Skocz do zawartości

Potrzebny BARDZO dobry lakiernik w Krakowie lub okolicach


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

mam nadzieję że pomożecie, szukam ofert na polakierowanie Cossiego po kompleksowym remoncie nadwozia. Miałoby to obejmować najprwadopodobniej malowanie całej wybebeszonej karoserii (bez szyb, silnik itp.), odtworzenie wszystkich powłok antykorozyjnych, zabezpiecznie przeróżnych zakamarków i tak dalej i tak dalej (w sumie sam nie wem, fachowiec będzie wiedział lepiej jak dużo trzeba zrobić. Dodam że fajnie by było żeby to nie kosztowało 10 tys.....

 

Wiem że aflinta zakłądał podobny wątek, ale zakres prac znacznie mneijszy i fachowiec który robił jego auto mojego nie chce. Ptrzebny ktoś kto się przyloży i lubi trudne projekty.

 

Przewidywany koniec pracy blacharzy koniec października/początek listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZ czemu w Krakowie? Ja mam wujka lakiernika. Trochę wali w gaz. Słyszałem opinie, że jest jednym z najlepszych w Cze-wie. Teraz gdześ dorabia na czarno. Ostatnio malował mi Couriera i jest git. Jak chcesz moge zapytać.

 

 

Bo ciężko wozić pospawane gołe nadwozie po całej Polsce i drogo... Poza rtym ja nie mogę sobie pozwolićna ryzyko porażki, nie wiem czy rozumiesz. To jest buda w która zainwestowałem ogromne pieniądze przekraczające wartość auta. To niejest problem że odcień będize niedobry, tylko musi być idealnie zabezpieczone, warstwy natykorozycjne od spodu lepsze niż fabryka i tak dalej. Potrzebny mi sprawdzony, pewny uczciwy fachowiec który zrobi to tak jak trzeba a nie tak jak mu wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tyle? Dużo.

Nie znam dobrze tematu, ale już chyba raz robiłeś remont + malowanie?

 

Jakieś 10 lat temu, zaraz po zrobieniu prawka postanowiłem kupić auto. W przypływie geniuszu zapragnąłem Forda Capri i dokonałem zakupu(to że był totalnie padnięty, nie miało znaczenia). W przypływie wiary w naszych fachowców, zaczął się remont generalny. Nowy silnik, układ wydechowy (podwójny V6),blacharka (maskę przywiozłem ze Starachowic na dachu od malucha). Wszystko szło dobrze, do momentu blacharza - lakiernika. Dość, że spieprzył wszystko, to jeszcze okazał się oszustem. Po kilkunastu miesiącach zwrócił część kasy, a auto skończyło na akcji złomowanie za CC700. To był interes mojego życia. Jak sobie przypomnę, to aż ciarki przechodzą po plecach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, jeśli po 12 listopada... to możliwe, że masz w odwodzie też Jędrzejów. Od Krakowa stosunkowo niedaleko, fachowiec bezbłędny, zaprzyjaźniony... ale niestety, na razie zajęty.

 

A jak uda mu się zostać burmistrzem, to będzie zajety przez kolejne cztery lata, psiakrew! :evil:

 

 

Damn, 12 listopada to długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...