Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ponawiam pytanie: Czy plugin przyjmuje modele 3D tylko te, które są na stronie Czechów ?? Chodzi o to, że czysty template do N12 jest inny niż tekstura dla modelu 3D który jest na stronie czechów. No chyba, że ja czegoś nie rozumiem i template bedzie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem jechać n4 jutro

i to byłoby super rozwiązanie :roll:

już na pierwszym pogięty zawias bo się broniłem :roll:

a potem coraz gorzej.. jestem wściekły na swoją głupotę - zmieniłem ustawienia kamery - zacząłem szybciej jeździć :shock: i myślałem, że z biegu sobie pojadę :roll: dupa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slesz, tak patrzę teraz na przejazd Tomka i dochodzę do wniosku, że koniecznie musisz kolejne rajdy stawiać z karą superally 5 minut. Nie może być sytuacji gdy ktoś kto dojeżdża (wolno bo wolno ale bez dzwona) do mety i ma gorszy czas niż SR.

Swoją drogą jakoś dziwnie plugin te SR liczy, może jeszcze się te wyniki zmienią w momencie gdy rajd się skończy. SR powinno być przecież liczone na zasadzie 150% najlepszego czasu W DANYM RAJDZIE. A liczy nie wiem od jakiego czasu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, słusznie prawisz. SR ma być szansą na dalszą jazdę w rajdzie, ale ma być na tyle nieopłacalne żeby motywować do czystej jazdy :)

 

W N4 popełniłem błędy na 1 OS i całą pierwsza pętlę niestety miałem bardzo ciężką, głównie walka z autem, które tańczyło po całej drodze. Na drugiej pętli lepiej ale wyszedłem zupełnie z wprawy.

 

O S1600 pisać nie będę. Nie umiem jeździć ośkami. Czekam na S2000 bo tym jeździ mi się całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc..

komisja odwoławcza :cool: postanowiła, że zmienimy zasady superally jeśli się okaże, że sr daje lepsze czasy niż spokojna jazda :cool:

choć wydaje mi się, że na koniec czasy sr zostaną zweryfikowane (na stronie są unofficial :idea: ) - w końcu ma to być odniesienie do najlepszego, a najlepszy może jechać na końcu :???:

a ja osobiście dzwonię i dzwonię.. jestem sam w domu w weekend i mogę jeździć i jeździć a jestem na etapie 'rbr making me nervous'

no więc walczę z browarami, żeby wrócić do formy bo jakiś problem jest :razz: i jest jeszcze gorzej (czego można się spodziewać :roll: )

więc gram w fahrenheita - i mam fazę (bo trochę straszny a ja wcięty :roll: )

chyba toca pozostaje :idea:

 

[ Dodano: Nie Sie 09, 2009 8:08 pm ]

Paweł_P, spróbuj tego co napisałem w priv :neutral:

 

[ Dodano: Nie Sie 09, 2009 8:09 pm ]

albo pisz do pablonasa bo jest wczesany w temat od zawsze

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanie :twisted: Jak jedziemy rajd i wchodzimy w tabele wyników to są podane czasy 29:35.49 04:00.00 i ten na pomarańczowo wynik to jest doliczony do tego 29:35.49 czy jeszcze nie :razz:

 

[ Dodano: Nie Sie 09, 2009 9:33 pm ]

A wielki dzięki ci OSKAR za super teksturę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Blackhole pojawiły się Pugi 205 Rally i GTI oraz 206 gr.A i N...

teraz trzeba poczekać na czeskie fizyki , bo 206 w N3 może być ciekawą alternatywą dla fiesty:)

 

[ Dodano: Pon Sie 10, 2009 6:10 pm ]

jeśli chodzi o zmiany opisu, to podobno nie ma paorblemu, z karami na pluginie.

http://www.sendspace.pl/file/c0281fa97e88448cb255674

tu jest jakiś programik, który ma pomóc w zmianie opisu.

w domu potestuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie temat kibiców jest poniekąd dość realistyczny, jak widzimy nie raz w TV o tragedię nie jest trudno. Ale wkurza fakt, że kibice czasami stoją w mega asburdalnych miejscach... no i nawet niech tam stoją ale do wuja wacława niech spitalają jak widzą, że leci w nich kupa żelastwa. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zmiany opisu, to podobno nie ma paorblemu, z karami na pluginie.

http://www.sendspace.pl/f...7e88448cb255674

tu jest jakiś programik, który ma pomóc w zmianie opisu.

w domu potestuje

Rzeczywiście hula i to zajefajnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Cieszę się jak dziecko, bo w końcu można dać "don't cut" i "cut" tam gdzie trza, zobaczymy jak to plugin przyjmie. Teraz z Nicky Gristem trza zrobić nielegala i trasy opisać :razz:

 

I jeszcze jedna kwestia, przyglądając się forumowemu oklejeniu -które zresztą sam tworzyłem :razz: - doszedłem do wniosku że jest beznadziejne, dno totalne, niedopracowane itd. Wczoraj przyszła wena i urodziło się coś takiego na 207ce, co Wy na takie barwy, mi się ten niebieski podoba, ofkors kolory to nie problem :wink:

richardburnsrallysse200.th.pngrichardburnsrallysse200g.th.pngrichardburnsrallysse200b.th.pngrichardburnsrallysse200t.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...