Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Obydwa sposoby są kiepskie, bo przy zakrętach czyli tam gdzie akura trzeba machać biegami i ręcznym palce nigdy nie są w okolicy przycisków. No to sobie pograłem na tanim kółku. :(

 

 

Do tego gra nie zapisuje mi postępu, uruchamiam jako administrator więc powinna mieć dostęp do wszystkich plików i dalej nic. Skończyłem całą szkołę rajdową, uruchamiam grę ponownie a tam zero, wszystko łącznie z rajdami zablokowane. Ktoś miał podobny problem?

wpisywałeś zamiast imienia - MULLIGATAWNY ????

 

Tak trochę zmieniając temat :D

Stworzyłem swoją ofertę współpracy odnośnie rajdów i miałbym do Was prośbę :D Rzućcie okiem i wypowiedzcie się na jej temat, co jest dobrze zrobione, co można poprawić itd. :) Jakby ktoś miał doświadczenie w jaki sposób przekazywać takie oferty lub co do nich dobrze jest dołączyć to też byłbym wdzięczny :)

Oferta sponsorska musi miec niestety katalogi (chyba ze masz) bez tego ani rusz :(

Cięzko jest teraz o kazdy grosz ale są firmy które lubia sport samochodowy i takie trzeba znalezc. Niestety :(

Mi sie wydaje ze twojaoferta jest o.k.

Wiecej zdjec w akcji. Może masz foty z rajdów gdzie stoi kamera lub fotograf. Czas antenowy też bardzo ważny ale to juz masz zaznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisywałeś zamiast imienia - MULLIGATAWNY ????

 

Szkoda że w instrukcji do Lamer Packa tego nie było. Wolę na swoim wszystko odblokować ale przydatne, dzięki. :)

 

 

Chyba mimo wszystko i tak dupa z grania, po każdym ponownym uruchomieniu gry wysypuje się jak tylko dotknę kontrolera. Resetowałem już go w grze na domyślne i dupa, eh tak to jest z 9-letnimi grami na nowym sprzęcie. :( Pobawię się jutro z jakimś trybem zgodności XP, może pójdzie.

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego gra nie zapisuje mi postępu, uruchamiam jako administrator więc powinna mieć dostęp do wszystkich plików i dalej nic. Skończyłem całą szkołę rajdową, uruchamiam grę ponownie a tam zero, wszystko łącznie z rajdami zablokowane. Ktoś miał podobny problem?

zmien we właściwościach folderu rbra zeby nie byl tylko do odczytu ;)

 

Chyba mimo wszystko i tak dupa z grania, po każdym ponownym uruchomieniu gry wysypuje się jak tylko dotknę kontrolera. Resetowałem już go w grze na domyślne i dupa, eh tak to jest z 9-letnimi grami na nowym sprzęcie. :( Pobawię się jutro z jakimś trybem zgodności XP, może pójdzie.

mi chodzilo wszystko normalnie na win 7 później win 8 a teraz wszystko chodzi na win 8.1 takze radze powalczyc. Duzo rozwiązań problemów jest na e-rajdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sponsorska musi miec niestety katalogi (chyba ze masz) bez tego ani rusz

 

Tomulus, z tymi katalogami chodzi o przedstawienie kilku różnych propozycji, czy bardziej o jakiś katalog ze zdjęciami który można pokazać, czy może jeszcze coś innego :)?

Walka o jakie kolwiek dofinansowanie nie jest łatwa, ale może w końcu mi się uda :D A jak nie mnie to może, ktoś posłyży się moją ofertą i może komuś innemu się uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego gra nie zapisuje mi postępu, uruchamiam jako administrator więc powinna mieć dostęp do wszystkich plików i dalej nic. Skończyłem całą szkołę rajdową, uruchamiam grę ponownie a tam zero, wszystko łącznie z rajdami zablokowane. Ktoś miał podobny problem?

zmien we właściwościach folderu rbra zeby nie byl tylko do odczytu ;)

 

To już naprawiłem, nie zauważyłem że trzeba ręcznie zapisywać grę. :)

 

Chyba mimo wszystko i tak dupa z grania, po każdym ponownym uruchomieniu gry wysypuje się jak tylko dotknę kontrolera. Resetowałem już go w grze na domyślne i dupa, eh tak to jest z 9-letnimi grami na nowym sprzęcie. :( Pobawię się jutro z jakimś trybem zgodności XP, może pójdzie.

mi chodzilo wszystko normalnie na win 7 później win 8 a teraz wszystko chodzi na win 8.1 takze radze powalczyc. Duzo rozwiązań problemów jest na e-rajdy.

