Skocz do zawartości

TrackDays/Treningi okolic Warszawy - ustawki i dyskusje


BladeRunner

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba zrobie 2WC i pojade może MonteC jednak marcowy Ułęż na zabicie zimówek jest cool. Dopisz

 

@@obcy17 - Jak chcesz jechać 2KWC to SZYBKO się zapisuj i płać :) lista robi się pełna w 40 minut po jej odpaleniu :)

Edytowane przez Marcin BladeRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mię nie lubiejom......

 

 

mnie tez pomineliście ;)

 

To się dopisywać do listy a nie focha strzelać :).

 

A tak między nami, to jak już na początku ktoś stwierdził lista trochę dla picu, bo jak będzie jakiś event to ci co chcą i tak przyjadą bez specjalnego zapisywania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak między nami, to jak już na początku ktoś stwierdził lista trochę dla picu, bo jak będzie jakiś event to ci co chcą i tak przyjadą bez specjalnego zapisywania...

Serio? :P

 

Ciekawe czy ktoś z "naszej" listy jest zapisany np. na 2 KWC :P

Edytowane przez Marcin BladeRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak między nami, to jak już na początku ktoś stwierdził lista trochę dla picu, bo jak będzie jakiś event to ci co chcą i tak przyjadą bez specjalnego zapisywania...

Serio? :P

 

Ciekawe czy ktoś z "naszej" listy jest zapisany np. na 2 KWC :P

 

Serio, bo co da to, że się tu wpiszemy? Ktoś to weźmie na siebie i zorganizuje? Jak będzie impreza to będzie, i bez tej listy...

 

Ja bym pojechał w tą sobotę, ale na nartach jeszcze będę śmigał ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Srutu tutu, pirdu pierdu, miał być marzec, ale kaja wrzuciła info o treningu 28 lutego :D

Ja jadę na 95% i do tego na nowym zawiasie :D 

Tak więc teraz wpłacamy i meldujemy kto jedzie zrobimy sobie ustawkę w Zakręcie -jak rolniki :D- i pojedziemy ekipą na Ułęż .

Taka propozycja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:
1. BladeRunner
2. Dammmian
3. Kowal
4. Suselek17
5. Lossos
6. Matsil
7. Obcy17
8. AlphaOne

9. Ivan

10.Lemiech

 

Ivan sorki ale wpisałem Ciebie bo sam byś się dygał ... Byliśmy z Kolegą Ivanem na Jaszczombie 7 lutego - ponad 140km na torze, rewelka z małym "ale" na organizatorów ( ja to czepialski jestem )

 

7 Marca chyba na Ułęża jadą Chłopaki z BMW - jutro/ pojutrze mają się "naradzić"

 

Nie wiem czy już na Ułężu stoi pawilon aby się ogrzać / usiąść ... jak nie to z Ivanem do kombiaków zorganizujemy grila i może jakiś namiot jak ktoś ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5. Lossos 6. Matsil

 

No i gwarancję poszły … trach :biglol:  :mrgreen:  

 

 

spoko... zaklei sie rejestracje... nie dowie sie nikt :D

 

 

 

 

Zróbmy listę społeczną :D Może organizator jak zobaczy ile nas jest to da rabaty i załatwi instruktorów (albo dostanie zawału ze śmiechu :D )

 

Zapraszam na Zimową Jazde - Ułęż 1.03

Jeśli zrobi się tutaj fajna subarowa ekipa to będziemy starać się o dodatkowe atrakcje...  jakiś kreatywny pomysł na Was sie znajdzie lub dodatkowa rywalizacja  :D Jestem otwarty na propozycje / rezerwacje miejsc dla Was.  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dwie imprezy w jednym miejscu w tym samym czasie :o

I co teraz? 

Chyba trza się zapytać kto upust daje za grupę zorganizowaną? :D

No nie wiem, co począć? 

Decydujcie mi to obojętne, różnica tylko czy sobota, czy niedziela.

Chociaż z drugiej strony w sobotę to można na zakończenie programu w jakimś pubie przy piwie pogadać o wrażeniach z jazdy :D 

 

P.S.

 

 

carfit, o 03 Feb 2015 - 19:58, powiedział:   Matsil powiedział 5. Lossos 6. Matsil   No i gwarancję poszły … trach          spoko... zaklei sie rejestracje... nie dowie sie nikt

 

Ja tam się nie boję jak ma coś się stać, to i tak się stanie :D

A z Carfitem pogadam we wtorek :P

Edytowane przez Lososs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za 1.03 jeszcze u @@czwartek, nie byłem , a słyszałem tylko same dobre opinie B) .


 

 

Jeśli zrobi się tutaj fajna subarowa ekipa to będziemy starać się o dodatkowe atrakcje... jakiś kreatywny pomysł na Was sie znajdzie lub dodatkowa rywalizacja :D Jestem otwarty na propozycje / rezerwacje miejsc dla Was. B)

 

Może klasa subaru :wrrum:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek ... otwarcie wywalę swoje uwagi... byłem na "Twoja Stara się o rekord 5" i :

 

- trasa otwarta do zasuwania non stop po 3-5 pętlach robiła się coraz ciekawsza, pachołki potrącane zostawały tam gdzie fizyka je przestawiła, slalom na końcu pasa był slalomem przez pierwsze 5 minut, później był "sla-lo-mem" z naciskiem na duże odstępy albo cięcie na wprost

 

- trasa z pomiarami czasów ... mnie pozwolono pojechać raz na trening i raz na czas ... inni mogli jeździć czasówkę po xx razy ? Czemu takie podziały ?

 

Zaplecze techniczne, ustawienie trasy, czytelność zasad, depo dla aut wszystko SUPER, tylko uwagi do 2 powyższych ( z trasą na czas poczułem się jak gość niższej kategorii, nie wiem czy mój wóz został zakwalifikowany jako gorszy i nie mający celu jeżdżenia na czas  ? )

 

może mam okres ale wywaliłem co na sercu leżało :)

 

na Zimową Szkołę Jazdy już się zapisałem :)

Edytowane przez Lemiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- trasa otwarta do zasuwania non stop po 3-5 pętlach robiła się coraz ciekawsza, pachołki potrącane zostawały tam gdzie fizyka je przestawiła, slalom na końcu pasa był slalomem przez pierwsze 5 minut, później był "sla-lo-mem" z naciskiem na duże odstępy albo cięcie na wprost   - trasa z pomiarami czasów ... mnie pozwolono pojechać raz na trening i raz na czas ... inni mogli jeździć czasówkę po xx razy ? Czemu takie podziały ?  

 

Oj, oj nie jest to zachęcające, zwłaszcza porozwalana trasa :o Przerobiłem to ostatnio w Rallylandzie po drugim przejeździe trasa została tylko na mapce :) no ale to była impra za free... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię złej reklamy tylko daję celne uwagi Organizatorom co zrobić aby było lepiej... starym polskim przysłowiem, "płacę wymagam" fajnie jeśli zwracana by była większa uwaga, tylko tyle :)

 

moim zdaniem zabawa będzie świetna, tydzień temu na Jaszczombie było troszkę śniegu i lodu który z upływem czasu zmienił się w mokre i śliskie więc można było połączyć jednego dnia naukę na 3 nawierzchniach, moim zdaniem podobnie będzie 1 Marca ( mam jeszcze kilku Górali na Gronie w znajomych )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...