Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

http://e-rajdy.pl/downloa...lasyfikacje.pdf

FSVRT w dwóch tabelkach ujęte ;)

Nawet w trzech :wink: Pierwsze koty za płoty. Teraz będzie tylko lepiej :cool:

a ja moge polecic Driving Force GT od loga. zero luzów, kąt 900 stopni dowolnie mozna sobie zmieniac, pedały w sam raz z twardoscia. jedyny minus, niestety dla mnie dosc duzy, to wymiary manetek/przyciskow do zmiany biegow. sa male i dosc twarde, powiedzmy ze wymagaja przezwyczajenia. chodz widzialem jak Adrian Skroban jechal na galce, wiec pewnie tez mozna :D

Czyli następca mojej Driving Force Pro. Dobra kiera za rozsądne pieniądze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy Pablonasowi i DNL'owi za pierwsze punkty indywidualne i zespołowe :)

 

Ja jeżdżę na Logitech Forumula Vibration (przez wielu uważana za syf) i jeździ mi się całkiem dobrze :) Może kiedyś fundusze pozwolą na zakup DFP. W sumie to SIP powinien nas sponsorować za to, że Forum reklamujemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - jest sens zabierać sie za RBR bez kierownicy? W sensie na klawiaturze od lapka?

Da się. Dość długo grałem ale raczej bez sukcesów. Z tym, że dysponowałem dobrą klawiaturą. Te laptopowe to się nawet do grania w starego NFS'a nie nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy następnego :mrgreen: Kupuj kiere :mrgreen:

Jestem już umówiony ze Spamerr Obrzartuchemm, pożyczy mi jakiegoś paszteta po sesji (po mojej sesji, na czas do jego sesji).

Ściągnąłem demo, gdzie jakiś tam pierwszy czas to było 3.50, a moje czasy zaczęły sie od 9min, ale potem coraz lepiej. Czasy najbardziej mi wydłużała pomoc kibiców, po kilkanaście razy na przejazd :mrgreen:

Za to szkółka (jakieś tam zakrętasy na ręcznym) gdzie 17 sec - perfect a 19 - zaliczają, miałem 15 z hakiem :mrgreen:

A, gierke oczywiście kupie, mój internet pozbawia mnie dylematów moralnych: "kupić czy ściągnąć" :mrgreen:

Tylko zastanawiam sie co powiedzieć rodzicom żeby pożyczyli mi na wakacje 32' LCD, bo na tym laptopie to tak sobie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...