Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

ale przed startem do 6 odcinka zobaczylem pulpit co mi sie ostatnio nie zdazalo prawie w ogole :roll:

To nie musi mieć związku ze zmianami w grafice. Pulpit czasami i u mnie się zdarza (zwlaszcza gdy długo pogram).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie jak zmienic w pliku cars.ini zmiany przy zamianie aut tak zeby sie dalo zapisac tan plik ze zmianami bo ja nie mogę.

Pojawia sie komunikat:

"Upewnij się, czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne." :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie jak zmienic w pliku cars.ini zmiany przy zamianie aut tak zeby sie dalo zapisac tan plik ze zmianami bo ja nie mogę.

Pojawia sie komunikat:

"Upewnij się, czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne." :shock:

 

Plik cars.ini domyślnie ma ustawiony atrybut "tylko do odczytu". Żeby wprowadzać jakiekolwiek zmiany w nim, trzeba ręcznie ten atrybut "odhaczyć". Spróbuj czy to coś pomoże.

 

Ja krakowski śmignę prawdopodobnie jutro rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik cars.ini domyślnie ma ustawiony atrybut "tylko do odczytu". Żeby wprowadzać jakiekolwiek zmiany w nim, trzeba ręcznie ten atrybut "odhaczyć". Spróbuj czy to coś pomoże.

 

Pomogło. Wielkie dzieki za pomoc. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff jest meta. Rajd cholernie trudny. Strasznie dziurawo i miejscami nieziemsko ślisko. Super walkę stoczyłem z Marcinem Buczkiem z zespołu WRC K-Sport. Po 4 OSach przegrywałem z nim prawie 18 sekund. Później popełnił błąd, wyszedłem na prowadzenie i udało się utrzymać przewagę. Rajd wygrałem z nim o 9 sekund ale nie powiem żeby mi to łatwo przyszło. Pod koniec były zmienne warunki na drodze i utrzymanie dobrego tempa nie było łatwe. Na szczęście się udało. Rajd bez większych błędów. Zobaczymy jak pojadą wymiatacze w EVO. Kto jeszcze nie jechał to życzę powodzenia :)

 

Garść fotek.

 

f23c7579b415409dm.jpg ddcb6e8a4cab6443m.jpg 1596075be5ecbe4cm.jpg 83aa5a287ba0ba0fm.jpg 194aadf0e36d523fm.jpg 26dd63fb75669a33m.jpg 4fefd8eb89866d5bm.jpg ceb4bc8ec1c60b7dm.jpg acc416eb2a32750am.jpg 2a6e848816f28f0bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, świetne czasy, piękna jazda, mam nadzieję, że utrzymasz pozycję ! :)

 

Nie mogę się pogodzić z tym, że wydzwoniłem 2 razy w rajdzie. Najgorsze jest to, że walnąłem dom w miejscu gdzie nigdy się nawet nie zastanawiałem, że można walnąć. Szkoda, że czasy były akceptowalne, może pierwsza 15 klasy by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że utrzymasz pozycję ! :)

Nie ma takiej opcji :wink:

 

Nie mogę się pogodzić z tym, że wydzwoniłem 2 razy w rajdzie. Najgorsze jest to, że walnąłem dom w miejscu gdzie nigdy się nawet nie zastanawiałem, że można walnąć. Szkoda, że czasy były akceptowalne, może pierwsza 15 klasy by była.

Bywa :) Wełniacz ostatnio też wydzwonił w takim miejscu gdzie zazwyczaj się nie dzwoni. Ja też nie raz zakończyłem rajd w idiotycznym miejscu. Najważniejsze to się nie zrażać i trenować. Dojeżdżalność przyjdzie z czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd ukonczony bez SR wiecej napisze po F1.

