Skocz do zawartości

Zawieszenia upside down


radex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...

Z Koni do Azraela nie podjeżdżaj, bo chłopak na to słowo się od razu nerwowy robi :D Myślę, że dobre amortyzatory to w tym przypadku Bilstein B6, tyle, że do STi ich nie robią (nie ma gotowych). Ponadto, jeśli do tych dobrych coilovers dodasz koszt sprowadzenia do PL to wcale tak dużo mniej niż 10 nie wyjdzie, choć z drugiej strony waluta US mocno dołuje teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radex, Koni daly rade dojechac na biegun wiec chyba nie sa zle.

 

Widać mamy w PL warunki bardziej ekstremalne :) Na poważnie to widzieliśmy już wystarczająco dużo padniętych Koni po minimalnym przebiegu, w sytuacjach, gdy to się stać nie powinno, by preferować wyroby firmy na B. Fakt, droższe, ale do takiego wozu jak STi bym się pokusił. Z kolei Tokico zaliczyło na mojej prywatnej liście doła, kiedy to nowe amory (Tokico blue - są takie niebieskie, prawda?) założone w miejsce oryginalnych, 15 letnich olejowych po 90kkm, w przeciwieństwie do nich nie były w stanie utrzymać auta w stanie innym niż bouncy. Za to z KYB nigdy nie miałem przygód, to chyba niedroga i ciekawa alternatywa dla produktów z wyższej półki. Ale jak to zawsze bywa, każdy ma swoje preferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to cały zestaw ale już się dowiedziałem że kupno to dopiero początek zabawy bo do modeli po 03 trzeba coś rzeźbi zeby zamontować tył. Po za tym mam pytanie dlaczego wszyscy proponują od razu wymianę sprężyn? seryjne będą na nic do tych AGX?

Xbike, podałeś cenę ok 3500zł , za tyle to można mieć jakiś gwint który wkładam bez kombinacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie dały rady w Warszawie, w lekkim Daihatsu Charade GTti.
u mnie w Roverze 200 przejechaly zolte koni 90 tys km (sporo w Warszawie) i nic im nie bylo, u kolegi w Octavii tez sie spisuja dobrze - chyba wszystko zalezy od egzemplarza - albo Koni nie lubi Subaru :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...