Skocz do zawartości

Jestem NOWY! Krytykujcie ;)


harry26poz

Rekomendowane odpowiedzi

O co lata???

 

Tez nie rozumiem, jesli kolega chcial sie przywitac to jest do tego specjalny dzial, wiem ze kolega kupil nie danow STi bo sie w ktoryms topiku chwalil, chyba w moje subaru. A moze po prostu kolega lubi "pejczyki i inne takie" i chce zeby sie nad nim poznecac? :):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co lata???

 

Tez nie rozumiem, jesli kolega chcial sie przywitac to jest do tego specjalny dzial, wiem ze kolega kupil nie danow STi bo sie w ktoryms topiku chwalil, chyba w moje subaru. A moze po prostu kolega lubi "pejczyki i inne takie" i chce zeby sie nad nim poznecac? :):mrgreen:

 

BINGO ;)

 

Dyskusja moją domeną. Zboczenie zawodowe.

 

Pozdrawiam.

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harry26poz w ramach krytyki możesz zarobić za moment czerwony pasek za zaśmiecanie forum.

 

Mnóstwo garbagów tutaj znalazłem. Trzeba mocno filtrować żeby się czegoś dowiedzieć.

 

Przepraszam za spójność.

 

Pozdrawiam.

 

Harry

 

 

system jest w trakcie reorganizacji i "szukajka" faktycznine nie dziala a do forum sie przyzwyczaisz jest dosc specyficzne :)

 

zanim sie zdecydowalem odzywac i zabierac glos spedzilem mase czasu w milczeniu aby zobaczyc co sie tu dzieje, zreszta widac to po czasie on-line vs ilosc moich postow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harry26poz w ramach krytyki możesz zarobić za moment czerwony pasek za zaśmiecanie forum.

 

Mnóstwo garbagów tutaj znalazłem. Trzeba mocno filtrować żeby się czegoś dowiedzieć.

 

Przepraszam za spójność.

 

Pozdrawiam.

 

Harry

 

 

system jest w trakcie reorganizacji i "szukajka" faktycznine nie dziala a do forum sie przyzwyczaisz jest dosc specyficzne :)

 

zanim sie zdecydowalem odzywac i zabierac glos spedzilem mase czasu w milczeniu aby zobaczyc co sie tu dzieje, zreszta widac to po czasie on-line vs ilosc moich postow

 

Misiek wiesz przecie, że ja lubie takie milczące....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harry26poz w ramach krytyki możesz zarobić za moment czerwony pasek za zaśmiecanie forum.

 

Mnóstwo garbagów tutaj znalazłem. Trzeba mocno filtrować żeby się czegoś dowiedzieć.

 

Przepraszam za spójność.

 

Pozdrawiam.

 

Harry

 

 

system jest w trakcie reorganizacji i "szukajka" faktycznine nie dziala a do forum sie przyzwyczaisz jest dosc specyficzne :)

 

zanim sie zdecydowalem odzywac i zabierac glos spedzilem mase czasu w milczeniu aby zobaczyc co sie tu dzieje, zreszta widac to po czasie on-line vs ilosc moich postow

 

Misiek wiesz przecie, że ja lubie takie milczące....

 

 

 

yyyyyy chyba mi sie pyry przypalaja, ide sprawdzic..... plecami do sciany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a my na to 3 rzeczy.

 

 

1. udało Ci się sprawić że po wejściu do domu przeczytałem Twój post zamiast wąka do któego chciałem zajrzeć.

 

2. Wątek zamykam, przywitania są w odpowiednim podiweszonym wątku, a następnym razem możesz zarobić czerwonego paska.

 

3. Z wyszkałcenia jestem filozofem, chcesz podyskutować? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...