Skocz do zawartości

Samobój idealny...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fido_!

Obecny rząd, a zwłaszcza koalicja idealne nie są. ale czy Ty naprawdę nie widzisz hucpy medialnej wokół rządów Kaczorów...?

 

Oczywiście, że widzę Gal. I powiem Ci w sekrecie, że bardzo się z niej cieszę. Kaczory same się podkładają, co, nie ukrywam jest mi bardzo na rękę, bo akurat uważam ich za jedno z większych nieszczęść ostatnich lat.

 

Dla mnie problem łapownictwa u lekarzy nie istnieje. Nigdy nie musiałem dawać żadnemu lekarzowi łapówki. Owszem, zdarzało mi się dawać ekwiwalent 3kg wieprzowiny, ale należy zdecydowanie odróżnić łapówkę dawaną "przed", od swego rodzaju dobrowolnego podziękowania dawanego "po". Flaszkę, wieprzowinę, kratę piwa itp daję komu chcę i za co chcę.

 

Swego czasu istniał problem łapownictwa wśród policjantów. Teraz nie chcą brać za żadne skarby. Daje się więc rozwiązać problem bez szczególnego rozgłosu i budowania otoczki i psychozy medialnej. Możnaby rzec, że kaczory i ziorro same utkały na siebie sieć. Zachciało im się spektakularnych aresztowań w świetle fleszy? No to teraz media wyłuskują każdą ich durnotę.

 

p.s. Problemem tej sytuacji jest to, że kompletnie nie ma komu rządzić po tym jak kaczory przegrają wybory. Bo co do PO nie mam złudzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście, że widzę Gal. I powiem Ci w sekrecie, że bardzo się z niej cieszę. Kaczory same się podkładają, co, nie ukrywam jest mi bardzo na rękę, bo akurat uważam ich za jedno z większych nieszczęść ostatnich lat.

I tu się różnimy zasadniczo.

Po pierwsze - moim zdaniem, rządy Kaczorów są tym, co musiało wreszcie nastąpić. Nie ma znaczenia czy to są Kaczory czy ktoś inny - ważne, że ktoś musiał wreszcie zrobić to, co trzeba było zrobić dawno.

Po drugie - Hucpa jest hucpą - bez względu na to kto i z jakiego powodu ją robi i jako taka, mnie żenuje. Żakowski zatracający się w nienawiści mnie żenuje. Chór bezmyślnych rechotów mnie dobija. Geremek i Michnik niszczący swoją przeszłość - też...

Dla mnie problem łapownictwa u lekarzy nie istnieje. Nigdy nie musiałem dawać żadnemu lekarzowi łapówki.

Gratuluję. Poczekaj do momentu, gdy będziesz musiał się/kogoś z rodziny zoperować, a ordynator wyciągnie gruby zeszyt i kartkując go, powie: "Mogę pana żonę zapisać na... październik..."

 

Owszem, zdarzało mi się dawać ekwiwalent 3kg wieprzowiny, ale należy zdecydowanie odróżnić łapówkę dawaną "przed", od swego rodzaju dobrowolnego podziękowania dawanego "po". Flaszkę, wieprzowinę, kratę piwa itp daję komu chcę i za co chcę.

Dawaj kwiaty...

 

 

Swego czasu istniał problem łapownictwa wśród policjantów. Teraz nie chcą brać za żadne skarby.

Ciekawe... :mrgreen:

Daje się więc rozwiązać problem bez szczególnego rozgłosu i budowania otoczki i psychozy medialnej.

Od kilku lat próbuje się wyplenić łapownictwo w Drogówce. O ile pamiętam, to nie Kaczory zaczęły puszczać na drogi gliniarzy z Wydziału Wewnętrznego proponujących łapówkę chłopcom z Drogówki - to się zaczęło wcześniej (i też było szeroko nagłaśniane w mediach). Paru posadzili i wtedy powiało nieco chłodem. Zaczęły się teksty typu "A skąd ja mam wiedzieć, kto pan jesteś..." Ale to jest takie krygowanie się, zazwyczaj.

 

p.s. Problemem tej sytuacji jest to, że kompletnie nie ma komu rządzić po tym jak kaczory przegrają wybory.

I tu się zgadzamy.

Z tym, że jak "na teraz" (do wyborów raczej daleko - wszystko się może zmienić), to najbardziej prawdopodobny efekt przyszłych wyborów to... POPiS...

A w ogóle, to PEACE... :wink:

Minie parę lat, to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GALu drogi, bardzo się cieszę że martwisz się o moje stópki. Chciałbym Cię poinformować, że miewają się dobrze. :mrgreen:

 

Uwaga, cytat:

- A jeśli któryś z nauczycieli jest niewierzący? - pyta dziennikarka "GW". - Nie ma takiej możliwości. Przecież szkoła ma imię Jana Pawła II - zapewnia Załęska.

Wspaniale nieprawdaż? Zupełnie jak ćwierć wieku temu, ten sam motyw tylko grot w inną stronę. Jak widzisz stópki pani "derektor" ?

 

Cholipcia, na pewno GW to zmyśliła. :roll:

 

Cytat nr 2:

Wczoraj policja poinformowała, że akt oskarżenia przeciwko doktorowi nie trafi w tym tygodniu do prokuratury, bo śledczy sprawdzają linię obrony lekarza.

