Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, wiem, że teraz pewnie się ośmiesze, ale nie mam zielonego pojęcia co to są "Monteki".

 

Montekland - to nowe trasy do Richard Burns Rally dostępne w trybie on line , bardzo fajne i dające wiele radochy...

tutaj link żeby je pobrać: http://ulozto.cz/4681913/rbrmontekland099.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pojechalem ;(

czasy nie byly takie zle na poczatku ale na SS4 niestety dzwon - za szeroko wyszedlem i troche bokiem, zahaczylem tylem o drzewo, czy bande i obrocilo mnie przodem w krzaki, juz prawie sie zatrzymalem, ale jeszcze musialem w kamien przytegesic i zgaslo i dupa. Potem byl juz SS10 czy tam 11, znowu czasy dobre przez 2 osy, ale na 3cim troche nieogarnalem co pilot mowi i wszedlem za szybko na hope przed prawym fast, i pofrunalem w drzewa i to byl koniec :(

zly jestem jak sto piecdziesiat... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mowilem ostroznie ;) ja pojade dzis wieczorem, zobaczymy co z tego bedzie. Juz nagralem swoj glos na MP3 i bede sluchal w kolko: "wolniej, wooooolniej, jeeeeeszcze wooooooolniej..."

no ja tego nie zrobilem :( i wiecie jak to jest, czlowiek jedzie powoli i ostroznie, dojezdza do splita i widzi, ze jedyne 0.57 brakuje mu do typa przed nim i nagle wlacza sie opcja, ze moze troche szybciej nie zaszkodzi bo przeciez ledwo jade :P

No i potem sie konczy tak, jak u mnie... z Fabii to chyba nie bylo co zbierac nawet :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w s1600 masz duza roznice na Vmax, krotkie przelozenia ok 150, srednie 165, maksymalne ponad 180. A na Monteku jest duzo pierunsko szybkich odcinkow :) Znaczy sie wiadomo na samej predkosci maksymalnej niewiele mozna zyskac, ale po prostu glupie jest uczucie jak jedziesz na maksa i myslisz sobie "hmmm a moze jak lusterka zloze to bedzie szybciej...?"

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, jakos nie wydalo z tym rajdem jak narazie, bo mi nagranie MP3 w pewnym momencie poszeptalo "ZAPINDALAAAAAJ!" no i skonczylo sie na SupeRally :mrgreen:

 

A przed startem do OS11 wywalilo z gry i tyle sie najezdzilem :P

 

OSy 4 i 5 poszly mi nawet niezle, na pozostalych niestety wjezdzalem w kibicow i tracilem po 1min20 na odcinku (stali w niedozwolonym miejscu! :mrgreen: ) Musze sie nauczyc jeszcze troche pewniej jezdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja coś skrobnę klasa A6 melduje się w całości na mecie :D

Rozmawialiśmy ze Sławkiem na GG kiedy startujemy i doszliśmy do wniosku ,że nie ma na co czekać ,a że Sławek lubi uciekać a ja raczej odwrotnie to wystartowaliśmy w odstępach kilku minutowych. Rajd ogólnie bardzo fajny lecz z mojej strony nie obyło się bez drobnych przygód na pierwszym "prawdziwym" oesie było niedohamowanie i kibicom się lekko dostało (swoją drogą jak ktoś jeszcze nie jechał to uwaga bo jest tam dość ślisko na tych dwóch oesach :!: :!: ) a na następnym na jednym głupim zakręcie poszłem między baobaby ,na szczęście na tyle szczęśliwie ,że tylko trzeba było wycofać ,ale sekundy poszły niestety. Na tych dwóch przygodach dobra minuta poszła w las niestety. I od tego oesu raczej do przodu i ściganie Sławka który na prawdę fajnie cisną jak na pierwszy raz w WRSMP i Montekach zainstalowanych dopiero wczoraj , wielkie dzięki dla niego , bo trochę mi nadawał tępo. Powiem szczerze ,że liczę na punkty w tym rajdzie bo inaczej się trochę wkurzę :P

jak Tomek będziesz chciał jakieś filmiki na stronę to chętnie służę bo w niektórych miejscach było mega grubo i ujęcia pewnie są dobre :mrgreen:

Junior no właśnie oglądałem sobie twój start na żywca a tu taki niefart no cóż trenować i od września "Maximum Attack " :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...