Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Najprawdopodobniej pojadę Warszawski w piątek. Jakby ktoś jechał wcześniej to niech z laski swej spisze po kolei jakie odcinki się składają na rajd. Zrobię sobie małego nielegala :mrgreen:

Jeśli nie będzie nikogo przede mną to ja zostawię info na forum jak lecą odcinki :)

 

Z mojej krótkiej analizy wynika też, że Shakedown przed Warszawskim to Arbuzy II :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd zaczyna sie 22.04 o godzinie 8.00 rano i trwa do 28.04 do godziny 23.59.

w tym czasie mozesz go przejechac, ale wczesnije trzeba na forum e-rajdy.pl w odpowiednim temacie podac jaki masz kontroler + nr.licencji oraz zglosic sie do rajdu.

tylko w przypadku tego rajdu bedzie sie to odbywało za pośrednicwtem forum.

nie wiem kiedy zacznają sie zgłoszneia do rajdu dokładnie.

 

jutro o 8.00 zostana pokazane dokładne odcinki jakie wchodzą w skład rajdu.

 

z tego co wiem nr startowe będą do pobrania ze strony e-rajdy.pl.

 

dodatkowo na stronie e-rajdy.pl jest lista startowa wraz z nr starowymi oraz nr licenji. Nr startowe są stałe na całą ligę.

 

mam andzieje ze pomoglem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba na forum e-rajdy.pl w odpowiednim temacie podac jaki masz kontroler + nr.licencji oraz zglosic sie do rajdu.

rzuć linka do wątku ze zgłoszeniami? ;)

hmm zarejestrowałem się na forum e-rajdy jako DNL, startuje jako Michał Dehnel, u czechow jestem Michal Dehnel (L>Ł) :D Napisałem do FIA o zmianę nicka na forum na taki bardziej zgadzający się z pluginem...eh za dużo tej 'papierologii' :D

 

[ Dodano: Pon Kwi 20, 2009 4:49 pm ]

czy może na warszawski sa wsyscy zgłoszeni z defaultu? widzę, że watek zgłoszenia jest nieczynny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, każdy kto ma licencję będzie mógł jechać

nie będzie żadnego zgłaszania na forum tylko na RBR.czech przy użyciu funkcji enroll trzeba będzie się do rajdu zapisywać. Ale na chwilę obecną w Warszawskim nie ma tego, więc kto ma licencję ten jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, po prostu się tam zaloguj

powinno pójść

 

[ Dodano: Pon Kwi 20, 2009 8:15 pm ]

to takie cóś:

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... aeb201331e

 

'forum subaru - asfalty :roll: '

hasło 'legacy', francuskie, serwis co 3 oesy, superally też, troche desczu na drugiej pętli :wink: , zniszczenia realistic, auta nasze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema:)

czy jakas dobra dusza ( i konkretniej - ktos znajacy sie na rzeczy i jezdzacy ;) ) moze mi podeslac jakies ustawienia do Imprezy 06? najlepiej na G25/ew.momo racing.

caly czas zwalam na ustawienia, z ktorymi nie moge dojsc do ladu i byc moze w koncu zaczne jezdzic:D

z gory wielkie dzieki!! :)

jwiatrak@p-s.com.pl

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh cale szczescie ze my z DNL puga nie przestawiamy na czeskie odcinki, wiec jedziemy na 1 secie :)

 

ciezko bedzie to ukonczyc z dobrym wynikiem, zwlaszcza ze ost kilka dni katowalem arbuzy i bisanne a tu zonk i plane sa same praktycznie :)

 

wiec Panowie niech wam drzewa będą z gumy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joux Plane jest fajne, ale szybkie, na szczęście w P106 nie trzeba używać hamulca przez 1/3 odcinka;)

Na tym Oesie nie lubie:

Jechany w odpowiednią stronę- po tym szybkim odcinku, prawy nawrót do szybki lewy - tam jest z lewej ukryta w krzakach bariera o która można się skonczyć, kawałek dalej szybki lewy z drzewkiem z prawej, które bardzo mocno przyciąga. Bliżej końca nieopisane podbicia; niegroźne, ale nieprzyjemne ;)

 

Jechane w złą stronę :) Jest tylko jedno miejsce na którym już nie raz skończyłem. Po szybkim odcinku prawy łuk nad jeziorem, jest cholernie niepozorny. Bariera bardzo niszczy samochody ;)

Dali radę z charakterystyką rajdu...szybko jak diabli, prosto i zdradziecko. Żeby zasymulować brudny 'okołoOtwocki' asfalt, druga i trzecia pętla powinna iść po wilgotnym asfalcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...