Skocz do zawartości

>>>PLEJADY 2015<<< HURRRAAAAA!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Po otwarciu strony z formularzem podaje się nr VIN, jeśli uzyskasz dostęp do formularza wybierasz odpowiednią trasę i dalej wg tego co jest w tabelach. Jeśli masz nowy samochód zakupiony w SIP lub byłeś minimum dwa razy pod rząd, zapisujesz się w pierwszej turze, jesli nie byłeś nigdy, a masz zakupione auto w SIP do chyba w drugiej turze idt. Auta spoza sieci dealerskiej SIP i nie biorące nigdy udziału w Plejadach zapisują się na końcu. Zapisy trwają do 15 maja.

 

W poprzednim roku w pierwszej turze zapisywały się auta zakupione w SIP-ie w ostatnich 3 latach oraz ekipy wcześniej biorące udział w Zlocie. Potem były kolejne roczniki z SIP, a na końcu cała reszta.

 

 

Ale jako prawdziwy 'Ranczo' ustaliłem metodami operacyjnymi, że cały kompleks jest już dla nas zaklepany. Dlatego na necie nie ma wolnych pokoi

 

Od razu powinna być cenzura ze strony Dyrekcji, bo faktycznie dokładnie w terminie Plejad cały hotel zarezerwowany. Przypadek?  B)

 

 

FilipBB, a jak Ty myślisz, gdzie będą Plejady w tym roku?

 

 

Wchodzi człowiek wieczorem, czyta ostatnie kilka stron i po prostu umiera z przeświadczenia, że coś zrobił i coś od niego "chcom".

Od razu oświadczam, że piwa, kiełbasek, warsztatu w pierwszym dniu, zadymy nie organizuje i nie planuje, a Plejady chyba w Arłamowie^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze kielbaske duzo wodki ( chleba nie bo na chleb sie ciezko pracuje ) dla wszystkic hPo beczce paliwa shel racing co ja moge jeszcze wziac no i oczywiscie.pokoje wynajme :D niema problemu to ja od Dzis zaczynam zbierac datki na to wszystko mozecie przysylac pieniazki na konto 9875_....... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, mam piekarnik do kaczek :P

 

 

 

Kaczki jelenie dzikie baby:D wszystko do wyboru do koloru

 

i to wszystko

 

lata

 

???

 

No to koniecznie latającego jelenia poproszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...