 

Poszło w końcu w trybie zgodności z XP SP3. Pograłem trochę w szkole, rozbiłem się kilka razy na jednym rajdzie i po zajrzeniu w liczbę opcji ustawienia samochodu rozbolała mnie głowa i poszedłem na piwo. Oj dużo nauki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sponsorska musi miec niestety katalogi (chyba ze masz) bez tego ani rusz

 

Tomulus, z tymi katalogami chodzi o przedstawienie kilku różnych propozycji, czy bardziej o jakiś katalog ze zdjęciami który można pokazać, czy może jeszcze coś innego :)?

Walka o jakie kolwiek dofinansowanie nie jest łatwa, ale może w końcu mi się uda :D A jak nie mnie to może, ktoś posłyży się moją ofertą i może komuś innemu się uda :D

tak, musisz zrobic oferte sponsorska czyli katalog.

Duzo zdjec . Pamietaj o kamerach i fotografach. Koniecznie zmianki w mediach. Gucio obchodzi ich twoj samochod i twoja osoba.

Nigdy nie proponuj miejsc sponsorowi tylko daj mu pełny wybór.

Teorytycznie ma sie poczuc ze cos kupił i bedzie czerpal z tego korzysci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie proponuj miejsc sponsorowi tylko daj mu pełny wybór. Teorytycznie ma sie poczuc ze cos kupił i bedzie czerpal z tego korzysci :)

Jak będziesz rozmawiał z ludźmi doświadczonymi w kontaktach biznesowych to nie ma znaczenia rodzaj oferty - liczy się sposób jej przedstawienia i Twoje podejście. Jak trafisz na cwaniaków albo idiotów to żadne wodotryski nie pomogą.

Nie każdą firmę stać na to by okleić cały samochód i zapłacić za to 10000zł. Jest dużo małych firm, które chętnie umieszczą logo na błotniku czy zderzaku za relatywnie niską kwotę. I oczekują wtedy właśnie jasno określonej ceny za ten element. Zatem nie ma reguły, trza być przygotowanym na wszystko.

Oferta im bardziej zwięzła i konkretna tym lepiej. Suche fakty, mozliwości i korzyści, co dają i co dostaną w zamian + zasięg Twojej działalności. Jak będą czegoś ciekawi to sami dopytają i im wtedy poopowiadasz. Jak się da to kontakt osobisty, maile często przechodzą bez echa. A jak sobie z kimś pogadasz to a nóż widelec podjara się tą tematyką.

 

Jedziemy testy przed rajdem dolnośląskim.

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=114a75ecf11e909b3fd58c96fd4e5826

Haslo: levorg

 

Uwaga na opony. SR po każdym odcinku, 60 minut serwisu co 3 OS'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sponsorska musi miec niestety katalogi (chyba ze masz) bez tego ani rusz

 

Tomulus, z tymi katalogami chodzi o przedstawienie kilku różnych propozycji, czy bardziej o jakiś katalog ze zdjęciami który można pokazać, czy może jeszcze coś innego :)?

Walka o jakie kolwiek dofinansowanie nie jest łatwa, ale może w końcu mi się uda :D A jak nie mnie to może, ktoś posłyży się moją ofertą i może komuś innemu się uda :D

tak, musisz zrobic oferte sponsorska czyli katalog.

Duzo zdjec . Pamietaj o kamerach i fotografach. Koniecznie zmianki w mediach. Gucio obchodzi ich twoj samochod i twoja osoba.

Nigdy nie proponuj miejsc sponsorowi tylko daj mu pełny wybór.

Teorytycznie ma sie poczuc ze cos kupił i bedzie czerpal z tego korzysci :)

 

Właśnie chciałem wstawić jakieś urywki z TVN Turbo, TVP czy gazet, ale nie wiem jak w tym momencie wyglądają prawa autorkie do takich materiałów. Niby jest na nich moja osoba, ale nagranie/zdjęcie może zostać potraktowane jako właność telewizji/gazety i nie chciałbym płacić za coś takiego.

 

Dzięki za rady i teraz wszystko zależy od odrobiny szczęścia :D

 

Trening postaram się jeszcze dzisiaj pojechać ale jak na razie czas na gokarty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety błąd mi wyskoczył przy ładowaniu RSI ;/ Później próbowałem ustawić ten odcinek w trybie offline z wilgotna nawierzchnia, żeby sprawdzić czy to po prostu bład gry, ale nawet nie miałem opcji zmiany stanu nawierzchni;/ Co trzeba zrobić żeby pojechać ten odcinek po wilgotnym ?

 

Prosiłbym o requesta (oczywiście od ostatniego odcinka ) do turnieju to ponownie spróbuję pojechać RSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...