Skocz do zawartości

>>>PLEJADY 2015<<< HURRRAAAAA!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Lista list:

1 lista wcześniakow

2 lista napojow (deklaracja dostarczenia)

3 Lista uczestnikow na trasach

 

Lista wcześniaków

1 dzioba

2 dziobnik

3 czlapus, Kasia

4 Ivan

5 szywoj011

6 sebekian, Klaudia & Konrad

7 Subary & Arleta

8. prawdopodobnie Saszyński

9. Herostrates

10. Beavis & Dr Ink, Olusia & Kamila

11.Ricardo & Edyta

12.marhof

13. Lemiech

14. Ayu + 1

15. Primi

16. GÓRAL z Łodzi + MYSZA

17. Apacz i białogłowy

18. Bęben i Kasia

19. moniss

20. kosmit + pilot (ka)

21. Aga i szofer :mrgreen:

 

Lista napojow (deklaracja dostarczenia)

1 Róziowe

2 Rumpunch3

 

Lista uczestnikow na trasach

 

szosowa

101 IzoTom

107 Dziobnik/?

118 Primi

149 gryka

 

terenowa

207 Dzioba/?

216 IzkaToma

 

tur-szos

piotruś / Gosia

tur-ter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...brakuje na kolejnej stronie tylko Plejady juz za.....:-)))


 

Lista list:
1 lista wcześniakow
2 lista napojow (deklaracja dostarczenia)
3 Lista uczestnikow na trasach


Lista wcześniaków
1 dzioba
2 dziobnik
3 czlapus, Kasia
4 Ivan
5 szywoj011
6 sebekian, Klaudia & Konrad
7 Subary & Arleta
8. prawdopodobnie Saszyński
9. Herostrates
10. Beavis & Dr Ink, Olusia & Kamila
11.Ricardo & Edyta
12.marhof

13. Lemiech
14. Ayu + 1
15. Primi
16. GÓRAL z Łodzi + MYSZA
17. Apacz i białogłowy
18. Bęben i Kasia

19. moniss
20. kosmit + pilot (ka)
21. Aga i szofer :mrgreen:
22. Barteq i Bunieq

Lista napojow (deklaracja dostarczenia)
1 Róziowe
2 Rumpunch3

Lista uczestnikow na trasach

szosowa
101 IzoTom
107 Dziobnik/?
118 Primi
149 gryka

terenowa
207 Dzioba/?
216 IzkaToma

tur-szos
piotruś / Gosia
tur-ter

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Plejady będą tam, gdzie wszyscy myślą, że będą, to na samą myśl o A4 robi mi się niedobrze  :wacko:

cześć Bartku.:-) ja wczoraj przeglądałem trasę na necie.....i jeśli będą jakieś roboty drogowe jak w zeszłym roku...

to nie na 22.30 dojedziemy a na 6ta rano.... :biglol:  i będziemy raczej zamykać imprezę wcześniaków.... :toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego my wyjeżdżamy już w środę. A wracać będziemy pewnie na raty, może przez W-wę: nie sądzę żebym był wstanie wyjechać wcześniej jak o 14.00 ;)

 

ostatnio w niedzielę...większość miała problem zeby w ogóle wyjechać....

a to tego tyle kilometrów do domu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli Plejady będą tam, gdzie wszyscy myślą, że będą, to na samą myśl o A4 robi mi się niedobrze  :wacko:

cześć Bartku.:-) ja wczoraj przeglądałem trasę na necie.....i jeśli będą jakieś roboty drogowe jak w zeszłym roku...

to nie na 22.30 dojedziemy a na 6ta rano.... :biglol:  i będziemy raczej zamykać imprezę wcześniaków.... :toobad:

 

Hej :)

Tja, pozbieramy zwłoki, dopijemy resztki i komono  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli Plejady będą tam, gdzie wszyscy myślą, że będą, to na samą myśl o A4 robi mi się niedobrze  :wacko:

cześć Bartku.:-) ja wczoraj przeglądałem trasę na necie.....i jeśli będą jakieś roboty drogowe jak w zeszłym roku...

to nie na 22.30 dojedziemy a na 6ta rano.... :biglol:  i będziemy raczej zamykać imprezę wcześniaków.... :toobad:

 

Hej :)

Tja, pozbieramy zwłoki, dopijemy resztki i komono  :D

 

 

Barteq79, ale my już z BartZ-em ustaliliśmy, że bierzemy trasę na 3 raty. Tzn my ze Szczecina na 3 - on na 2 :biglol:

Generalnie, wyjeżdżamy ze Szczecina w poniedziałek, wieczorem bania w Zielonej, wyjeżdżamy we wtorek rano z Zielonej i "pielgrzymujemy" gdzieś na Śląsku (może ktoś nas przyjmie ;), a rano ze Ślunska na kresy to już rzut kamieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Barteq79, ale my już z BartZ-em ustaliliśmy, że bierzemy trasę na 3 raty. Tzn my ze Szczecina na 3 - on na 2 :biglol: Generalnie, wyjeżdżamy ze Szczecina w poniedziałek, wieczorem bania w Zielonej, wyjeżdżamy we wtorek rano z Zielonej i "pielgrzymujemy" gdzieś na Śląsku (może ktoś nas przyjmie ;), a rano ze Ślunska na kresy to już rzut kamieniem :D

