęście jechałem Żonkową Skodzianką + przed Plejadami zaopatrzyliśmy się w CB :roll: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Uwaga dla Trójmiasta ;)

Podobno działa już fotoskrzynka przy Łąkowej w kierunku Wawy :evil:

 

Dzięki :idea: :wink:

 

Takie info przekazała koleżanka pracująca w policji, dziś się przyglądałem i w sumie nie zauważyłem żeby był tam radar wstawiony, więc w sumie to już nie wiem czy jest czy nie ma :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla Trójmiasta ;)

Podobno działa już fotoskrzynka przy Łąkowej w kierunku Wawy :evil:

 

Dzięki :idea: :wink:

 

Takie info przekazała koleżanka pracująca w policji, dziś się przyglądałem i w sumie nie zauważyłem żeby był tam radar wstawiony, więc w sumie to już nie wiem czy jest czy nie ma :roll:

 

Lepiej wiedzieć, że może tam być, niż nie wiedzieć, że jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy słyszeliscie o smiglowcach, z których misie namierzaja prędkość? :shock: Dzisiaj jechałem do Słomczyna i mniej wiecej w polowie drogi nad jezdnia lewitował helikopter. Myślałem, że to TVN czy coś w tym stylu a gośc na cb powiedział, że mają laserowe mierniki i maja dwa takie smiglowce w kraju :roll: Lekko sie wydygałem bo jechałem tam ok 120, mam nadzieje ze nie bylo tam jakiegos bzdurnego ograniczenia do 70. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszeliscie o smiglowcach, z których misie namierzaja prędkość? :shock: Dzisiaj jechałem do Słomczyna i mniej wiecej w polowie drogi nad jezdnia lewitował helikopter. Myślałem, że to TVN czy coś w tym stylu a gośc na cb powiedział, że mają laserowe mierniki i maja dwa takie smiglowce w kraju :roll: Lekko sie wydygałem bo jechałem tam ok 120, mam nadzieje ze nie bylo tam jakiegos bzdurnego ograniczenia do 70. :roll:

 

Z tego co kiedyś widziałem w naszej tv to nie filmują ale podają do ekipy naziemnej, która haltuje i wystawia rachunek.

Fakt że technika poszła do przodu ale żeby filmować z helikoptera to chyba jednak trochę nieopłacalne, nawet gdyby ładowali "najwyższy wymiar kary".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mojego męża dzisiaj ustrzelili nowym wynalazkiem z odległości 733 metry :shock: :evil: .

 

musiał być niezły snajper skoro z takiej odległości był pewien, że trafił w odpowiednie autko :mrgreen::mrgreen:

 

chyba że leżał i miał go na trójnogu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawdzone dzisiejsze info od kolegi z Wydziału Komunikacji - bardzo dużo im przychodzi zapytań odnośnie fotek z fotoradarów zrobionych przez Straże Wiejskie z:

1. Kolonii Polskiej - DK1 przed Częstochową jadąc od Katowic,

2. Mykanowa - DK1 za Częstochową jadąc od Katowic,

3. Skoczowa - trasa Katowice Wisła.

 

Na szczęście foty strzelają głównie od tyłu więc można ew. punkty przekazać na kogoś innego ale większość przekroczeń to o 40-50 km/h za skrzyżowaniami (czyli 140-150 km/h na 100 km/h) więc kasę trzepią sporą, na domiar złego często zawiadomienia przychodzą po 3-4 miesiącach :evil: pilnujcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lublin: Policja ukryła fotoradar w śmietniku i ustrzeliła 1300 kierowców :shock:

 

Nie wiem, czy było już gdzieś na forum. Jak dla mnie zaczynają przesadzać. :evil: Swoją drogą, ciekaw jestem ilu kierowców przejechało tą drogą przez dwa dni strzelania fotek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...