Skocz do zawartości

hamulce forester upgrade


Aero9000

Rekomendowane odpowiedzi

4tu*bo złożyło taką ofertę... na tył zaciski od wrx nie pasują dlatego mają założyć adaptery...

 

bardzo bym chciał zrobić te hamulce jadnakże obawiam się tego hałasu tzn. pisku... Fajnie jakbym znalazł jakiegoś użytkownika Subaru w Wawie i sie z nim spotkał żeby mi pokazał jak to jest z tym piskiem w fajnym układzie hamulcowym :)

 

-- Pn sie 29, 2011 1:41 pm --

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a4b4b3a5ba658ea.html

 

tj wstępna wycena 4tu*bo :]

 

Ja tamże wymieniłem seryjne klocki i tarcze na przodzie na DS2500 i Brembo gładkie. Z robocizną ca. 1300 pln brutto. A w Twoim same klocki 850. Czy może źle czytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak tak. klocki wycenili na 850 zł ...

 

to ludzie :!: da się zrobić w końcu tak, żeby mieć hamowanie lepsze niż w serii bez dodatkowych pisków itp... :?: :?: :?:

 

Jeśli gdzieś w okolicach Piaseczna mieszkasz, to wpadnij na spot i posłuchasz, czy "piski" jak z DS2500 w moim Forku są do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego b.chętnie tylko ja przeczytałem kilkadziesiąt stron na forum o spotach i w nadal nie mogę z tego forum wywnioskowac gdzie dokladnie ten spot. Wiem, że w środe ale ludzie piszą jakimiś skrótami i nie wiem gdzie dokladnie... no i o której... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o lozyskach mi powiedzieli tyle ze moga troche szybciej sie zuzywac ze wzgledu na dystans ok 4mm ktory beda musieli zalozyc... :?

 

Jesli chodzi o klocek (nawet nie wiem jaki tam jest dokladnie. Na pewno brembo.) to swoja droga bedzie piszczal ale tarcza nawiercana tez cos od siebie dorzuci :mrgreen:

 

kiedys mialem turbo-groove to musialem jezdzic w sluchawkach od traktora :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...