Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechałem wszystkie rajdy forumowe i shakedown przed Krakowskim. Jest nieźle. Na razie jeszcze trenuję i testuję. Obawiam się trochę mokrej nawierzchni. Ale zaczynam czuć asfalty i myślę, że meta jest realna.

Wielką niewiadomą pozostaje Sosnova, której nie jechałem. Nie wiem też, czy wystąpi u mnie częsty brak tekstur. Jak zalicze SR na Sosnovej to jestem spalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Warszawskiego nie ruszyłem kierownicy, dziś pojechałem 3 odcinki, zaliczyłem trzy poważne dzwony, mało mam czasu na testowanie, tym bardziej że w sobote jakiś pieprzony ślub...chyba bedzie dramat nie rajd, mam nadzieje, że minimum, czyli metę osiągnę; po cichu licze na dzwony rywali (bo jak wiadomo te się zdarzają:) ).

do tego zaczął mnie wkurzać mój setup na asfalt na P106...jakoś nie potrafię ujechać na nim, a oesy drzewiaste, szybkie i dziurawe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielką niewiadomą pozostaje Sosnova, której nie jechałem. Nie wiem też, czy wystąpi u mnie częsty brak tekstur. Jak zalicze SR na Sosnovej to jestem spalony.

http://www.youtube.com/watch?v=YxSXxZYR7_0

Obejrzyj kilka razy ten onboard i jedź BARDZO spokojnie. Przez te betonowe bloki na poboczach można szybko skończyć jazdę... jest wąsko, miejscami bardzo wąsko.

od Warszawskiego nie ruszyłem kierownicy, dziś pojechałem 3 odcinki, zaliczyłem trzy poważne dzwony, mało mam czasu na testowanie

U mnie to samo. Wczoraj dopiero kilka OSów przejechałem ale z dzwonami. Tyle czeskich OSów... będzie ciężko :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, mocno uważaj na 50sek filmu (47sek stopera RBR), bardzo mocno 'wysrywa'_), potem gorące miejsce to wjazd na mostek (Harvester albo Kapic strzelił tam dacha;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, DNL, dzięki za filmik i porady. Jeśli nie będę miał problemów ze znikającymi teksturami to myślę, że dojadę bez dzwona ten odcinek :)

 

Wczoraj wziąłem udział w 3 turniejach z czeskimi odcinkami. Ogólnie znów udało mi się poprawić czasy. Na Zadnim mam 3.22, na Oslim 5.40. Zdarzały się błędy ale głównie ze względu na chęć wykręcenia rekordu. Myślę, że jak pojadę na spokojnie to będzie czysty przejazd. Zostało mi do przetrenowania Verte II na wszystkich nawierzchniach. Może jeszcze dziś pojadę Krakowski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna , u mnie też kiepa, ani potestować ani potrenować:/ chciałem się na e rajdach zabrać za robienie tras ale chyba się trochę porwałem na to bo czasu ni ma...rajd pojadę chyba jutro i to mnie wcale nie pociesza :neutral: Powodzenie chłopaki! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nie mogę czasu na nic znaleźć. Teraz co miałem odrobinkę czasu to z WIndowsem 7 się bawiłem, ale ważne, RBR na nim śmiga poprawnie :) Przez weekend może uda się coś pojeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po krakowskim, znacznie szybciej niż planowałem. Sosnova poszła gładko - nawet mi się podoba ten odcinek. Potem jechałem spokojnie ale równo. Na 5 odcinku minimalnie zahaczyłem krawedź domu, ale w tej grze w tym momencie dochodzi do dzwona potężnego. Już wiedziałem, że to koniec walki o cokolwiek. Dostałem SR i zaatakowałem drugą pętlę. Niestety nie było mi dane ukończyć ani jednego Verte II. Trenowałem ten odcinek na potrzeby rajdu chyba z 30 razy. Skończyłem w miejscu, o którym doskonale wiem, że lekko wynosi - taki głupi mały błąd i koniec... wkurzony jestem, zły na siebie i żal mi tych godzin przygotowań. Przejechałem kilkanaście turniejów i masę testów offline. Mam nadzieję, że Wam chłopaki pójdzie znacznie lepiej i będą punkty. Ja muszę chyba odpocząć od RBR przed nastepnym rajdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ten test jutro pojade :cool: Ja w niedziele atakuje Krakowski z mysla o mecie. Na Oslimmam mega blokade i albo na treningach napadam skok w las 180 i przechodze czysto albo zwalniam do predkosci ponizej 100 i wtedy rozpedzanie ale 99% ze nie wybije mnie w las... :shock: Odcinki nie sa zle jutro testuje grafike na zmianach z notatnika zebym widzial trase na Sosnowej (ktora i tak pojade jako rekonesans).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinki nie sa zle jutro testuje grafike na zmianach z notatnika zebym widzial trase na Sosnowej (ktora i tak pojade jako rekonesans).

Zrobiłem wg. poradnika na E-rajdy. Działa pięknie. Ludzie mi latają, fotki robią, jakieś ptaki latają, wokół tyle się dzieje, że nie mogę skupić się na jeżdżeniu :P Sosnova też działała wyśmienicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechalem, znow bez SR, ale dziś była masakra. moje ustawienia na suche są do dupy ;) na mokrym cos się nawet udało pojechać.

Uważajcie na serwisy, bez sensu dostałem 1:20 kary. Ostatnia pętla jest dramatyczna ;) nie wiem o co chodzi, ale dawno juz takich śliskich asfaltów nie czułem pod kołem.

to tyle. musze chyba potestować i zrobić jakies sety na asfalt porządne, bo stare szlag trafił (przywracanie systemu robiłem ostatnio chyba, bo jakiś syf sie porobił w setach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis w ramach przerwy w pisaniu magistra pojade kilka treningow i chyba krakowski. :)

 

tylko musze jeszcze sety na strycki przetestowac.

czy na sosnova lepiej jechac na francuskim czy czeskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sendspace.pl/file/pWLkPeuI/ ustawienia do N12

 

[ Dodano: Sob Maj 09, 2009 11:28 am ]

czy na sosnova lepiej jechac na francuskim czy czeskim?

Ja pojade na asfaltowym bo czeski sie zle zachowuje na lacznikach szutrowych.

 

[ Dodano: Sob Maj 09, 2009 1:53 pm ]

Jechalem slesza trening z ustawieniami grafiki LOW i zmienionym wpisem na Medium w renderquality i wszystko smiga ladnie plynnie widze zielonych ludków ale przed startem do 6 odcinka zobaczylem pulpit co mi sie ostatnio nie zdazalo prawie w ogole :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...