Rajd zaczalem bardzo słabo od Prologu, na którym wszystko widzialem ok ale barierki przyciagaly strasznie i po chwili zrozumialem ze musze ten odcinek przetoczyc sie bo lepiej stracic 30 sekund niz dostac SR :roll: Stryckovy bardzo czysto ale wolno. Kolejny to Osli na ktorym po skoku przez szczyt w prawo sponiewieralo mnie i obracajac sie uderzylem tylem w slupki, ktore stoja po prawej stronie, na szczescie auto cale. Arbuz na czeskim setupie porazka no i ci reporterzy :evil: 2 petla zdecydowanie lepiej a po skoku na wykreconym 5 biegu w las (tam gdzie na Warszawskim skoczylem przy za malej predkosci i zakonczylem jazde) przelamalem sie i zaczalem krecic w miare dobre czasy i jazda zaczela przypominac sciganie a nie wycieczke krajobrazowa. Ostatnia petle odpuscilem gdyz bylo strasznie slisko a nie mialem zbytnio z kim walczyc bezposrednio wiec odpuscilem i wolalem spokojnie ukonczyc rajd. Plan zrealizowany czyli meta bez SR a i pare dobrych czasów też udalo sie wykrecic :)

 

[ Dodano: Nie Maj 10, 2009 4:43 pm ]

http://welniacz.fotosik.pl/albumy/631851.html pare fotek, niestety jak chce obejrzec powtorke z czeskimi odcinkami to od razu wywala mnie do pulpitu a bylo pare dobrych skokow do uwiecznienia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak pojadą wymiatacze w EVO.

 

:shock: przecież będę jechał n12 :???:

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Maj 10, 2009 9:32 pm ]

pojechałem, jestem wściekły i przeklinam :evil::evil::evil::evil:

do połowy było zgodnie z planem - spokojnie do mety :evil: z kilkoma ratowaniami ale skutecznymi, nawet dumny z siebie byłem :evil:

a potem przyszedł ten mokry syf i przestawiłem kapliczkę :evil::evil::evil::evil:

po superally pojechałem juz po suchym i wysypałem w miejscu gdzie nigdy!! jeszcze nawet nie miałem opcji na wysypanie!!

a tak w ogóle to trochę uszkodzenia na czeskich trasach są dziwnie poustawiane - jakby troszkę co innego się psuje niż powinno :wink:

załamka

upiję się :twisted: jest pretekst :cool:

 

[ Dodano: Nie Maj 10, 2009 9:37 pm ]

a za co dostałem 33 sekundy kary na sosnovej :shock: przecież nie ciąłem ani nic :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wysypałem w miejscu gdzie nigdy!! jeszcze nawet nie miałem opcji na wysypanie!!

No to tak jak ja. Nie mam żalu jak wydzwonię po grubym przepałowaniu. Ale tutaj to był jakiś absurd.

 

a za co dostałem 33 sekundy kary na sosnovej :shock: przecież nie ciąłem ani nic :shock:

Swego czasu w jakimś turnieju też dostałem karę za "niewiemco". W ogóle nie podoba mi się to, że kary za cięcia i skróty są zawsze, obróciło mi auto i przeleciałem przez pas zieleni i kara pomimo tego, że cofnąłem na droge i pojechałem zakręt, który teoretycznie ściąłem. Kara powinna być przyznawana jak kierowca faktycznie zetnie zakręt. Ale pewnie to niemożliwe.

 

Powiedzcie mi jeszcze czy jest jakiś programik do robienia screenów z powtórek. Nie chce mi się po każdym "print screen" wychodzić z gry, zapisywać, wracać, odpalać powtórkę i czekać :> Tymbardziej, że potem znów trzeba całą powtórkę oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze czy jest jakiś programik do robienia screenów z powtórek. Nie chce mi się po każdym "print screen" wychodzić z gry, zapisywać, wracać, odpalać powtórkę i czekać :> Tymbardziej, że potem znów trzeba całą powtórkę oglądać.