 

Grzesiu...to ja z Buńkiem dołączam do was we Wrocławiu....i spanie załatwimy gdzieś miedzy Śląskiem a Krakowem... to kolejna bania....

a na nastepny dzień będziemy mieli juz z górki...... :lol: :lol: :lol: ...albo "pod górkę".... :facepalm::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Barteq79, ale my już z BartZ-em ustaliliśmy, że bierzemy trasę na 3 raty. Tzn my ze Szczecina na 3 - on na 2 :biglol: Generalnie, wyjeżdżamy ze Szczecina w poniedziałek, wieczorem bania w Zielonej, wyjeżdżamy we wtorek rano z Zielonej i "pielgrzymujemy" gdzieś na Śląsku (może ktoś nas przyjmie ;), a rano ze Ślunska na kresy to już rzut kamieniem :D

 

Grzesiu...to ja z Buńkiem dołączam do was we Wrocławiu....i spanie załatwimy gdzieś miedzy Śląskiem a Krakowem... to kolejna bania....

a na nastepny dzień będziemy mieli juz z górki...... :lol: :lol: :lol: ...albo "pod górkę".... :facepalm::mrgreen:

 

:o

 

Kocham to  :D  :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Barteq79, ale my już z BartZ-em ustaliliśmy, że bierzemy trasę na 3 raty. Tzn my ze Szczecina na 3 - on na 2 :biglol: Generalnie, wyjeżdżamy ze Szczecina w poniedziałek, wieczorem bania w Zielonej, wyjeżdżamy we wtorek rano z Zielonej i "pielgrzymujemy" gdzieś na Śląsku (może ktoś nas przyjmie ;), a rano ze Ślunska na kresy to już rzut kamieniem :D

 

Grzesiu...to ja z Buńkiem dołączam do was we Wrocławiu....i spanie załatwimy gdzieś miedzy Śląskiem a Krakowem... to kolejna bania....

a na nastepny dzień będziemy mieli juz z górki...... :lol: :lol: :lol: ...albo "pod górkę".... :facepalm::mrgreen:

 

:o

 

Kocham to  :D  :D  :D

 

 

...to po prostu rzeczywistość....nie da się przed nią uciec.... :biglol: :biglol: :biglol:

 

 

Zaraz zaraz, Barteq79 miał mnie z Krakowa odebrać :P ... musicie się tam doturlać :mrgreen:

 

...oczywiście odbierzemy....odbierzemy.... i Ciebie..... ;):P

...doturlamy sie do Krakowa...i nocleg u Alexa....pod  Wieliczką... np?....:)

będzie jak w Misiu...."przechodziliśmy właśnie"...Wszyscy...i wpadliśmy "na moment".... :biglol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy na to zeby z wtorku na srode zrobić imprezę w sochaczewie i koło południa w konwoju ruszyć dalej

Byłby ktoś chetny ? Może zielona góra, Poznań, Szczecin byłby zainteresowany ? Łódź tez sadze ze bedzie juz zmęczona i chętnie przykucnie na przerwę ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy na to zeby z wtorku na srode zrobić imprezę w sochaczewie i koło południa w konwoju ruszyć dalej

Byłby ktoś chetny ? Może zielona góra, Poznań, Szczecin byłby zainteresowany ? Łódź tez sadze ze bedzie juz zmęczona i chętnie przykucnie na przerwę ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Arek, ta propozycja się dosyć naturalnie wpisuje w nasze plany pielgrzymkowe na wtorek... :biglol:  Czewa, K-wice, Sochaczew, co tam za różnica :biglol:

 

 

 

Grzesiu...to ja z Buńkiem dołączam do was we Wrocławiu....i spanie załatwimy gdzieś miedzy Śląskiem a Krakowem... to kolejna bania.... a na nastepny dzień będziemy mieli juz z górki...... :lol: :lol: :lol: ...albo "pod górkę".... :facepalm::mrgreen:

 

Ja to z każdym dniem się lepiej czuję ;) im dalej w las tym lepiej ;)

 

Qfa, jak ja się z tego wszystkiego potem wykpię ??? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię poważnie, Kaśka potwierdza :) Jeśli znajdą się chętni to możemy coś przygrillować we wtorek ;)

Jeśli mówisz poważnie, to daj czas... upewnimy się kto kiedy może, w jakim składzie pojedziemy, gdzie te Plejady będą, itd :D

Wtedy jakąś trasę się zaplanuje i się wprosimy na pit-stopy ;) Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja to z każdym dniem się lepiej czuję ;) im dalej w las tym lepiej ;)

 

nie wątpię....po kilku "resetach"....jest juz tylko z górki..... :biglol: :biglol: :biglol:


 

 

A co wy na to zeby z wtorku na srode zrobić imprezę w sochaczewie i koło południa w konwoju ruszyć dalej

 

ciekawa propozycja... :ok:  jesli bedzie tam gdzie myslimy...to 100 czy 200km....w tą czy w tamtą różnicy nie robi... :thumbup: 

 

ale nie wiem czy wszystkich pomieścisz na tym grillu...."no i po grillu......." :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...