Skocz do zawartości

Strzałki reputacji


stach1111

Strzałki reputacji  

152 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 430
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
No tak. Ale teraz wieje nudą.

 

 

Inteligentni ludzie się podobno nie nudzą

 

 

 

Ja tylko napisałem, że na forum wieje nudą.

 

Czyli jesteśmy mało inteligentni :P?

 

 

Zgłębiają tajniki francuskiego

I zaraz kolejny na porodówce wyląduje :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest gdzies mozliwosc przeczytania w skrocie historii czerwonej kartki dla wspomnianych uzytkownikow? :) Bo nie jestem na biezaco...


Aha, no i jak teraz o tym wspomnieliscie, to sprawdzilem i moja reputacja spadla do "neutralny" - a niech to! Wszystkie znizki strace (w ASO, w ubezpieczalni, w mojej ulubionej pizzerii, w Emirates Airlines...)  :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jest gdzies mozliwosc przeczytania w skrocie historii czerwonej kartki dla wspomnianych uzytkownikow? :) Bo nie jestem na biezaco...

W pytaniach do moderatorów ;)

 

 

 

Aha, no i jak teraz o tym wspomnieliscie, to sprawdzilem i moja reputacja spadla do "neutralny" - a niech to! Wszystkie znizki strace (w ASO, w ubezpieczalni, w mojej ulubionej pizzerii, w Emirates Airlines...) :cry:

Co ja mam powiedzieć? :mellow: Spadła mi o kilka tysięcy :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje się, że atmosfera na TF wróciła do właściwego poziomu. Duże ukłony dla Modów za, jak się okazało,  skuteczne, przemyślane działania

A to Twoim zdaniem ktoś zaniżał poziom czy zakłócał atmosferę? 

 

Moim zdaniem nieco za dużo pyskówki się tu zrobiło. Tylko tyle i aż tyle. Ale kamieniem rzucał nie będę ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak teraz o tym wspomnieliscie, to sprawdzilem i moja reputacja spadla do "neutralny" - a niech to!
Sprawdź kurs Franka CHF. Najpierw punkty reputacji, teraz CHF..

 

 

Bylo brac te kredyty szwajcarskie??? ;) Mnie tam kurs nic a nic nie boli  :P

 

 

 

W pytaniach do moderatorów

 

ha! cwm27.gif juz probowalem sie tam wczytac...    :icon_205:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 

 

Wydaje się, że atmosfera na TF wróciła do właściwego poziomu. Duże ukłony dla Modów za, jak się okazało,  skuteczne, przemyślane działania  :)

 

O tak,już sobie przypomniałem.Właśnie ten post chciałem przytoczyć na początek jeśli tu wrócę.Brawo Sjak,miałeś rację :biglol:

 

Sjak,







Już nic

 

 Dzioba,to było genialne  :hi:

 

PS.Sjak,też Ci dali bana? :o

 

PS.Sprawa przegłosowana a szczałek jak nie było tak ni ma ;)  :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...