Skocz do zawartości

ALT Tor Poznań - 19 listopada


Agniess

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie było polansować się wspólnie po Poznaniu Szkoda, że ta droga na której stanęła Twoja załoga z "moją załogą" (SI kontra evo) była taka krótka

 

DZIĘKUJEMY CI CHOJNY

 

parada sie udala, inni kierowcy jakos dziwnie na nas patrzyli ale co tam :wink:

 

szkoda ze moj pas sie tak szybko skonczyl i nie bylo miejsca na dokonczenie pojedynku SI vs EVO, ale bylo milo :mrgreen:

 

pozdrawiam i do zobaczenia

 

 

Intakwrx, dzieki za udostepnienie prawego fotela :wink:

 

a Ty nie miales czerwonych klockow :shock:, bo tarcze na torze to widzialem jak sie pieknie swiecily :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 713
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- instruktora (którego każdy może zabrać jako pasażera więc można się nauczyć więcej)

 

 

O tym to chyba nikt nic nie powiedział.

 

Było mówione na odprawie. Nie byłeś ... i na poprzedniej też :P

 

bylem na odprawie i mowione bylo ze mozna zadawac pytania. No chyba ze mialem krotkotrwala pomrocznosc jasna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozliczenie alt będzie dostepne dzisiaj na forum sss

zadziwiające jest, że osoba nie biorącą w nim udziału ma jakieś problemy ze sobą i próbuje udowodnić tezę o tym że robimy to dla kasy, "żesz kurwa" - chciałoby się powiedzeć za sianie nieuprawnionego fermentu, brak mi słów, i to na forum subaru, które jest uważane za jedno z bardziej przyjaznych dla normalnych ludzi,.....

 

Bardzo mi przykro, że na forum Subaru ktoś zarzucił że to robicie dla “kasy”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- instruktora (którego każdy może zabrać jako pasażera więc można się nauczyć więcej)

 

 

O tym to chyba nikt nic nie powiedział.

 

Było mówione na odprawie. Nie byłeś ... i na poprzedniej też :P

 

bylem na odprawie i mowione bylo ze mozna zadawac pytania. No chyba ze mialem krotkotrwala pomrocznosc jasna :roll:

Miałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Intakwrx, dzieki za udostepnienie prawego fotela :wink:

a Ty nie miales czerwonych klockow :shock:, bo tarcze na torze to widzialem jak sie pieknie swiecily :twisted:

 

Tylko dlaczego tak na tym prawym milczałeś :mrgreen:

Klocki były czerwone nowiste ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym, to chciałam podziękować wszystkim, którzy przyjechali. Cieszę się, że udało się zebrać "do kupy" troszkę osób ;) Kibicami byli praktycznie, sami forumowicze :D

Słyszałam, że parę osób mnie szukało, ale nie mogło znaleźć - za to przepraszam, siedziałam 1,5h na wałach, żeby były też inne zdjęcia, a nie tylko przy wieży. Wiem, że tam stała większość. Więc, wszystkie zdjęcia będą do siebie podobne ;) Dlatego pewnie, jak mnie ktoś szukał, to w tym czasie byłam po drugiej stronie toru :wink:

 

Choć na początku, ładnie się przywitałam ze wszystkimi, teraz już wiem z kim rozmawiam ;) No niestety, harry26poz, jakoś tak wyszło, że mnie nie zauważył, chociaż ja go widziałam parenaście razy ;)

 

Moje zdjęcia są już na stronie:

 

ftp://grupa.org.pl/Agniess

 

Dzisiaj jeszcze pojawią się tam zdjęcia, robione przez tatę - dam znać.

 

 

Ogółem, podobało mi się bardzo, miło było Was poznać i jeszcze raz dziękuję! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiadomo kto miał najlepszy czas na gokartach ....

 

Intakwrx, tak z ciekawości, jaki był najlepszy czas? Tak dla porównania z naszymi poprzednimi...

 

pozdr

 

21,665, srednio 24.860 ale 8 kartow na torze Vmax 66,408 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiadomo kto miał najlepszy czas na gokartach ....

 

Intakwrx, tak z ciekawości, jaki był najlepszy czas? Tak dla porównania z naszymi poprzednimi...

 

pozdr

 

21,665, srednio 24.860 ale 8 kartow na torze Vmax 66,408 :mrgreen:

 

No ja o 0,2 gorszy :???: Za to wyścig wygrałem startując za Chojnym i Dembolem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrywam tak wszystkie fotki i wychodzi coś koło 0.5 tysiąca :mrgreen: i to chyba nie koniec :twisted:

 

Zgadza się nie koniec ;) Jeszcze mojego taty, cos ponad 150 :)

 

--------------------------------------------------------------------------------------

Tutaj są zdjecia rowniez, jezeli ktos woli przegladac na fotosiku :

http://agniess_k.fotosik.pl/albumy/87574.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja o 0,2 gorszy Za to wyścig wygrałem startując za Chojnym i Dembolem

 

pojechales z nami b nieladnie, nie wiesz ze sie nie wolno znecac nad mlodszymi? :wink:

 

 

Zgrywam tak wszystkie fotki i wychodzi coś koło 0.5 tysiąca i to chyba nie koniec

 

czy jest szansa na wypalenie plytki?

 

Zgadza się nie koniec Jeszcze mojego taty, cos ponad 150

 

nie wiesz dlaczego nie moge sie dostac na podany przez Ciebie serwer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz wrzucić na ten serwer Harrego?

 

Są wrzucone, to są te same ;)

 

Chyba tylko jeden w danej chwili... ?!

 

W tym problem, ze wymagane jest od razu po wejsciu na strone i potem po jakims czasie znowu trzeba - jest to dosc meczace.

 

Pan harry26poz probuje cos pozmieniac, zeby bylo lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Aby ostatecznie zamknąć sprawę w tej części... :roll:

 

Dzięki za słowa otuchy i pocieszenia :cool: Jak wielu z Was zauważyło rzecz jest między mną i Azem i tak niech zostanie... Jest oczywiste, że nikt tego nie chciał a Kuba zwłaszcza... Po drugie jeśli jest to tor i zaklada się jazdę na czas to automatycznie (choć nikt tego sobie nie życzy i wypycha ze świadomości taką możliwość), niestety może się tak zdarzyć i nie ma co rozdzierać szat...

 

Jeśli już, to żałuję, że nie miałem okazji na ten cholerny tor wjechać oprócz kółka zapoznawczego :razz: :twisted:

 

Evcia zagościła do serwisu gdzie niestety zostanie chyba na dłużej bo podejrzewamy z Kubą uszkodzenie zawieszenia z przodu i z tyłu z prawej strony :sad: Blacharka to najmniejszy problem...

 

 

Więc, konkludując przywołam słowa Boba Budowniczego "damy Radę?" DAMY RADE ! Ladies, and gentelman - coco jumbo i do przodu :razz: :grin:

 

PS. Nie życzę sobie i proszę kategorycznie o zaprzestanie jakichkolwiek wycieczek pod adresem Aza. Chłopak i tak wystarczająco źle się z tym wszystkim czuje :!: :!: :!:

 

MANFRED - R.E.S.P.E.C.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...