Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sporadycznie siadałem ale tak źle to jeszcze nigdy nie grałem. Nie wiem czy to sprawka Gran Turismo ale siadam i kierownica wydaje mi się za czuła! Miota mną na lewo i prawo...

 

A chłopaki jeśli ktoś reflektuje na oklejenie 555 w nasze barwy http://www.sendspace.pl/file/7ea1a8596c9f74f0ee54901

 

impreza7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno przedłużę licencję i postaram się wystartować w kilku rajdach - na ile czas pozwoli. Zastanawiam się tylko czy nie zmienić klasy i samochodu.

 

Swoją drogą jako zespół otrzymaliśmy zaproszenie do cyklu zawodów AP WRT.

 

A, Legacy RS A8 weszło na plugin. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie również startuje w WRSMP więc pozwole sobie tutaj napisać :wink: Co myślicie o pucharze AP WRT?

Każda runda innym autem narzuconym przez organizatora, popieracie taką koncepcje na organizowanie turniejów czy jesteście przeciwni? :P Mi osobiście się to podoba, taka wszechstronność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

elvisGT, moje zdanie znasz :D Ostatnio pojeździłem dla przypomnienia i powiem, że jest ok. Muszę sobie wyznaczyć jakiś dzień na treningi i trzymać się tego bez wyjątków.

 

Można już wykupić przedłużenie licencji na 2012. Ja robię to na 100% niezależenie od tego czy jedziemy jako team czy solo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
ktoś odgrzebuje stare widzę , to ja się pochwalę ,że ostatnio znajomy poskładał sobie zestaw taki

Obrazek

Mógłbyś przybliżyć szczegóły tej konstrukcji? Czy została zrobiona we własnym zakresie, czy kupiona? Oraz najważniejsze i najbardziej idiotyczne zarazem: co jest wyświetlane na bocznych monitorach? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Oj chyba już dawno umarł śmiercią naturalną :)

 

Masz alergię na rbr czech? :wink:

 

No wlasnie, nie pamietam czy rbrnet mial jakies zew. serwery i pewnie juz nie dzialaja :(, a szkoda bo bardzo fajnie sie jezdzilo live z duszkami kumpli.

 

Rbr czech jest super, ale rbrnet jako alternatywa i trening psychiki byl super ;-)

 

Updejt :

Grzebałem, grzebałem, poszedłem do samego źródła, zadotowałem, i David wskrzesił serwery, więc jak ktoś ma ochotę na rbrneta to już chodzi ;-)

znając zycie to teraz ja nie będę miał czasu na jazdę :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja dzisiaj z braku miejsca na dysku odinstalowałem RBR :roll:

 

ja z uwagi na małe porządki w pokoju zyskałem troszkę miejsca, zainstalowałem więc całego RBRa, wsiadłem w 205gti na nowe czeskie odcinki i stwierdziłem, ze chyba za stary jestem ;) W GranTurismo jest jakoś szerzej, mniej się trzeba namachać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...