Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Są tekstury z numerkami:

Wełniacz, http://odsiebie.com/pokaz/4262298---c3f7.html

DNL http://odsiebie.com/pokaz/4262234---1100.html

Graf von Burat http://odsiebie.com/pokaz/4262243---7af3.html

 

Chyba w niedzielę pojadę Finke ale najpierw chciałbym potestować i ustawić jakieś sety bo nie mam żadnych. Ten rajd leci po śniegu :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem po śniegu. ja juz skonczyłem. nie liczyłem na wiele, ale końcówka mnie rozwalila. silnik się przegrzał na ostatnim odcinku. ale fajnie się jechało, to podstawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bylby w stanie ktos mi pomoc z dograniem tekstur i dzwieku imprezy 555? bede bardzo wdzeczny, poprosze o kontakt na gg 1273825, thank you from the mountain :mrgreen:
Chyba DNL kiedyś to robił, tylko później jest taki problem że wszystkie samochody brzmią jak impreza 555.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po manewrach z głosem, tylko blowjob parska tak samo we wszystkich samochodach, ale i to chyba jest do przeskoczenia. zaraz poszukam manuala, bo gdzies tu pisałem co i jak.

ogólnie musisz rozpakować audio.dat programem dattool, a potem wchodzisz głęboko w strukturę katalogów i szukasz jakiś pliczków .ini. robota dokładnie taka sama jak z podpinaniem samochodów.potem zmieniony katalog audio wrzucasz na ikonke dattool i masz audio.dat przerobiony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bylby w stanie ktos mi pomoc z dograniem tekstur i dzwieku imprezy 555? bede bardzo wdzeczny, poprosze o kontakt na gg 1273825, thank you from the mountain :mrgreen:

Generalnie jak sobie przypomnę jak to szło to jestem w stanie pomóc :) U mnie Impreza 555 działa pięknie włącznie z dźwiękiem.

 

tylko blowjob parska tak samo we wszystkich samochodach

Trochę to wkurzające ale można się przyzwyczaić :)

 

A ja mam problem i question z innej beczki, Clio hula w rbr normalnie a jak chce wejść do turnieju PPFWD i jechać Finke to wyskakuje że nie mam żadnego samoch. do tego turnieju :roll: :?: Ktoś wie jak to ogarnąć :?:

Ściągnij i zainstaluj fizykę do tego auta. Masz starą nieaktualną i plugin jej nie dopuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak sobie przypomnę jak to szło to jestem w stanie pomóc :) U mnie Impreza 555 działa pięknie włącznie z dźwiękiem.

grygo już dostał instrukcję na gg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 1968754253

 

na dwa dni taki założyłem

ogólnodostępny, tylko impreza wrc06, asfalt

 

ciekawy jestem najlepszych czasów imprez bo czuby tabeli czasów to raczej niesubaru :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wysoko kręcicie wurce?

bo na krótkiej jak zacząłem ciągnąć do 6-7 tysięcy na hradkach poprawiłem czas o 3-4 sekundy :shock:

i jeszcze pytanie o szybkie ściskanie - co to robi tak bardziej konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym, że zostałem zalany setkami prv na temat pucharu forum postanowiłem stworzyć coś w rodzaju regulaminu, do którego będzie można się odwoływać :cool: komisja odwoławcza składa się z dwóch osób - mnie i slesza :twisted::mrgreen:

 

 

- puchar składa się z 5 rajdów, pierwszy rusza 29.07.2009

- ustawienia ogólne - realistic, rajd na hasło podane przed pierwszym rajdem (do każdego takie samo), serwis w połowie rajdu, sr w połowie i na końcu (kara 60s za odcinek), rajdy będą mieć po 6 oesów

- za każdym razem stawiane są dwa rajdy, jedziemy oba (chyba, że ktoś nie chce) liczymy do punktacji jeden - wybrany przez kierowcę po imprezie, jazda na więcej niż jednym nicku powoduje uznanie gorszego wyniku z uzyskanych

- punktacja 10,8,6,5,4,3,2,1

- jeden cykl to zawsze n4, drugi to inna klasa co rajd - a5, s1600, s2000, n4, wrc

- na nagrodę pomysłu nie ma :smile:

- w rajdzie 'niewybranym do liczenia' zawodnik zostaje usunięty z listy wyników (np. był 2 a nie wybrał tego rajdu - trzeci kierowca na mecie dostaje 8 pkt itd)

 

HASŁO DO WSZYSTKICH RAJDÓW PUCHARU : turbo

 

wrzucę info na główne może? na tydzień?[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...