Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

no to luzik - 3 dni na wrzucanie pomysłów i modyfikacji i terminów w których nie możecie jechać (w końcu najważniejsza jest frekwencja) - potem robimy plan główny :twisted:

i może jak już będzie duży konkret to dać ogłoszenie na forum głównym (może paru okazyjnych kierowników też by sie załapało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze chętnie śmignę z Wami jakiś rajd :) pewnie wszystkie rundy mi nie spasują terminowo ale to nie problem :) Mam bardzo nieokreślone plany wyjazdowe więc nie powiem kiedy mi pasi, a kiedy nie :P Ale wezmę udział na pewno :) Obawiam się tylko, że w innych klasach będe raczej dzwonił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może tak

pierwszy dwurajd ( :razz: )ruszy 29.07 i potrwa 7 dni - do 5 sierpnia (to i Kluska się załapie i może ktoś wcześniej woli) - to będzie a5/n4 - asfalt jakiś czysty

proponuję takie ustawienia na puchar - realistic, sr po 3 i po 6 odcinku, kara za sr - minuta, serwis grubszy po 3 odcinku (30 czy 60 minut?) i może po 5 minut po każdym oesie w celu może pogrzebania w ustawieniach :???: (ale niekoniecznie) - opony na 3 oesy (bez cudów typu asfalt na śniegach ale standardowo jakieś decyzje typu medie czy suche bo będzie trochę mokro - trochę sucho :twisted: )

punkty się liczą z jednego rajdu z dwurajdu (rozumiem, że nikt się nie zdecyduje na niższą zdobycz czyli liczymy te, których jest więcej :wink: ), punkty za pozycję w klasyfikacji po ostatnim oesie czyli trzeba, choćby z samymi sr, ukończyć

rajdy na hasło, nie za długie :wink:

aha - jak ktoś pojedzie na 2 nickach to liczymy gorszy wynik :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze bedzie to a5 / n4 :/ chcialbym pojechac zarowno a5 jak i n4 :/ a tak bede musial wybierac.

choc jeszcze nie wiem zy akurat 1szy tydzien sierpnia nie bede jezdzil po polscee, po obronie (30 lipiec :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

 

Właśnie się biorę za Clio i naszła mnie wena na trochę inne malowanko

richardburnsrallysse200y.th.jpg Prace trwają richardburnsrallysse200.th.jpg Albo stare barwy nowy wzór richardburnsrallysse200.th.jpg

 

Powiedzcie czy jesteście za nowym czy malować po staremu :?: Ew. jakbyście inne kolory chcieli w tym, na razie jest czarny, żółty i niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy super czerw/czarno/bialy :) Jednak cos mi zostało ze smigania w Pucharze i Lidze pare lat temu Punto s1600, teraz zajalem w tym wakacyjnym turnieju 4 miejsce :cool: fajne to autko na szutry tylko jak sie straci dobry tor jazdy a tym samym predkosc to ciezko sie napedzic :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy na późniejsze rajdy da się załapać, bo z tego co widziałem to enroll jest na każdy rajd :?: :roll:

Na 2 runde jest haslo bez enrola. Cos czytalem, że ci co jechali 1 runde sa na liscie automatycznie i maja numery startowe a inni musza sie kontaktowac przez email chyba z organizatorami ale reki nie dam sobie uciac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście godzin pracy i jest :mrgreen::twisted:

richardburnsrallysse200.th.jpgrichardburnsrallysse200.th.jpgrichardburnsrallysse200q.th.jpg

 

Poniżej tekstura dla:

Wełniacz, http://odsiebie.com/pokaz/4231429---fa06.html

DNL, http://odsiebie.com/pokaz/4230997---cddb.html

i Szymon Mazur http://odsiebie.com/pokaz/4231816---99e6.html

 

Brakuje jeszcze wpisanych nr startowych ale to Wam podeśle jak mi podacie :wink:

 

Ja też się załapałem po kontakcie mailowym, na szutrach tym autem się nie widzę ale asfalt z chęcią pojadę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...