Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszytko ciągle mnie to bawi, na szczęście jak jeżdżę jakieś inne rajdy, to zawsze znajdzie się ktoś wolniejszy ode mnie, wiec tam sobie używam :twisted:

a wogóle, jedziemy coś dziś?

Ale to jest spoko, że są lepsi. Jak bym ciągle wygrywał to nie byłoby tyle frajdy z ścigania czołówki :) Też często startuję w jakichś turniejach i czasami jadę całkiem nieźle :) - szczególnie lubię startowac w "czeskich horrorach" bez SR - wtedy jestem mega szczęśliwy widząc siebie jako jednego z niewielu, którzy dojechali do końca :)

Rajdzik szutrowy stoi już :) - dzisiaj pojadę bo jutro do Wieliczki cisnę :)

 

trafił ktoś z was kiedyś jakiś rajd na Autodromie Sosnova?

Niestety nie :(

 

Podoba mi się natomiast ten edytor do tworzenia tras i pomyślałem, że mógłbym zrobić tor w Tychach bo świetnie go znam ale obawiam się, że obsługa tego programu jest dośc trudna i czasochłonna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się natomiast ten edytor do tworzenia tras i pomyślałem, że mógłbym zrobić tor w Tychach bo świetnie go znam ale obawiam się, że obsługa tego programu jest dośc trudna i czasochłonna.

 

Na pewno, żeby wszystko ( drzewka, krzaczki, ukszałtowanie terenu i widoczki ) zrobić na 100% x, to dwa tygodnie jakie są na bezpłatnej wersji nie wystarczy(chyba że siądziesz na 24/7:) ).

Coś tam kiedyś się bawiłem... zrobiłem pare km trasy bez jakiś wodotrysków - jest miła zabawa. Można robić fajne rzeczy znane z naszych oesów- wielkie koleiny, jakieś siodła na długiej prostej :D.i takie tam małe smaczki, żeby zrobić taki OeS Stryckovy, to trzeba być na bezrobotnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie się dołączę. Co prawda dzwonie jeszcze gdzie popadnie ale czasem wychodzi :mrgreen::mrgreen:

 

witaj w klubie :)

 

licze ze ten rajdzik ukoncze :)

 

omg PTD to chyba nigdy nie ukoncze :|

 

ale fajnie sie jechalo, szkoda ze 2 odcinki ktore zawsze koncze teraz polozylem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pojedziemy coś innego niż suche szutry? może jakiś asfalcik (czechy+francja jakoś fajnie poprzeplatane) tylko dla FWD, albo mokrą Japonię Volvo :twisted: ?

 

Mogę sie już zdeklarować, co do ulubionej trasy ;) Czechy, OeS Osli - Stryckovy 10km ostrej jazdy przez czeskie lasy, pare fajnych hopek i słupki czekające, żeby zdemolować samochód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie coś na mokro możemy pojechać. Asfalty mokre też są fajne :twisted: Ale ja zostaję w N12. Liga coraz bliżej, a czasu na treningi coraz mniej. Już widzę, że te kilka ostatnich rajdów trochę mi przypomniało jak się jeździ (w porównaniu do rajdów sprzed np miesiąca).

Nie wiem jak Wełniacz ale pewnie będzie miał podobne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wełniacz ale pewnie będzie miał podobne zdanie.
Juz zaczynasz mnie objezdzac i ja tez sie musze zmobilizowac. Zaraz cos na mokro zaloze.

 

[ Dodano: Pon Lut 23, 2009 1:56 pm ]

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... c3e9ebec5a haslo"deszcz" zniszczenia reduced bo z dojezdzalnoscia do mety moga byc problemy :wink: auta tylko Nki, rajd stoi do soboty do 24.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Pozmieniałem ustawienia i dalej skrzynia jest automatyczna i nie mam pojęcia dlaczego. Przeszukałem wszystko. Jak jadę mistrzostwa albo albo pojedynczy rajd to jest wszystko spoko. Jak wchodzę w tournament to mam skrzynie automat i dowiaduje się o tym dopiero jak startuje...

 

[ Dodano: Pon Lut 23, 2009 9:05 pm ]

Znalazłem. Teraz już mam normalnie. Sorry. Napisałem request.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym coś z Wami pojeździł :twisted: N4 słabe ale niech będzie :razz: Problem w tym że instalowałem kiedyś wszystkie potrzebne rzeczy z i działały mi tylko wurce, później był format kompa i gdy chciałem znów zainstalować RBRTM08 coś się popsuło, czytałem forum i podobno jeszcze nie rozwiązali problemów z nowym pluginem, chyba że jestem w tyle...? Jak to u Was wszystko hula?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hula jak ta lala :mrgreen: A ja się tak mordowałem :shock: Na niektórych turniejach wyskakuje błąd, np "coś tam Bisanne II" chyba chodzi o to żeby ściągnąć stage reserved, i jestem w trakcie :wink: No i wiadomo te pribramy, sosnovy i snow mody trza pościągać :grin: Wielkie dzięki za pomoc :mrgreen: To będę lookał kiedy coś pykamy :wink: Mam trochę kłopotu bo gram tylko rękoma, na Logitechu Momo Racing i gała od biegów służy mi jako gaz/hamulec, gaz to spox bo wciskam i pełna pyta :mrgreen: , niestety hamulec też pyta i blokuje koła, coś tam kombinowałem z break pressure i pomogło ale za bardzo nie można bo zaś nie hamuje, no i trochę ciężko jedną ręka się jeździ :mrgreen: ale walczę walczę :twisted: To see you na trasach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, jakiś taniutki joystick rozwiąże sprawę. Rbr widzi drugi sterownik- sprawdziłem, masz normalny gaz i hamulec z joya- nie blokuje kół i nie rwie przyczepności na śliskim, do tego dorzucasz jeszcze hamulec na jeden przycisk, biegi na dwa inne i jedziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...