Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

pogrzebałem przy stabilizatorach, skróciłem skrzynię, dołożyłem hamowania z tyłu i mi się dobrze jeździ po asfalcie :smile: (co wcale nie znaczy, że szybko :mrgreen: )

wywrotna jest, trzeba uważać na podbiciach i hamować z dużym wyczuciem bo szaleje :twisted:

który odcinek to 107 - bo dalej po tym snowmodzie mi szaleje konfiguracja gry :evil: w życiu juz go nie zainstaluję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hradek lub PTD ale ręki sobie nie dam uciąć. Najlepiej zapamietaj w jakim turnieju Ci wyskauje ten komunikat i przez czeska stronę zobacz ten rajd i bedziesz wiedzial, który to odcinek, bo standardowe nie psują się przez Snow Moda.

Slesz wrzuć swój setup na sendspace.com to obadamy, może stworzyłeś coś dobrego na czym Team zyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po preostu mamy tak to pojechać i tyle?
Rok temu nie jechalem Karowej ale chodzilo o takie pokonanie trasy a nie o kostke.
byłoby akurat bo ja go robiłem przy piwku :razz:

Ok namówiłeś mnie zaraz sprawdzę :mrgreen:

 

:arrow: Slesz fajne to ustawienie... ale chyba do driftu :mrgreen: Zaczynam cote 1... prawy zakret auto super skrecilo, ma swoim ustawieniu musialem hamowac, myślę sobie ooo to to czego szukałem w ustawieniu 555... później lewy lekki i dohamowanie do lewego zacisku przy barierkach :roll: Ledwo nacisnąłem hamulec a już tył wyprzedził przód :mrgreen::lol: Od razu opcje... ustawienia i ustawienie hamulców z 35% na tył a nie pod 50 :wink: Auto ogólnie fajnie skręca ale jest mega nadsterowne... fajne na Karową będzie :cool: A może to ja za mało/dużo względem slesza wypiłem :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pytanie totalnego lamera :D Dlaczego w pluginie mogę jeździć tylko z automatyczną przekładnią? Grałem off-line i nie mogłem znaleźć nidzie żeby to przestawić.

 

Na pewno było już w tym wątku ale jakoś tak wertować 70 stron postów mi się nie chce ;) napiszcie, może być na PW jak krowie na rowie, jak wgrać fizyki i tekstury samemu do RBRa :)

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, skrzynie ustawiało się w opcjach w grze z tego co pamiętam, a jak nie to trzeba będzie edytowac plik ini. Wieczorem napiszę coś więcej.

 

Pomyślałem, że odpowiedzi na najczęstsze pytania możnaby wrzucić na naszą stronkę. Zapodać tam też ustawienia do aut i inne drobne kwestie :) W święta mógłbym zająć się popisaniem różnych ciekawych tekstów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, skrzynie ustawiało się w opcjach w grze z tego co pamiętam, a jak nie to trzeba będzie edytowac plik ini.

 

W grze mam ustawione na ręczną, ale jak wchodzę do pluginu to niestety tylko automat zostaje. W opcjach na pluginie jest tylko skrzynia krótka/średnia/długa do ustawienia nic więcej.

 

Wieczorem napiszę coś więcej.

 

Byłoby fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sendspace.pl/file/53f1c8f357e80cd4c8506ad Ustawienia na asfalt od Marcina G. ... jak dla mnie to auto strasznie niestabilne ale troche pokombinowałem i finalnie jeżdżę na tych nastawach :arrow: http://www.sendspace.pl/file/295b37642fd39eb1b0c8416 i jest według mnie conajmniej OK na francuskich asfaltach, znowu czuje radość z jazdy 555 :cool:

 

[ Dodano: Wto Gru 15, 2009 4:33 pm ]

Wywiad ze mną po zdobyciu 2-Vce mistrza Nki w WRSMP 2009 :arrow: http://www.sendspace.pl/file/d9da3732eaa568ceb2f6403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rypley, plik audio.dat zajmuje ponad 60MB i nie jestem pewien czy to wszystko co trzeba zmienić (nie pamiętam :( )

Wiem, że w tym wątku chyba DNL wrzucał poradnik jak przerobić te dźwięki. Zerknij sobie kiedy na bhmotors pojawiła się impreza 555 i przeszukaj nasz wątek z tamtego okresu.

 

Co powiecie na dobór OSów w Barbórce? Bo ja powiem przebij_mur.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał więcej czasu niż tyle żeby to napisać to pomógłbym zrobić dźwięki. Ja korzystałem z instrukcji, która była w plikach Volvo 242. Robiłem analogicznie do 555 i działa :) W piątek bede miał chwile to napisze instrukcje i wrzucimy na stronke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko ściągnąć instalki tekstur do barbórki :roll:

na rapidzie limit 10 pobrań :shock: (ktoś dobrze skonfigurował :roll: )

na reszcie tłok jeśłi chodzi o darmowe pobieranie.. trzeba próbować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...