Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Oskar, jak dla mnie bardzo fajnie :) Jak już będziesz finalizował projekt to zrób proszę tez wersję czystą - bez numeru startowego i nazwiska na szybie :) Będę też miał maleńką prośbę o przesłanie kilku plików z poprzednich tekstur ale to za jakiś czas bo teraz trza do nauki wrócić niestety. może w przyszly weekend znajdę chwilkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, jak by ci się chciało do Kaliny zrobić teksturkę to ja bym był chętny bo tym wynalazkiem chyba będę ujeżdżał w 2010. bo jednak trzeba przyjąć zasadę małych kroków :twisted:

tylko pewnie znowu pewnie będę sie z Cruzem pałował cały sezon :roll:

co do N14 na pluginie to jest tak jak kiedyś było z innymi autami , czyli najpierw kilka rajdów na których można potestować , a potem dopiero dopuszczają do normalnego użycia tak jak pisał Wełniacz, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chyba w 4 rajdach można jechać N14 póki co, więc może tu jest przyczyna... ?

Chyba tak, udalo mi sie w jeden tylko wejsc, trza czekac :mad: Jak dla mnie N14 super, wiedzialem ze ciemna strona mocy mi nie sluzy :razz: W koncu sie przesiadam :twisted: Moze w generalce nie powalcze ale na pewno jakies punkty dla zespolu uda sie zdobyc :grin: Jest dużo lepiej niż w evo i nie robi mi "numerów" :lol:

Oskar, jak by ci się chciało do Kaliny zrobić teksturkę

Jasnę, będę robił każdemu, dobrze jakby się każdy powoli deklarował czym na przyszły sezon startuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany czy fizyka jeszcze nie ulegnie zmianie. Ponoć są głosy, że N14 jest za szybka i za łatwo się prowadzi.

Poza tym N15 ma mieć podobno 6 biegową skrzynię więc to raczej na nią się wszyscy rzucą.

Co nie zmienia faktu, że nad teksturą można pracować bo do N15 pewnie w łatwy sposób da się ją zastosować.

 

Dobór kolorów osobiście średnio mi się podoba ale tak jak Oskar mówi, tekstura powinna się wyróżniać-być oryginalna. Dlatego mnie pasuje :) Z ostatecznymi szczegółami poczekajmy jednak na początek sezonu żeby było wiadomo czym dokładnie przyjdzie nam jeździć. Oby nie było jak z N11 które było genialne, tak rewelacyjne, że N12 nikt nie jeździł. Dopiero później pozmieniano fizyki (m.in osłabiono mocno hamulce) i dopiero wtedy N12 stało się szybsze. Nie zdziwię się jak zaraz w tej fizyce z N14 ktoś coś namiesza i N12 będzie szybsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje Clio s1600 i N14 dla funu.

Zresztą S1600 też nie do walki, a raczej do wożenia się po OeSach planuje :D

 

t34,

widze, że bardzo produktywnie się przez święta nudziłeś :D

wygląda świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny tor :)

 

A ja katuję N14 i zacząłem zabawe z setupem. Na dzień dobry ustawiłem najtawrdsze stabilizatory, ciśnie w oponach 230 i rozbieżny tył. Ale rozbieżny tył na 1st to za dużo, auto wypluwa dupę. Szukam teraz ustawienia, które zmniejszy podsterowność ale zachowa stabilność auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś Kalinki

 

nie próbowałeś Kalinki, ale próbowałeś swego czasu Samarę A5 i bardzo mi się podobało. łtwiejsza w prowadzeniu niż P106 ;)

 

[ Dodano: Pon Sty 04, 2010 1:17 am ]

t34,

Szaja na starcie wymiata ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...