Skocz do zawartości

TrackDays/Treningi okolic Warszawy - ustawki i dyskusje


BladeRunner

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Macie plan jakie opony założyć? Podobno ma być +6 stopni... Lato i semi czy zima na dobicie...

 

Ja tam biere swoje Potenzy na dobicie :D

Byle by fun był :D

Przecież nie będziemy się ganiać o złote kalesony :D  

Ale ktoś kiedyś mi podpowiedział, że na takie temperatury i nawierzchnię semi jest git :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Macie plan jakie opony założyć? Podobno ma być +6 stopni...
Lato i semi czy zima na dobicie...

Jak nie będzie padać to miękki semi lub slick. Zimówki przy takich warunkach się kompletnie nie sprawdzą, chyba że ktoś chce je dobić i bokami polatać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, 

Też się wybieram na ten trening/szkolenie. W sumie to będzie mój pierwszy taki konkretniejszy trening bo dopiero zaczynam przygodę z pojeżdżawkami (z subaru właściwie też). Również startuje z Wawy, także chętnie się przejade z Wami tylko nie wiem czy znajdę tą stację BP bo jechałem tamtędy może ze 2 razy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odliczam czas :) bardziej chyba podniecam się paradą subaryn na dojeździe do Ułęża bo emocje mogą być większe niż na torze :P

 

jak coś mam pseudo działające CB, nabyłem nawet silencera aby cokolwiek usłyszeć :biglol:

 

chyba posłucham się Was i założę letnie bo słysznie... szkoda zimowych, kuba_wrx - nie jesteś sam, będzie dobrze, pamiętaj tylko aby nie odkręcić kity na pierwszym kółku tylko stopniowo, zresztą co ja mówię jak to będzie mój 2 track legacem więc sam też uczę się

 

z Ivanem lecimy z Mokotowa więc będziemy mieć oczy uszy i portfele otwarte

 

BP jest zaraz za światłami za górką ( wcześniej przed górką fotoradar ) nie da się przepałować, trzymaj się prawego pasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...