Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

1)wywal katalog audio- ten stary który masz rozpakowany

2)rozpakuj przez dattool.exe ten swój audio.dat

3) pojawi się nowy katalog audio

4) wchodzisz do audio/.../cars i tam wrzucasz gc8.eng

5)zmieniasz cars.ini w powyższej ścieżce (zależnie od samochodu jaki podmieniłeś- u mnie jest za xsarę) : np tak -->

Car0=gc8

Car0_LowShelfAmp = 2.0

Car0_LowShelfFrequency = 200.0

6) do katalogu audio/.../cars/effects wrzucasz blowoffvalve.wav

7)cały katalog audio pakujesz przez dattool.exe --> nadgrywa audio.dat (więc warto zrobic backup)

 

no i gra mi nie bangla w ogóle teraz

coś muszę źle robić chyba :roll:

 

[ Dodano: Nie Kwi 05, 2009 10:39 pm ]

kurczę ostatnie 2 dni to jakaś masakra :roll:

cały czas dzwonię :roll:

i to mocno... nie wiem - może to kac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slesh mozesz zrobic tak, u mnie dziala w 100%.

wywal plik audio.dat i zostaw katalog audio. bo tak naprawde rysiek czyta je zamiennie, tzn jak jest audio.dat to pomija katalog a jak nie ma audio.dat to czyta katalog.

 

u mnie tez sa problemy jak pozmieniam audio.dat. wiec mam tylko katalog i wszystko bangla :mrgreen:

 

juz przerabialem taka zabawe jak zmienialem sobie pilota na polskiego z dodatkowymy komendami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowałem się na e-rajdy, zamówiłem pakiet startowy, zorbiłem przelew...tylko od 2tyg nie jeździłem ;(

Jade testy 2 i 3 oraz nieoficjalne Pugiem 106, zobaczę, czy będzie ktoś gorszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin dopuści do rajdu z nieoryginalnym pilotem. Jednak na kilku odcinkach dodawana będzie kara +33 sek.

 

ja mam tego pilota, co jak dziabnę w coś mówi, że się zaraz wyrzyga i nie dostaje kar/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę

gra mi nie przyjmuje żadnych grzebań przy audio :roll:

trudno... chociaż się nastawiłem na boxera, na pilota, na wszystko :roll:

 

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2009 12:06 am ]

przy okazji

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... c3390fff5a

 

rajd się nazywa 'rarar' hasło '12' - wrc i n4 :???:

tak śmiesznie, że same proste i znane odcinki, do tego szybkie i można je powtarzać ale...

 

0 stref serwisowych, o superally (tak dla treningu) - zniszczenia reduced, pogoda ładna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2009 12:43 am ]

BTW - bo jeszcze nie rozkminiłem, kim jest "lamihha" ?

Slesz :wink:

 

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2009 1:07 am ]

Ja nie mam formy :neutral: jeden odcinek super, w następnym cztery dzwony albo jeden taki że od razu koniec :sad: nie mogę nawet tych najprostszych rajdów ukończyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slesh próbowałes z samym katalogiem?

 

Panowie mam takie pytanko, mam wrazenie ze mi samochod czasem za bardzo pływa na asfaltach. czy zmieniacie cos w secie asfaltowym, tym od wełniacza, na konkretne odcinki? czy używacie go bez zmian? \

 

zaczynam sie bawic troche ustawieniem auta pod siebie, bo patrzac na onbordy ludzi i na to jak ida pelna pyta przez lekkie luki na asfaltach mam wrazenie ze u mnie jest cos nie ten tego w secie. bo 2/3 takich luków musze brac z lewą nogą inaczej widze pobocze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechalem dzisiaj testy przed WRSMP 09 gdyz rano wyjezdzam na swieta i nie bede mial dostepu do kompa a co za tym idzie RBR :sad: Moja wypowiedz na forum e-rajdy.pl po tescie nr2 :arrow: Masakra ten 3 test :wacko: Ciemno mglisto a czasem tak jakby slonce razilo niesamowicie i malo co widac po raz kolejny. Nawet nie zwracalem uwagi czy mam opony na suche czy mokre bo widocznosc powodowala ze bylo to dla mnie bez roznicy. Na starcie do ostatniego oesu patrze :wow: JASNO :> Pomyslalem, ze organizator sie pomylil :niepewnosc: lub nie chcial tak do konca zniechecic zawodnikow tymi warunkami :D Gdyby nie ostatni odcinek napisalbym, ze ciemno lub moze raczej mglisto widze swoja walke w WRSMP09 ale sa nikle nadzieje :spoko: Powodzenia reszcie zycze i wytrwalosci bo po mgle i ciemnosciach nastanie jasnosc ;)

Test nr 2 zaliczam do udanych. 1 blad na 1 przejezdzie gdzie spoznilem lewy 90 przed meta, a na 3 przejezdzie szybkie cofanie w lesie, ogolnie test zaliczam do bardzo udanych :)

 

Panowie "nowicjuszowie" uważajcie na tym tescie z czeskimi odcinkami, gdyz jest taka mgła i ciemnosci, że nawet ja, który dosyc znam te trasy w ogole nie wiedzialem co sie dzieje :mrgreen: Pojedzcie powoli i to bardzo, ja zrezygnowalem tylko ze Stryckowego (3lub 4 odcinek rajdu) gdyz mgła mi na maske wchodzila i palnalem nawet nie wiem w co :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...