Skocz do zawartości

GT nie przyspiesza, przerywa


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A moze lepiej(taniej) zadzwonić do serwisu , zostawić auto i jak coś ustalą to zadzwonią i powiedzą ile będzie kosztowalo.Cewki,świece,przeplywka itd :shock: ..A może to jakiś kabelek nie styka.No ale sa dwie szkoly :mrgreen:

AK

 

w pełni się z Tobą zgadzam, po prostu najpierw pomyślałem że to jakaś pierdoła i dlatego podpytałem na forum, cewki faktycznie były tragiczne więc ich wymiana jest jak najbardziej na miejscu.

 

autko jak było brane od ciebie, mechanicy ze względu na podobne objawy doradzali wymienić świece, cewki, rurę pomiędzy turbo i ic, bo była "łatana" i pompę paliwa. Aktualnie pozostała z tej listy tylko pompa.

 

Jak autko znów zacznie jeździć szybciej dam znać jaki był powód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mati poujezdzal Ruda i wszystko bylo okey - zegar wskazuje 0.9 bar 1.0 bar w piku - jutro podjade do Kiszki i pojezdzimy z dodatkowym wskaznikiem i sie zobaczy - generalnie sa 2 opcje, przycinajacy sie wastegate, koncowka solenoidu lub przeplywka - wiec zobaczy sie ;)

 

samochodzik pompy juz w drodze i na dniach beda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką ilość złotówek mam szykować na pompę jakby się okazało, że jest mi potrzebna

 

 

generalnie u mnie jest jeszcze taki objaw,że na wolnych obrotach dosyć nierówno pracuje i delikatnie strzela z wydechu ( co kolwiek znaczy delikatnie strzela z wydechu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak nie szedł i strzelał była to pompa. Uważam po przeczytaniu tego wątku iż jest to kończąca się pompa. Dziwne tylko ,że tyle jeszcze ciągnie bo moja miała takie objawy 20 minut i umarła.

Pompa w serii około 200 PLN.

U adamisamax walbro :arrow: pytaj jego:)

 

Po wymianie pomy jak ręką odjął. Aha na dwa dni przed padnięciem zaczęła głośno pracować po przekręceniu kluczyka jak pompowała. Po odpaleniu już nie słyszałem bo jest ciut głośno :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Ruda zaczela dzisiaj przerywac.

 

rano bylem sobie na Bemowie i polatalismy z Norwegiem i Kwiatkiem troche po szutrze. Kwiatek troche po emerycku :mrgreen: ja troche mniej oszczedzalem auto a Norweg latal pelnym ogniem :twisted:

 

po bemowie pojechalismy na Hery umyc auta z 2 ton blota - mycie nadwozai i podwozia

 

przejechalem pod Wola Park i zaszedlaem tam na 15 minut. Potem zaczalem jechac i auto zaczelo przerywac ok 2-2,5 k obr i nie chcialo wejsc wyzej, jk juz weszlo to krecilo sie jak glupie i turbina ladowala do odciecia czyli 1,3 bar - myslalem, ze przeplywke ch... strzelil, wiec poprosilem niezmiernie milego kolege CZARNEGO (wielkie dzieki masz olbrzymie piwo) o pomoc. umowilismy sie na NESTE na jagiellonskiej i podmienilismy przeplywke, ale to nic nie dalo. podejrzenie padlo na map sensor, ale skrecilem turbine na zaworku na minimum a ona i tak laduje jak gupia do 1,3 bar

Dzanek zawalony robota, Zbyszek na Bajecznej tez, wiec rano chyba Czopera zaatakuje coby zajrzeli Rudej pod kiecke bo najwyrazniej cos jej dolega :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja stała u kumpla rajdowca, mechanika, ale nie dał rady, co prawda po przeczyszczeniu przepływki na chwilę pomogło, ale generalnie bez rezultatu.

 

tak więc jutro autko jedzie do aso i mam nadzieje że tam się ta kiepska historia skończy

 

adamus, ty mówisz że czarny ma jakąś przepływkę na sprzedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

adamus, ty mówisz że czarny ma jakąś przepływkę na sprzedanie

 

CZARNY nie ma do sprzedania tylko byl tak mily ze pozyczyl mi swoja - przekladalismy j wczoraj o 21 na stasji neste - przepizdzilo nas ze jak sie masz - ale to nie to

co do przeplywki to najlepiej pozyczyc od kogos (tylko sprawdz jaka masz bo jak 3 pinowa to bedzie problem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Ruda zaczela dzisiaj przerywac.

 

rano bylem sobie na Bemowie i polatalismy z Norwegiem i Kwiatkiem troche po szutrze. Kwiatek troche po emerycku :mrgreen: ja troche mniej oszczedzalem auto a Norweg latal pelnym ogniem :twisted:

 

po bemowie pojechalismy na Hery umyc auta z 2 ton blota - mycie nadwozai i podwozia

 

przejechalem pod Wola Park i zaszedlaem tam na 15 minut. Potem zaczalem jechac i auto zaczelo przerywac ok 2-2,5 k obr i nie chcialo wejsc wyzej, jk juz weszlo to krecilo sie jak glupie i turbina ladowala do odciecia czyli 1,3 bar - myslalem, ze przeplywke ch... strzelil, wiec poprosilem niezmiernie milego kolege CZARNEGO (wielkie dzieki masz olbrzymie piwo) o pomoc. umowilismy sie na NESTE na jagiellonskiej i podmienilismy przeplywke, ale to nic nie dalo. podejrzenie padlo na map sensor, ale skrecilem turbine na zaworku na minimum a ona i tak laduje jak gupia do 1,3 bar

Dzanek zawalony robota, Zbyszek na Bajecznej tez, wiec rano chyba Czopera zaatakuje coby zajrzeli Rudej pod kiecke bo najwyrazniej cos jej dolega :evil:

 

Adamus i byles wkoncu u Czopera ? masz jakas diagnoze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnozy jeszcze nie mam auto odstawilem do Czopera ok 13tej i dzisiaj ni eogarneli jeszcze - na razie pomykam biala strzala w ktorej zbiornik tankuje sie za 70 plnow i paliwo kosztuje ok 2 zl/l :mrgreen:

Czyli narazie nie wpiszesz sie w temat "Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...