Skocz do zawartości

WRX Wagon


szfagir

Rekomendowane odpowiedzi

To zapewne Wagon też nie będzie miał.

Ciekawe czy można to jakoś zaadoptować np z Forestera - może ktoś coś wie?:). Nie ukrywam, że się przyzwyczaiłem do tego w Foresterze. :)

Edytowane przez szfagir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsze wersje Imprezy GC w kombi mialy hanulec górski...w większości sztuk jakie widzialem....były...w poźniejszych bug'ach i blobach nie było to już normą

 

Ciężko stwierdzić czy dany egzemplarz miał czy nie miał...Pewnikiem jest, że w serii w wiekszości ww. udogodnienie miały tylko wanny :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość splawikx

Serwus!

 

Może głupie pytanie, ale dla mnie dość istotne. Czy, a jeśli tak to od kiedy w Wagonach były tempomaty i otwierany szyberdach?

 

Tempomat nie wiem, ale szyberdach chyba od 02 rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się zorientowałem, to szyber jest. Nad tempomatem bym trochę ubolewał, ale kupując wersję EU trzeba chyba się z tym liczyć przynajmniej do Blob'a. Do tej pory jeździłem Forkami, ale po sprawdzeniu jednego WRXa chyba mi sie odwidziało, i pomimo, ze w ogłoszeniu na forum dalej szukam Forka to coś zaczyna mnie ciągnąć do tych Imprez. Tylko jak miałbym już brać Wagona to tylko w kolorze niebieskim (takie moje i chyba nie tylko moje zboczenie). :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość splawikx

W ogóle były tempomaty w Bugach?

 

W sumie się nie dziwię, że jak Forkiem śmigałeś i potem WRXem dla kontrastu to Cię do WRXa ciągnie :). Kolor niebieski blue mica czy taki ciemny niebieski po prostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...