Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę podesłać doby set do Imprezy N14 miękki z czech ale na semetiny i sumburki też się przydaje. Ogólnie to możesz sobie poszukać pościągać nie ma żadnych ograniczeń przecież jeśli chodzi o sety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja strategia oponiarska:

 

1-2: mediaty

3-5: deszcze (bo Semetin jest piekielnie trudny i bardzo zdradliwy więc warto mieć maks przyczepności. Ponadto będą już mocno zużyte)

6-8: mediaty

9-11: mediaty

12-14: mediaty

 

Ogólnie bardzo wymagający rajd, ale już mnie nosi żeby pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem i chodzi B)

jeden zgrzyt - biurko z ikei nie pozwala zamontować kierownicy (za gruby blat) :rolleyes:

rysiek wymaga poświęceń , ja u siebie za to mam do blatu podłożoną encyklopedie :D

 

W sobote jade Świdnicki :wacko:

 

Po wstępnych wynikach ,ulalla trzeba spędzić sporo czasu na swidnickim. Kapic narazie 2 (dobrze???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wstępnych wynikach ,ulalla trzeba spędzić sporo czasu na swidnickim. Kapic narazie 2 (dobrze???)
Jeszcze nie jechalem ;)

to już zgłupiałem , he he , nie jesteś Dawid???? :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

 

tylko harvester i ja mamy nicki z forum???

 

i slesz. aaaaaaaaaaaaaaaa Wojciech. Jaki człowiek mundry jak poczyta :D

 

Harvester mocno cisnełęś na shakedownie????

 

uuuffff o 17 zaczynam świdnicki :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na shakedownie szło generalnie nie tak, przedwczoraj szło mocno nie tak i wczoraj też szło mocno nie tak.... ;( Już miałem chwilę zwątpienia, ale dzisiaj wziąłem żone, dałem jej swoje notatki do ręki i szło zajebiście, co widać po wynikach z testów. Jutro jeszcze potrenuję, w poniedziałek zobaczę jak forma i jak będzie git to pojadę, jak nie to we wtorek musi być forma :D Liczę na Sumburk i Semetin, że wielu się wykruszy. Semetin opanowałem mniej więcej, żeby dojechać, Sumburk może się uda przejechać z przyzwoitym czasem nawet :) Jeszcze muszę pomyśleć nad oponami. Na pewno nie będę jechał żadnej pętli na wilgotnych oponach, jeśli chociaż jeden odcinek idzie po mokrym.

 

Tomulus, z tego co widze idzie nieźle, trzymam kciuki za takie tempo do końca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na shakedownie szło generalnie nie tak, przedwczoraj szło mocno nie tak i wczoraj też szło mocno nie tak.... ;( Już miałem chwilę zwątpienia, ale dzisiaj wziąłem żone, dałem jej swoje notatki do ręki i szło zajebiście, co widać po wynikach z testów. Jutro jeszcze potrenuję, w poniedziałek zobaczę jak forma i jak będzie git to pojadę, jak nie to we wtorek musi być forma :D Liczę na Sumburk i Semetin, że wielu się wykruszy. Semetin opanowałem mniej więcej, żeby dojechać, Sumburk może się uda przejechać z przyzwoitym czasem nawet :) Jeszcze muszę pomyśleć nad oponami. Na pewno nie będę jechał żadnej pętli na wilgotnych oponach, jeśli chociaż jeden odcinek idzie po mokrym.

 

Tomulus, z tego co widze idzie nieźle, trzymam kciuki za takie tempo do końca ;)

no i pupa. Na tym odcinku co go nieznam , palnełem w drzewo i po zabawie. Jestem zadowolony. 2 rajd w wrsmp i ukonczony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd pojechany. Niestety nie do mety. Na przed ostatnim odcinku nie ogarnalem ze jadę na mokrych oponach wilgotna trasę. Na szybkiej partii auto nie skrecilo.

 

Generalnie do rajdu podszedlem ze go nie dojade. Balem się sementinow. Na suchym ich nie dojezdzalem a po mokrym to już w ogóle masakra. Jak się okazało sementiny nie były problemem. Sumburki ktore znam znacznie lepiej mnie pokonały. Na pierwszym przejeździe podbilo mnie na cieciu i zaliczylem takiego dacha ze następny odcinek jechałem nic nie widząc co skończyło się wypadem z drogi.

Na ostatnia petle postanowiłem naprawić auto co, patrząc przez pryzmat końcowego wyniku, było bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...