Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

jak Barbórka jest poza punktacją to może cały team by pojechał imprezą 555 fajnie by to wyglądało i oddali byśmy hołd świetnej rajdówce oczywiście w naszych barwach pomalowanej

Jak dla mnie super pomysł. Mam tylko nadzieje, że ktoś mi ustawi ten samochód :P

 

11 jestem :mrgreen: w klasie :roll: super :mrgreen:

duma :cool:

Gratulujemy, prosimy o więcej :) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja.

Spolszczyłem już chyba wszystko, możecie już zakładać sobie konta na stronie.

Niech zrobią to Ci którzy będą chcieli coś pisać na stronie. Konta założą się Wam z automatu, tylko aktywujecie.

Na chwilę obecną nic zrobić nie będziecie mogli :) Ale dodam Wam uprawnienia gdy wytłumaczę co i jak należy zrobić. Wyślijcie mi na PW nazwę konta które założyliście i co byscie chcieli na stronie wprowadzać.

Myślę iż relacje z rajdu i może zrobimy jakieś ogłoszenia dla użytkowników alenie wiem jeszcze czy jest sens. nad galerią jeszcze nie miałem czasu posiedzieć aby ją uruchomić.

Jak widzę Oskar szybko pojął o co chodzi w edytowaniu treści na tej stronie :)

 

Trochę dziś skompaktowałem stronę, spolszczyłem niektóre rzeczy i poprawiłem lekkie błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za co nie pozwala? Nie możesz reklamacji zgłosić?

Mają to zablokowane na nadajniku chyba. Bo ani modemem ani przez telefon nie mogę.

Nadajniki nie zaglądają w tę warstwę. Podejrzewam proxy. Zgłoś reklamację do providera.

 

Oczywiście bezpośrednie wejście na http://sb.livenet.pl/fsvrt/ i odświeżenie strony z pominięciem cache (Ctrl+Shift+R w Firefoksie) nic nie zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mnie pany z tymi cytatami pomijacie :lol:
5 minut mi daj, bo szukałem z jakimis sensownymi czasami i wybralem najlepsze mozliwe czyli np East West 6.20...... gdzie ja Nka jade 6:05 :wink:

2 ustawienia, asfalt i szuter. Oczywiscie po rozpakowaniu trzeba zmienić nazwę w zależności na którym slocie ma się zainstalowane 555 "1slot2_asf ... gdy mamy 555 na 1 slocie itd. Jak coś to wzywajcie pomocy :wink:

http://www.sendspace.pl/file/e1810da63dafed315c79a09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta dzieciaki.

Tak sobie myślę, że może bym sprzedał moją kierownicę DFP versja 2 (jedynka miała jakiś problem chyba z pedałami, moja już tego nie ma). Jest już raczej po gwarancji, a nawet jeśli by była to nie egzekwowalna bo sklep w którym ją kupiłem się wziął i zlikwidował.

Sprzedaję tylko z jednego powodu... hałasu :( Budzę moją lepszą połowę i się wkurza dziewczyna. G25 jest bezgłośna z tego co pamiętam i niestety ale chyba zainwestuję w te kawiorowe kółko.

 

Cena? Nie mam pojęcia. Ze 230 pln bym chciał wziąć. Może ciut mniej :roll: Potaniały :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...