Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Oskar, zamawiam malowanie Cliówki na przyszły sezon

No problemo wszystko będzie ładnie pięknie :twisted:

 

mała zadymka ale z grubsza to się z koleżką zgadzam

Racja, z tą całą kliką jest trochę tak "zapomniał wół jak cielęciem był" Mi tam pomagali ale tu już nawet nie chodzi o to. Nie wierzę że początkujący Adrian czy Jurek nigdy nie zadali głupich pytań albo nie założyli głupich tematów a teraz wszyscy grają tych co 10 razy regulamin czytali i post po poście. Zalatuje tam trochę wazeliną jak coś "góra" napisze. Chłop ma rację, nie chodzi mu o to czy ktoś sety da czy nie da, tam po prostu nie wszystkich równo traktują.

 

Co do stronki, wygląda ta http://vodun.000space.com/sub/index.html

Zrobił to kumpel brata, mi brakło czasu. Uczucia mam mieszane i trochę inaczej to widziałem ale niestety z braku czasu na razie mamy to co widać, chyba że ktoś się podejmie jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, ja np.: mam na jednej stronie auta na szybie "Wełna" :P Ktoś mi potem podsyłał poprawioną wersję ale chyba nie zapisałem. Sam jestem sobie to w stanie poprawić ale jakos nie umiem się zabrac. Tym samym screenów raczej robić nie mogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie odkąd mam ten nick na szybie to nie miałem dzwona w WRSMP :mrgreen:
To wrzucaj go na 2 szybe i bedziesz punktował regularnie :wink:

 

[ Dodano: Sob Paź 17, 2009 2:41 pm ]

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 83a92093e6 Szuter z możliwościa powtarzania odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie mam problemy z rysiem i nie mogę wystartować w WRSMP ... Próbuje różne sposoby ale coś mi to nie wychodzi :sad: Zainstalowałem RBR na dysk D i dalej nie mogę wejśc w plugin ... Mam inny pomysł ale muszę pierw znaleść pendrive :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rysiem, a dokładnie z płynnością gry. Przycina mi się podczas jazdy, nie chodzi płynnie. Jestem do tego przyzwyczajony akurat, ale ostatnio nie wiem czemu, RBR chodził mi meega płynnie i idealnie :shock: aż byłem w szoku. Tak sam z siebie. Jednak uświadomiło mi to, że coś mam w kompie nie tak, skoro ta gra potrafi chodzić tak, jak powinna. Jeździło mi się rewelacyjnie w tym czasie, aż nie chciało mi się jej wyłączać. Bo tym krótkim przypływie euforii wyłączyłem ją, i przy następnym włączaniu i jeździe problem przycinania wrócił :neutral: wkurza mnie to, bo wiem już dlaczego tyle tracę do innych i zauważyłem że mam jeszcze duuuuuuuże rezerwy.

Pisałem na forum e-rajdy, ale jakoś nikt mi jeszcze nie odpowiedział na to pytanie. Niedawno kupiłem Driving Force GT i jestem zachwycony tą kierownicą, wcześniej śmigałem na tzw czewoniaku, wingman formula force gp :)

Gram aktualnie na laptopie tj, Acer Aspire 5110, grafika Ati Radeon x1600, 1gb ramu, procek AMD 1.6ghz. Niby parametry dobre to tej gry, ale gdzie mój problem leży to nie mam pojęcie.

ustawione mam najniższe detale grafiki, najniższą rozdziałkę, ale problem jest nadal. Dlaczego raz udało się Ryśka włączyć i chodził bez przycinki to nie mam pojęcia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win XP Media Center Edition :)

No to odpal ctrl-alt-delete w stanie spoczynku czyli w momencie w którym odpalałbyś RBR'a i zobacz obciążenie procesora i pamięci. Procesor powinien być maks 10%, pamięć nie wiecej niz 40%. Jeżeli te wartości będą bardzo wysokie to masz przyczynę - wtedy konieczne będzie dojście do tego, które programy lub procesy powodują zwolnienie. Ja zawsze jak gram to wyłaczam wszystko co się da - czasami niewielkie programy powodują duże obciążenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm zrobiłem tak jak napisałeś Tomasz, ale to nie wiele pomaga. Procek i pamięc mam ok, ponizej 10%, ale są dziwne tego skoki, np, jak odpalę ctrl+alt+delate to na początku mam kosmicznie, bo ok 50%, ale po chwili robi się tak do 10%.. Powyłączałem niektóre procesy, ale nadal jest to samo, czyli, że gra nie chodzi płynnie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm zrobiłem tak jak napisałeś Tomasz, ale to nie wiele pomaga. Procek i pamięc mam ok, ponizej 10%, ale są dziwne tego skoki, np, jak odpalę ctrl+alt+delate to na początku mam kosmicznie, bo ok 50%, ale po chwili robi się tak do 10%.. Powyłączałem niektóre procesy, ale nadal jest to samo, czyli, że gra nie chodzi płynnie ;/

Spoko, ja zawsze zaczynam od najprostszych kwestii. To, że proc jest 50% jak wchodzisz do menadżera zadań to normalne. Skoro wykorzystanie sprzętowe jest ok to lecimy dalej. Jaka karta graficzna i kiedy aktualizowałeś sterowniki ?? Jeśli np. niedawno zainstalowałeś nowe i zaczeły się problemy to mozliwe ze trzeba się cofnąć o jedne wstecz. Dziwne masz objawy bo sprzęt dość mocny, a nie chce latac na niskich detalach. Ja mam słabego kompa i leci płynnie na medium. Jak dasz znać co ze sterami grafiki to bedziemy myśleć dalej :)

Moim zdaniem servicepack nie ma wpływu. Grałem w Ryśka zarówno na XP bez SP jak i z SP3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...