Skocz do zawartości

Strzałki reputacji


stach1111

Strzałki reputacji  

152 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwię się bardzo Urabusowi,bo w wielu dyskusjach dał się poznać jako orędownik wszelakich wolności i niewidzialnej ręki rynku,a tutaj proszę,działanie narzucone ludziom z góry oczywiście w jedynie słusznej sprawie.

 

Może w tych dyskusjach bardziej skupiony byłeś na forsowaniu własnych poglądów niż próbie zrozumienia poglądów innych dyskutantów? Tak dla przypomnienia napiszę, że w środowisku wolnościowym funkcjonuje takie powiedzenie: "wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa". Przekładając to na problematykę naszych strzał można by zażartować:

 

Wolność czyjejś strzały musi być ograniczona bliskością cudzego oka ;)

 

Niestety... forumowe strzały zbyt często używane były jako oręż w niezbyt, pisząc eufemistycznie, eleganckiej grze i dlatego zniknęły. Twoja krucjata w tej sprawie i próba zrzucenia odpowiedzialności za usunięcie strzał na moderatornie jest klasycznym odwracaniem kota ogonem. Zapewniam Cię, że z nas dwóch tylko Ty przyczyniłeś się do likwidacji strzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 430
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Bluznisz teraz

Przepraszam :bowdown: Zapomniałem, że jesteś teraz Boskim Wzorcem Świętości... a ja wciąż zwyczajnym ziemskim grzesznikiem ;)


 

 

ludzie widzą to inaczej niż Ty?

Ty w każdym razie wszystko widzisz inaczej niż ja... jest między nami skrajna różnica poglądów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

władza zmienia ludzi

A może to ludzie zmieniają władzę ;)

wpadał do globalnego

Pewnie dalej bym wpadał... gdybym nie czuł się, podobnie do wielu innych, jak persona non grata.
System w ktorym ludzie zmieniają wladze zostal obalony na forum.

Nie jestes persona w tym przypadku bo zostales ubezwlasnowolniony przez pelniona funkcje. Dotyczy to wielu bardzo fajnych postaci. To jest gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes, nie zaprzeczam ;) i tego ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. I raczej to mial na mysli Adam. Z grupy nikt cie nie wyrzucil i szacunku nie straciłes. Sam opusciles na czyjąs prośbę lub w imię czegos w co wierzyłes. Szkoda trochę.

Wątpie ze pozostałeś w zgodzie z samym sobą bo na tyle cie znam. Zastanawiałem się przez chwilke czy nie napisac tego na PW ale jednak nie, bo tak

jeżu, pokonałes sam siebie. Ja tu tyle pisze a to takie proste

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wątpie ze pozostałeś w zgodzie z samym sobą bo na tyle cie znam.

Jestem w zgodzie z samym sobą... może tylko... czuję się trochę rozczarowany postawą grupy. Na początku były gratulacje za funkcje moderatora a potem, z wolna, zaczęły pojawiać się złośliwości. Myślałem sobie naiwnie, że od własnej paczki można oczekiwać więcej. Skoro zostałem "funkcyjnym" własna paczka nie będzie mnie stawiać w kłopotliwych sytuacjach. Koledzy nie są wszak tylko od tego by poklepywać się po plecach, przyjmą krytykę i bez skrępowania powiedzą w oczy co leży im na sercu. Znają mnie przecież, wiedzą, że staram się rzetelnie  podchodzić do tego co robię, że w razie wątpliwości zwyczajnie zapytają jak to, czy tamto, wygląda z mojego punktu widzenia.

Niestety dostałem etykietkę "władza" i choć nikt nie powiedział mi tego wprost, czułem, że jestem zaledwie tolerowany.

Taka jest Jasiu prawda.

 

 

Zastanawiałem się przez chwilke czy nie napisac tego na PW ale jednak nie

Dostosowałem się do zaproponowanej przez Ciebie konwencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordowanie, tfffu, moderowanie morduje słowiańskie dusze. Grześ, to doświadczenie z obu a wrecz wszystkich stron. Cieszylismysie licąc po cichu na naszego posła ale to było zbyt utopijne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cieszylismysie licąc po cichu na naszego posła ale to było zbyt utopijne.

Nawet nie próbowałeś wnieść do tego posła żadnej petycji... więc nie możesz tego wiedzieć ;)

 

Nie ciągnijmy tego dalej w wątku publicznym... dostosowałem się do zaproponowanej przez Ciebie konwencji, żeby nikt nie pomyślał, że mam coś do ukrycia, ale to naprawdę nie jest właściwe miejsce do tego typu dyskusji. Mamy tu PW i tam powinniśmy załatwiać prywatne sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie te strzalki zuruck. Jak maja dla kogos naczenie to maja jak nie to nie. Ludzie robicie kabaret z tymi dyskusjami jakich malo. Zalozyc rekawice przez 2 opcje , wystawic fightera i po sprawie !:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zadnej sprawy do załtwienia

Ja też nie proponuję załatwiania czegokolwiek... kolesiostwo nie leży w mojej naturze.

Gdybyś jednak miał jakieś pomysły, propozycje, sugestie, uwagi itp. to niezmiennie pozostaję do usług  B)

 

Pogadamy kiedys przy piwie

Te rozmowy zawsze były i są najciekawsze  :D

 

Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Twoja krucjata w tej sprawie i próba zrzucenia odpowiedzialności za usunięcie strzał na moderatornie jest klasycznym odwracaniem kota ogonem (...)

kiedy ostatnim razem uzylem tego zwrotu wzgledem Dyrekcji, otrzymalem od ciebie ostrzezenie...

tak wiec bedziesz facetem z klasa (stac cie na to?) i sam sobie dasz pasek, czy tradycyjnie zaczniesz pisac swoje dyrdymaly o "innym kontekscie wypowiedzi", blah blah blah... ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sam sobie dasz pasek

Pomijając, jak to byłeś uprzejmy napisać "dyrdymały" jesteśmy w dziale Off Topic, w którym jak łatwo zauważyć nie jestem moderatorem, więc nie dam tu paska, ani sobie ani nikomu innemu.

 

 

czyli tak jak i myslalem: blah blah blah... :biglol:

 

p.s.

 

(...) Znów odpowiedź jest ta sama

"Temat nie do rozwiązania",

Wciąż te same tłumaczenia

"sprawa - nie do załatwienia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

sam sobie dasz pasek

Pomijając, jak to byłeś uprzejmy napisać "dyrdymały" jesteśmy w dziale Off Topic, w którym jak łatwo zauważyć nie jestem moderatorem, więc nie dam tu paska, ani sobie ani nikomu innemu.

 

 

czyli tak jak i myslalem: blah blah blah... :biglol:

 

p.s.

 

(...) Znów odpowiedź jest ta sama

"Temat nie do rozwiązania",

Wciąż te same tłumaczenia

"sprawa - nie do załatwienia"

 

 

 

Oj eddie, Ty się nam nie zmienisz widzę, ale podpis masz kozacki  ;)

 

 

PS.

 

 

1382700757_jatmjp_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...