Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Kluska, u mnie jest tak:

[RBRTMSettings]

Comments = default

FixGasketBug = true

ForceGearbox = manual

ForceSavingReplays = true

LanguageFile = .\Plugins\rbrtm_pl.ini

OnlineServer = rbr.onlineracing.cz

SecureLogin=false

ShowSplitTimes = false

ShowTopSplitTable = false

I jeszcze taki szczegół. [RBRTMSettings] mam NAD [settings]

 

kombinuj :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest jakaś możliwość wyedytowania pozycji licznika z biegami itp ?? Bo przy mojej rozdzielczości laptopa niestety znika mi gdzieś poniżej linii monitora. Drogę itp widać normalnie ale z licznika widać tylko górną część obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

wysypało mnie z gry na 3 oesie orlenu :evil::evil::evil:

nie, żebym rządził na trasie - pierwszy: dach, drugi: trafiłem jakiegoś osła tyłem w slajdzie :roll: ALE JECHAŁEM!!!!

no i nagle zasrana java zapytała się o ty czy może ją zaktualizować :evil::evil::evil::evil: i rysiek sie zminimalizował i po ptakach (nie ma mnie na liście 3 oesu, może uda się requesta wysłać?)

 

[ Dodano: Czw Paź 22, 2009 9:33 pm ]

nie uda się.. mam crashed on ss3 :evil::evil::evil::evil:

ale zostaję przy n12 dopóki się jeździć nie nauczę :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, trzeba pogrzebać w ini - wiem, że możn ago ustawić w doolnym miejscu na ekranie, na e-rajdy gdzieś czytałem (jest tam chyba cały wątek o ini)

 

[ Dodano: Czw Paź 22, 2009 10:14 pm ]

Wełniacz, najgorsze, że to nie awaria :wink: tylko automatyczne aktualizacje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na e-rajdy gdzieś czytałem (jest tam chyba cały wątek o ini)

Właśnie, nie byłem pewien ale wydawało mi się, że gdzieś o tym czytałem. Ale do tej pory nie miałem problemu więc nie zostało mi w pamięci jak wyglądała ta kwestia :)

 

Tomasz_555, nie pomogę. Ja mam normalny monitor który sam dopasowuje rozdzielczość do wielkości monitora i się mieści :(
Na serio to nie wiem co i jak Ci pomoc.

Looz, nie ma generalnie ciśnienia bo i tak zamierzam podpinać monitor do grania :) Po prostu do tego czasu chciałem sobie ustawić zegarek w odpowiednie miejsce.

 

Póki co RBR i plugin śmigają na nowym kompie z Vistą. Zostało mi zainstalowanie kierownicy i próba generalna z monitorem i jakimś dłuższym rajdem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapic gratuluje mety z niezłym czasem :cool: Trzeba będzie się skoncentrować i Cię Nką dojść :wink: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 9ed720216c test szutrów założyłem bez hasła, zniszczenia realistic SR co oes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak pisze błąd daty systemowej to co mam zrobić synchronizuje to dalej tak mi wyskakuje :roll:

Coś kojarzę, że na forum e-rajdy.pl ktoś miał taki problem. Nie wiem czy nie wymagało to synchronizacji godziny z microsoftem.

Grzesiek szukaj tam odpowiedzi. U nich szukajka działa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa ustawiłem na parę dni dla sportu..

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 8aab1b1f91

to szutry, hasło 'forum rządzi'

reduced

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... b0353d1326

a to takie bardziej wymagające :twisted: hasło to samo 'forum rządzi'

też reduced ale trzeba się skupić :twisted: po 4 oesie serwis żeby dokończyc naprawy z serwisu po trzecim :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrr :evil: plugin nie przyjmuje polskich znaków :roll: a ja w haśle zrobiłem 'ą' :roll: czyli oba turnieje do lochów :roll: bo hasło nieprawidłowe :evil: dałem dupy.. jutro postawię jeszcze jeden bez cudowania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenuję :) Zobaczymy czy jestem w stanie coś ugrać na ostatnim szutrze w sezonie :)

 

Próbowałem wczoraj jeździć Evo po szutrze ale szybko podjąłem decyzję, że nie będę jeździł autem, które prowadzi się jak taczka... Na szutrze N12 rządzi ! Na asfalcie N12 i Evo są porównywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kusi żeby zaraz Orlen śmignąć bo już treningów mam dość i zaczynam przekombinowywać :roll:

 

[ Dodano: Sob Paź 24, 2009 5:44 pm ]

Orlen ukonczony z 1 bledem... obrot w ciasnym miejscu miedzy skarpa a drzewami i cofanie dlugie i strata 15 sekund. Poza tym bledem jazda na 100% szybka i czysta. Rzutem na taśme o 0,36s prowadze w Nce póki co przed Jarkiem Cebulą. Cały się trzęsę :mrgreen: Ide po browar na uspokojenie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pojechałem ORLEN :twisted: Niestety miałem dużo wypadków z powodu ścinania się gry :roll: A czemu tak to nie wiem :wink: Myślałem że będzie wszystko dobrze grało a tu lipa myślałem że zrobię nawet jakiś wynik ale niestety mi się nie udało :sad: Jechało mi się bardzo dobrze nawet byłem zaskoczony że po tak długiej przerwie będzie mi tak dobrze szło ale z powodu awari jaką miałem w trakcie gry nie udało mi się zrobić wyniku :evil: Dziękuję wszystkim co pomagali mi naprawić grę :mrgreen: Ciekawe jak długo sobie jeszcze pogram bo znając moje szczęście znowu się coś zepsuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...