Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w...


Gal

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mi może wyjaśnić wyższość (większą Subarowatość) PBR nad LFS?

Dwa identyczne (w istocie) wątki. Jeden na Forum Subaru, drugi w OT...

 

Oczywiście strzyka mi gdzie te wątki się znajdują. Ale to samo tyczy się wielu innych wątków które niewidzialna ręka Moderatorów umieszcza w jakimś dziale według im tylko znanego klucza.

 

Mnie to tak naprawdę wisi, ale biorąc pod uwagę nawoływania do czystości forumowej i innych takich prawomyślnych idei, to wyznam, że:

 

Żadnego sensu w podziale wątków na działy nie widzę. Przynajmniej - żadnej konsekwencji.

 

Postanowiłem więc założyć wątek "Pierwsze forumowe zawody w..." w dziale "Forum organizacyjne".

 

A co? Niech w trzech działach na pierwszym miejscu będzie wątek "Pierwsze forumowe zawody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tu będą Pierwsze Forumowe Zawody w... Tym, Co Myślę - to ja już poproszę numer startowy.

"W Tym, Co Myślisz", to zawodów nie będzie, bo jesteśmy w rzeczywistości wirtualnej. Nie da się.

Ja nie wiem w czym to są zawody, ale nie powinniśmy być gorsi od fanów jeżdżenia po ekranie.

 

BTW: Mody mi się nie podobają z powodu przeniesienie wątku o hamulcach do OT. Mogli do Głównego, a przenieśli do OT. Wątek jest żywy i aktualny od stu lat. A tu taka zagrywka poniżej pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galu ożesz konkretnie napisać co byś chciał zmienić, co gdzie przenieść i tak dalej? Najlepiej z linkami, pewnie z chęcią pomogę.

A co ja jestem? Mod? :mrgreen:

 

[EDIT]A konkretnie - wątek z hamulcami mógł być wywalony z "Pytań" bo Dyrekcja wie o problemie doskonale, ale na OT nie zasługiwał.

 

BTW: Ale to nie jest o tym wątek: To jest wątek o "Pierwszych zawodach w..."...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja jestem? Mod? :mrgreen:

 

 

Kwestia paru kliknięć...

 

Pytanie, w co się parę razy kliknie. Bo można w te klawisze, co z Gala zrobią moda, a można w te, co wyślą zlecenie do Siergieja.

 

Jedno i drugie stanowi rozwiązanie problemu, poniekąd... :roll:

 

"W Tym, Co Myślisz", to zawodów nie będzie,

 

Tak to się nie bawię. Biorę zabawki i idę... wstąpić do PiSu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...