Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tak i offline i online.

Karta grafiki ATI Radeon x1600, nie aktualizowałem jej ani razu jeszcze. Ostatnio coś tam u nich ściągałem, ale nie chciało mi się zainstalować. Dziwne te sterowniki w radeonie. Jak na starym aktualizowałem nvidie to wszystko było czytelnie i łatwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można się dopisać?

Trzeba :grin: kogo jeszcze nie ma pisać na PW albo w temacie

 

 

Oskar mógłbyś mi podesłać z numerem 59

Postaram sie ale nie wiem kiedy mi się uda do tego zabrać

 

Następne malowania będą wypasione, bez białych linii itp. niedopracowanych elementów to Wam mogę obiecać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MegasWRC, ściągnij najnowsze sterowniki, zainstaluj i próbuj. Możliwe, że to właśnie w tym tkwi problem :)

 

 

Weź je teraz znajdź :P Jedyne jakie udało mi się ściągnąć, nie działają na tym systemie...Great :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym sercvicepackiem to chodziło raczej o to, że musiałem odinstalować bo cięło :razz:

zgłosiłem się do orlenu n12 :roll: chciałbym dojechać do mety choć raz :roll: może rzeczywiście się uda wolniejszym autem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeś se jakiś dziwny system zainstalował to jest problem :> Może brakuje service packów - czasem sterowniki nie chcą latać bez SP.

 

Właśnie dziś zainstalowałem SP3. Dla ścisłości, Windows jest oryginalny, nie żaden pirat :) Ale nadam mam problem z zawiechami gry, oraz z niemożliwością zainstalowania sterownika. Ehh, chyba czas kupić sobie stacjonarnego kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wróciłem od lekarza i diagnoza brzmi szpital w poniedziałek operacja przepukliny we wtorek za tydzień :sad: Orlen pojadę bez przeszkód ale co będzie w następnych rundach to nie wiem :roll: Kurde chyba źle już ze mną skoro podstawowy problem to jak ja będę grał w RBR :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie najdłuższa przerwa od RBR od 3 lat chyba :mrgreen: Ukazała się rozpiska tras po których Orlen leci, nie jest źle :)

 

[ Dodano: Wto Paź 20, 2009 4:17 pm ]

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... b89eef32c7 test 2 odcinki z mozliwoscia restartow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał pojechać rajd orlen ale ciągle mi pisze połączenie sieci utracone czy jakoś tak i nie wiem co z tym zrbić :sad: Może jest jakiś inny sposób żeby wystartować w tym rajdzie :cool: Nie wiem jakieś pluginy czy coś takiego jest :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakieś pluginy czy coś takiego jest :?:
Jedyna możliwość to włączenie gry przez czeski plugin. Wspolczuje Ci, ja miałem kiedys problemy z restartami na starszym komputerze ale też żadnej reguły nie było i to było najgorsze.

MegasWRC FIA z e-rajdy.pl w 1 z tematów odnośnie zacinania gry napisał, że ma tą sama kartę graficzną co Ty (x1600) i nigdy gra mu nie poszła płynnie pomimo sporej pamieci, procesora itd. Napisał, że podejrzewa że ta karta gry nie ogarnia i nic nie można z tym robić :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :roll: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=ustats&u=43898 to chyba TY więc jechałeś nie raz już w RBR przez plugin czeski. Pytanie lekko mnie zaskoczyło :o

 

[ Dodano: Wto Paź 20, 2009 8:39 pm ]

Dla jasności tu jest opis http://www.rbr.yi.org/index.php?option= ... &Itemid=64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YYY czy dobrze to zrobiłem to nie wiem :smile: Wiem tylko to że ja mam coś tam po mieszane :smile: Najlepiej by było żebyś pablonas mi to wysłał jak to ma wyglądać bo ja mam to tak ...

 

[settings]

ConstantForceMultiplier = -60

Depth = 32

ForceFeedback = true

Fullscreen = true

MinDepthBits = 24

MinStencilBits = 8

ParticleQuality = high

RenderQuality = high

RunIntro = true

RunStartup = false

Sound = true

UseCubicEnvironmentMaps = true

UseEAX = false

UseSoftwareAudio = false

UseTripleScreenBuffers = false

WaitRetrace = true

XRes = 800

YRes = 600

[RBRTMSettings]

ShowSplitTimes=true

ShowTopSplitTable=true

ForceSavingReplays=false

Comments=default

ForceGearbox=default

SecureLogin=true

LanguageFile=.\Plugins\rbrtm_pl.ini

OnlineServer = rbr.onlineracing.cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...