Skocz do zawartości

Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry po przerwie... :)

 

Przede wszystkim, jak już napisałem na FB, chciałem bardzo gorąco podziękować Panu Dyrektorowi za miłe przyjęcie i uroczą ponaddwugodzinną filozoficzno-socjologiczną dysputę na temat wyżej opisany. Jestem pod wielkim wrażeniem kultury osobistej i siły imperatywów Szanownej Dyrekcji. Gdyby w podobnym duchu, jak nasza rozmowa, rozgrywały się wszelkie konflikty na Forum, mielibyśmy tutaj iście anielską atmosferę. ;) Bardzo dziękuję również wszystkim Forumowiczom, którzy stanęli w mojej obronie, a w szczególności Amstaffowi23.  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

 

Siedząc w Pendolino do Krakowa poczułem przez chwilę śmieszność swoich działań i irytacji, a moja dziewczyna, która już i tak ze sporym pobłażaniem patrzy na duże skrzydło w moim WRX-ie :D , jak jej zakomunikowałem mój zamiar wycieczki całodniowej, chciała już dzwonić do psychiatry... :mrgreen: Przecież to tylko motoryzacyjne Forum... Ale z drugiej strony tak sobie pomyślałem, że jednak przez te 9 lat poczułem się już członkiem Forumowej społeczności i że warto jednak tu pozostać i rozwiązać konflikt.

 

Cieszę się, że mój pomysł ABOLICJI spotkał się z akceptacją Dyrekcji. Mam nadzieję, że wspólnie postaramy się, żeby już więcej takich konfliktów nie było, albo żeby były rozładowywane u ich zarania pokojowymi negocjacjami. Jeżeli ktokolwiek z SIP-u lub Moderatorów poczuł się urażony moimi słowami irytacji - przepraszam. Zwyczajnie poczułem się niesprawiedliwie "wykopany" i nieco się wkurzyłem. Nieważne. Nie chcę już do tego wracać.

 

Jest piękne greckie przysłowie "Perasmena - ksehasmena" - "Przeminęło - zapomniane". :)

 

Moją propozycją była również większa liberalizacja regulaminu, żeby uniknąć wszelkich potencjalnych nadużyć. Pan Dyrektor nie zgodził się ze mną wysuwając argumenty, które mnie w sumie przekonały. Ilość pozwów sądowych związanych z działem K/S zakłóca pracę SIP-u i jest to absolutnie zrozumiałe. Pozostało mi jedynie wierzyć w zapewnienia, iż Szanowni Moderatorzy z większą rozwagą będą stosować regulamin i przyznawać ostrzeżenia.

 

Dla mnie bezdyskusyjnym zakazem podlegającym "paskom" jest ten odnoszący się do słów powszechnie uznawanych za obraźliwe, wulgaryzmów, tekstów rasistowskich itp oraz umieszczania reklam. Niezwykle nieprecyzyjna jest za to kategoria SPAM-u i OT. Mamy do czynienia z publicznym forum dyskusyjnym i trzymanie się sztywnych ram tematu jest zwyczajnie niemożliwe, co pokazuje praktyka. Tutaj jedynie skrajne przypadki notorycznego, uporczywego i absurdalnego SPAM-owania lub offtopowania powinny być "paskowane". Liczę na zdrowy rozsądek moderatorów.

 

Przede wszystkim jednak cieszę się, że znowu można sobie tu podyskutować. Pozdrawiam. wszystkich! :)

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle nieprecyzyjna jest za to kategoria SPAM-u i OT.

 

 

To już nie raz było wyjaśniane :)

 

 

Jest kilka miejsc na forum (pytania do Dyrekcji, pytania do moderatorów itp.) gdzie OT nie jest tolerowany - to są wątki, które musimy czytać i zajmuje nam to czas. Zamiast skupić się na rzeczywistym problemie człowiek brnie przez jakieś pyskówki czy nie związane z tematem przemyślenia, dlatego można tam zarobić szybko ostrzeżenie. Reszta działów jest traktowana zdroworozsądkowo jak na standardy tego forum - bo gdzie indziej się tak nie cackają.

 

 

W "Pytaniach do Moderatorów" zawsze najpierw prosimy o zaprzestanie dyskusji w tym dziale ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wybór jakichkolwiek władz odgórnie jest grzechem pierworodnym leżącym u podstaw późniejszych nieporozumień

Hmmm, czy mam sobie to naprawdę wziąć do serca ?

Jeżeli tak, to już za miesiąc mamy posiedzenie Rady Nadzorczej.

W duchu powyższego cytatu powinienem ... złożyć...................................... :oops: .............................rezygnację .

A w sumie naprawdę dobrze mi się pracowało .....

 

Czyli :hi:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No nie - posprawdzałem sobie w jaki sposób wybierane są władze w przedsiębiorstwach : nie znalazlem ani jedngo, w kórym zarząd byłby wybierany "głosem ludu".

Kto wie, może dlatego przedsiębiorstwa często generują zyski, a państwa z reguły straty :mrgreen:

 

 

Pozdrowienia

No i tu blad popelnia dyrekcja w przypadku kazdego przedsiebiorstwa lud wybiera zarzad. Lud rozumiany jako lud z plemienia przedsiebiorstwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tam na moderatora… myślisz, że po co on pojechał na spotkanie do Krakowa? :)

No właśnie, dwie godziny w Krakowie i człowiek odmieniony... :P

 

Smog? Porąbana mózgownica? Czy może przypadkiem jakieś tzw. blądynki? Tam, tam - w Krakowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Propozycja moderowania padła również od Dyrekcji... :mrgreen: Gdybym miał czas, czemu nie.... Niestety jestem dosyć zajęty zawodowo. Poza tym z perspektywy SIP-u byłbym kiepskim kapo, bo natychmiast zliberalizowałbym regulamin. :evil2:  Nie byłoby nominalnych ostrzeżeń, ani banów, zakazy dotyczyłyby jedynie słów powszechnie używanych za obraźliwe i reklam. W przypadku pogwałcenia tychże paragrafów, prowadziłbym łagodzące negocjacje i dopiero w skrajnym przypadku, po publicznych konsultacjach - WYKOP! :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: Agresja rodzi agresję, zakazy - tendencję do ich łamania. Z tego co słyszałem, na kresce nie ma żadnych jatek, a wolność pełna... ;)

 

P.S Co się stało, że nie mogę w ogóle cytować?

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Smog? Porąbana mózgownica? Czy może przypadkiem jakieś tzw. blądynki? Tam, tam - w Krakowie :D

Mamy wszystko. Powiedz tylko kiedy przyjeżdżasz to przygotujemy co najlepsze!

 

Korcisz Waćpan. Najchętniej - zaraz wsiadam w gieteka i za 3h jestem. No ale Helenka... :D

 

PS: swoją drogą - czy ja nie popełniłem teraz offftopa????

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...