Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie mialem problemu z tym mode zadnego - najdluzej zeszlo ze sciaganiem :P

A co do instalacji to wszystko jest opisane na e-rajdy.pl. I wyraznie jest powiedziane, ze jak ma ktos starego wrsmp menegera to trzeba go odinstalowac i mozna to zrobic przez dodaj/usun programy. Skoro tak napisali, tak zrobilem :arrow: Dodaj/Usun programy :arrow: uninstall menegera :arrow: instalacja nowego menegera :arrow: instalacja modu cieszynki :arrow: aktywacja modu w menegerze :arrow: i gramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem wczoraj rajd. Jechałem pod publikę bo warunki były kozackie. Najlepszy rajd w sezonie. Niesamowita zabawa. :) Aż chce się grać, a wyniki przestają mieć znaczenie. Liczył się fun z jazdy. No i zużywające się opony... na 5 OS jechałem juz na totalnych szmatach. :mrgreen:

W weekend szczelę jakiś filmik bo było kozacko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pies z tym. Strasznie żałuję, ale nie udało mi się zrobić porzadku z modem, ale wczoraj śliwowica i kalwados miały pierwszeństwo ;)

 

Kolega mój, a witrualnie "sponsor" jednego teamu z WRSMP, startuje na Barbórce ;)

http://rallyonline.pl:84/index.php?1&mo ... s&&s=30352

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowalem. Przejechalem kilka rajdow i na zadnym z nich nie mozna bylo poki co wymieniac opon w serwisie. Z tego co wiem, koszt wymiany jednej to 30 sekund. Poza tym jakichs kilka mniejszych zmian. Ale o tym mozna poczytac na oficjalnej stronie.

Zastanawiam sie czym smignac pokazowy warszawski :D ? Tak mnie cos korci, zeby sobie wurcem poleciec...S11 :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajdy założone przed wprowadzeniem nowego pluginu nie mają opcji zmiany opon. Te zakładane aktualnie już tak. I faktycznie opony się zużywają. Na suchym asfalcie w zależności od stylu można spokojnie przejechać 2 odcinki na jednym komplecie. Na 3 już spada nieco przyczepność. Więcej niż 3 to już trochę ryzyko.

No i wyjaśniła się też pogarszająca sie przyczepność - wszyscy mysleli ze to plugin tym steruje a to po prostu zużycie opon. No ale to bardzo dobry krok do zwiększenia realizmu :)

 

-- So, 4 grudnia 2010, 12:26 --

 

Czym jedziemy w Barbórce Warszawskiej ? :) Myślałem nad 555 ale słabo ją ogarniam, nie chce znów wydzwonić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym jedziemy w Barbórce Warszawskiej ? :) Myślałem nad 555 ale słabo ją ogarniam, nie chce znów wydzwonić ;)

 

 

ja nie wiem ,czy wógóle wystartuje, bo manager mi ciągle nie bagnla, a reinstalki RBRa nie chce mi się robić.

Zastanawiam sie nad Civiciem R3, N14, albo...nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawaiłem nad S11 ale w końcu palnałem plagiat sezonu i jade swoim starym tryplem N11. No cóż, nie mam dalej skóry teamowej więc nie będę uploadował żadnych bąków. Kijowo takim argentyńskim oklejonym blob eyem świecić na widele :D

 

ps. jestem zdrowo zgrzany , więc możecie mieć problem ze zrozumieniem mnie - za co z góry przepraszam. Na zdrowie :D - pije dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie ,świruje mi pedał hamulca konkretnie cały czas jest delikatnie wciśnięty ,albo lekko pulsuje :?

rozkręciłem wczoraj przeczyściłem potencjometr spirytusem ale bez rozkręcania go i dalej lipa i na PC I PS2 :( (Logitech Driving Force GT) ktoś coś wie co to bym prosił o radę bo to całkiem nie moja bajka ,a tak się grać nie da :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem w MOMO - rozkręciłem, wyczyściłem ..nic nie dało. Rozkreciłem znowu i musiałem zrobić taką prowizoryczną podkładkę pod potencjometrem, bo sie wyruchał. Później działało ok...nie na długo.

No ale jak wspomniał Tomek, zerknij na E-R, tam jest kopalnia ..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem się do Barbórki...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Porsche 996 Turbo :mrgreen::mrgreen:

 

Jak wypadać z trasy to z klasą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczorem, złociutki, wieczorem zrobię ;)

 

do czasu zainstalowania Menagera miałem stabilnego ryśka. wczoraj po 2h walki, cośtam pojeździłem, ale zaczął się wysypywać często... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czasu zainstalowania Menagera miałem stabilnego ryśka. wczoraj po 2h walki, cośtam pojeździłem, ale zaczął się wysypywać często... ;(

Czuję się jak prorok. Dobrze, że zrobiłem sobie kopię Ryśka. Uwielbiam te zapewnienia ER, że na 100% działa... jak widac co kraj to obyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba tez nie zrobili backupa i teraz nie moga rajdu puscic. Na RBR Czech juz jest zmieniony start na jutro na 10. Nie wiem co oni tam dokladnie robia, ale od 3 rajdow mam wrazenie (moze niesluszne?), ze cos zaczynaja kombinowac dobe przed rajdem i potem nic nie jest gotowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni rajd przesuneli pewnie ze wzgledu na opady sniegu w czechach :D teraz pewnie musieli przygotowac Sosnova. Zobaczymy co pokreca. W kazdym razie, moze po rajdzie umowimy sie wszyscy na wspolna banie na skype, zeby oblac sezon :)

 

ps. Przylaczam sie do prosby pablonasa. Czy ktos moglby mi pomoc i zrobic texture ? Prosze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...