Ja używam Frapsa. Dodatkowo można nim nagrywać filmy.

a za co dostałem 33 sekundy kary na sosnovej :shock: przecież nie ciąłem ani nic :shock:

No takie jajka działy się przez nieoryginalnego pilota. Problem ten występował tylko na niektórych OSach, widocznie na sosnovej również - nie wiem. Nie jestem pewien ale te kary chyba może cofnąć ZSS po obejrzeniu powtórki. Tylko trzeba się o to upomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, znów nie dojechałem. Na chwilę obecną 18-ty w klasie... Na verte na znanym mi odcinku pojechałem z 10 km za szybko i wyciągneło mi przód w płot drewniany i po uszczelce :( Kurcze metalowe bariery mniej szkodzą niż drewniane ale co zrobić. Widzę całkiem dobre czasy udawało mi się osiągać na mokrym, ale czeskie odcinki to mnie meczą, tam nawet 5tki nie wkładam bo się boję polecieć w las czy pole. No cóż żal że tylko 5 oesów zabrakło do końca...

Czekam na szutry, tam to jakąś przyjemność z jazdy czuję, a te asfalty mnie po prostu męczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę jutro, zobaczymy liczę na miejsce w 10, ja mam setup na fr ale o dziwo super się nim jeździ na czeskich odcinkach :grin: Od których odcinków jest mokro, która pętla? gratuluję tym którzy dojechali i 3majcie kciuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak wyglądała druga runda WRSMP:

rbr_018.jpg

 

rbr_011.jpg

 

rbr_034.jpg

 

rbr_049.jpg

 

rbr_062.jpg

 

 

 

Dziś na jakiś testach 'porajdowych':

pokleiłem trochę mój setup, i udało się przelecieć 3 razy tą najszybszą hopkę na czechach bez ujmowania gazu, czyli ok160kmh -maxem P106, więc jest nieźle. Jadąc na luzie i poprawiłem czas o jakieś 8sekund...potem zacząłem myśleć o piwie i wydzwoniłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

a za co dostałem 33 sekundy kary na sosnovej :shock: przecież nie ciąłem ani nic :shock:

 

pytales sie ich o ta kare?

bo ja w sumie tez jezdze z polskim pilotem i chyba tez ja dostane na ten nieszczesnej sosnovej.

a nie chcialbym zmieniac na tego org....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie cos wydaje, ze gdzies czytalem, ze jak sie na Sosnovej szybko za meta nie zatrzyma auta to jest tez kara... ja pareset metrów przejechałem i kary nie mam.

 

Ja tak samo. Wyjechałem prawie przez tę bramę na końcu :mrgreen: i kary też nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony :mrgreen: Pojechałem wydzwoniłem, nie skończyłem :mrgreen: Sosnova SR musnąłem opony, przytuliły mnie i auto zdechło a było ok. Później wycieczki w kukurydze, 3 kibiców posłałem na tamten świat i w końcu dzwon. Cóż 2tyg. przerwy to za dużo, ale jestem zadowolony :mrgreen: bo po rajdzie wkur.... się i testowałem, zawias, zawias i jeszcze raz zawias, i takim sposobem na Arbuzie walnąłem 2:38 nie jadąc na rekord :smile: Auto na francuskich oesach jest dosłownie przyklejone i jedzie jak po szynach, najbardziej zależało mi na tym żeby "dupa" nie fruwała jak to miało miejsce wcześniej. Już mniej więcej wiem co z czym zjeść jeśli chodzi o nastawy i te wszystkie cyferki. Najwięcej grzebałem w amorach i resorach. Mam tylko prośbę, wrzuć ktoś z N12 screena z setupów na czeskie odcinki z RBR'a. Wełnaiacz kiedyś pisałeś że po wgraniu nowych zassanych z neta, śmiało idziesz bombą tam gdzie wcześniej hamowałeś. Chodzi mi tylko jakie mniej więcej wartości powinny być na czechy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...