Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam problem z kompem gdyż nie wyrabia z nowszymi odcinkami a każde urozmaicenie typu Sosnova czy Sumburk to muszę jechac na min. ustawieniach grafiki i Sosnova znika a Sumburk mniej sie tnie :mrgreen: Możliwe, że niedługo kupie nowy komputer. Dzisiaj ściągnąłem jakieś ustawienia Łukasza Góralika do N14 i co oes to poprawiam się o kilka sekund :shock: Jednak dobre ustawienie auta w tej grze dużo daje, chociaż początkowo potrafiłem strzelić dacha na ustawieniach Góralika, tam gdzie moje N14 po szutrze szło jak czołg... ale parę testów i jednak nowe ustawienia sa zdecydowanie bardziej przyjazne i można na nich kręcić fajne czasy 8)

Asfalt N14 http://www.sendspace.pl/file/4124d09ef3817be3f6a9ae3

Szuter N14 http://www.sendspace.pl/file/7a4d824057c4ac3ad180f45

Może komuś pomoże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli sezon na e-rajdy.pl się rozkręca :arrow: http://www.e-rajdy.pl/index.php/aktualny-rajd-.html Jakieś klasyki dla Polskich zawodników będą 8) Można się już zgłaszać :idea:

 

Dopiero 3 osoby się zgłosiły :roll: i Pablonas, którego zapisałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz na mecie Rajdu Polskiego :) ogolnie bez SR (wiem, tez sie dziwie jak to zrobilem :P) ale jedno CFH bylo. Natomiast pierwsze 9 oesow cos ta fiesta nie chciala mi jechac za bardzo, ledwo 140-150km/h na tych dlugasnych prostych, a sie okazalo, ze cos z pedalem hamulca sie stalo, ze puszczony calkiem nadal byl wcisniety troche :| ta moja kiera to straszny badziew, no ale da sie jezdzic :P

 

-- 2 lut 2011, o 22:31 --

 

A no i z uzyskanym czasem bylbym 11 w prawdziwym Polskim i 10 wsrod nominowanych - czyli 1pkt by byl, tak? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem się w garść i wróciłem do rajdów po 2 miesiącach przerwy. :) Początki trudne, najpierw trochę treningów po Arbuzie i Mlynkach, testy setupu nowego i jazda na 1 Rundę APP. Ciężko mi idzie, muszę od nowa nauczyć się jeździć. Dostaję po 20-30 sekund na OS'ach. No i 2 dzwony dość powazne zaliczyłem, ale to głównie przez źle dobrane opony. Po dampie jechałem na deszczach i niestety ale bardzo się ślizgały. 1 Runda APP słabo bardzo. Ale widziałem, że Łukaszowi też za bardzo nie szło. :(

 

Sytuacja na uczelni powoli się klaruje :) Jak tylko zamknę ten temat to biorę się za aktualizację stronki i treningi :)

 

Nowy setup świetny na gładkie, szybkie odcinki. Na nawrotkach i gęstych zakrętach trochę nerwowe. Mimo wszystko oceniam na plus. Mimo wszystko przed startem w zawodach polecam dobrze zapoznać się z nowym setupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

runda1app :wink:

 

-- 4 lut 2011, o 23:45 --

 

a i mógł by mi ktoś przypomnieć który to jest odcinek 141 bo jest nieoryginalny :roll: a ja już nie pamiętam który to :P

Szukanie i czytanie nie boli :P W google wpisalem 141 i rbr i wyskoczyly Mlynky :P:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...