Skocz do zawartości

Zagadka nie do rozwiązania


Wade

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no mogles napisać nie robic siupy..wiele osób jak ja sledze go i jestem ciekaw..po to jest forum.poza tym sadze ze mniej roboty byś miał pisząc tu raz a konkretnie co bylo powodem żeby każdy mógł się dowiedziec..ale skoro sadzisz ze pisząc każdemu na Priv ogarniesz to szybciej to zaluje straconego czasu..pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ty pisałeś post nic nie wkładający do tematu? Problem był złożony i nie chce mi sie pisać i opowiadać całej historii jeśli nie ma to nikgoko zainteresować. A jak ktoś będzie chciał wiedzieć to mogę się poprodukować.

Mnie interesuje i zapewne przyszłych czytających, którzy znajda ten wątek.

Bądź łaskaw opisać rozwiązanie tutaj, przyda się w celach edukacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie chce pisać (rozwiązanie tematu) to poszukaj forum gdzie będziesz mógł np. pośpiewać.

 

Jak miałeś problem to jakoś udało Ci się coś naskrobać w temacie i prosić forumowiczów o pomoc. 

Jak znalazłeś rozwiązanie - to masz forumowiczów w doooopie.

 

Mam nadzieję, że forum to zapamięta. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie spodzowałem się że tyle osób się zainteresowało tym wątkiem bo od dłuższego czasu nikt nic nie pisał w tym temacie z jakimiś propozycjami a część z tych co forumowicze podawali bardziej mnie drażniło niz pomagało. No i zraziłem się trochę przez to że czasami pytałem sie o rzeczy poza tym wątkiem i temat stał nawet  przez 2 miesiące bez odzewu pomimo 150 wyświteleń więc stwierdziłem że raczej mało kto sie tym interesuje i chce pomóc. Ale spoko, wszystko ładnie przedstawie co i jak. Aczkolwiek troche tego było i nie wydaje mi się żeby komukoliwek przytrafiła się taga plaga ;)

 

Aha i mam nadzieje że forum w przyszłości skoro jest takie pamiętliwe będzie bardziej pomocne w niektórych tematach a nie tylko czytało temat i czekało aż sam sobie poradze z problemem. Skoro prosze o pomoc to znaczy że jej oczekuje i na pweno sie odwzajemnie a jeśli nie będę potrafił to będę próbował.

Edytowane przez Wade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...