Wpadło czterech sprawiedliwych (i z pewnością nieprzekupnych), namieszali, namotali i ...

nie są pewni co narobili ?

Ogólna zasada jest taka, że jak wyciągasz pistolet to żeby go użyć, a nie zastanawiać się czy załadowany ślepakami jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kartkując go, powie: "Mogę pana zapisać na... październik..."

 

Pazdziernik? Mi miesiac temu powiedzieli, ze jakos tak moze w grudniu, ale raczej to w styczniu...

 

 

na pewno GW to zmyśliła

 

Moze nie zmyslila, ale w manipulowaniu wypowiedzia to oni sa niezli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GALu drogi, bardzo się cieszę że martwisz się o moje stópki. Chciałbym Cię poinformować, że miewają się dobrze. :mrgreen:

 

Uwaga, cytat:

- A jeśli któryś z nauczycieli jest niewierzący? - pyta dziennikarka "GW". - Nie ma takiej możliwości. Przecież szkoła ma imię Jana Pawła II - zapewnia Załęska.

Wspaniale nieprawdaż? Zupełnie jak ćwierć wieku temu, ten sam motyw tylko grot w inną stronę. Jak widzisz stópki pani "derektor" ?

Odstrzelone... :mrgreen:

Ale to nie zmienia Twojej sytuacji:

Istota rzeczy jest w pytaniu - czy trzy lata temu ksiądz proboszcz sam maił ołtarze? Czy coś się zmieniło w tej parafii? No i kto o tym pisał trzy lata temu?

Cholipcia, na pewno GW to zmyśliła. :roll:

To nie jest żadne zmyślenie. To jest opis rzeczywistości powiatowo-gminnej jak Polska długa i szeroka. I co najważniejsze "po linii" (obecnej) GW, (a w zasadzie jej wydawców. Michnikowi już nawet nie wolno się wdawać w polemiki - może tylko wysłać prawników GW do sądu - tyle mu wolno). Rzeczywistości tak samo prawdziwej teraz, jak 3-5-10 i 20 lat temu. W połowie lat siedemdziesiątych, ksiądz proboszcz w parafii mojego wujka nawoływał z ambony, że "tacy parafianie jak: (tu nazwiska), do kościoła Polonezami przyjeżdżają, a na odbudowę kościoła po 1'500 zł. dali, a na Podhalu parafianie ostatnią krowę sprzedają, aby tylko kościół ich wyglądał godnie..." (ksiądz był z Podhala). Po mszy, wymienieni w kazaniu udali się na zakrystię dopłacić... Gierek im kazał, a proboszcza ośmielił...? :mrgreen:

Cytat nr 2:

Wczoraj policja poinformowała, że akt oskarżenia przeciwko doktorowi nie trafi w tym tygodniu do prokuratury, bo śledczy sprawdzają linię obrony lekarza.

Wpadło czterech sprawiedliwych (i z pewnością nieprzekupnych), namieszali, namotali i ...

nie są pewni co narobili ?

Ogólna zasada jest taka, że jak wyciągasz pistolet to żeby go użyć, a nie zastanawiać się czy załadowany ślepakami jest.

Poucz o tym kaprala Flaka z Koziej Wólki... :mrgreen:

Daj spokój LeonID... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest przecież zabawnie...

Gdybym nie miał tego na okrągło...

 

* * * * *

Kilka dni temu siedziałem sobie na tarasie, relaksacyjnie, z kilkoma znajomymi. Gadaliśmy o gatunkach wódki. Nagle jeden z obecnych - "w cywilu" właściciel knajpy - zaprotestował: "o nieee, chociaż tu nie o robocie..."

Chcieliśmy mu ulżyć i przerzuciliśmy się na dupy.

 

Też nie chciał...

 

Punkt widzenia zależy od punktu zarobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Punkt widzenia zależy od punktu zarobienia.

Racja.

Dzisiaj, sprowokowany przez jednego z forumowiczów zrobiłem rachunek sumienia i przyznam się:

Głosowałem na Tuska... :oops:

Taki mi się bardziej "prezydencki" wydawał...

By się dobrze prezentował, miałby skarpetki dobrane do krawata... i w ogóle by ... się lepiej prezentował niż ten Kaczor...

W pepegach...

No, ale wybrali Kaczora (tego, co zameldował innemu Kaczorowi, "że zadanie wykonane").

Potem się zaczęły rządy wykształciuchów w internecie.

 

No i to ze mnie zrobiło faszystę...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla PO jestes zdrajca. Dla PiS jestes koniunkturalista. Bylo sie przyznawac?;)

Pitolić ich - grunt, że JA go lubię :cool: :wink:

 

to ze mnie zrobiło faszystę

Miewam podobnie, ale potem posłucham współfaszystów, szczególnie tych na ważnych stanowiskach państwowych, i mi mija.

 

Znaczy dorabia jako proktolog?

Żeby tak uczciwego burdel-tatę obrażać... :shock:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tak uczciwego burdel-tatę obrażać...
Wartosciowy kumpel!

 

No a nie? Organizuje chłop ważne usługi dla ludności, z tego co go znam, robi to z sercem i uczciwie, dba o personel i o zdrowie klientów...

Gdyby mógł - pewnie nawet płaciłby od tego podatki.

 

Z punktu widzenia mojego prywatnego kodeksu honorowego facet wart jest znacznie więcej, niż np.:

- poseł Samoobrony,

- dupek, co to właśnie przekracza kolejne progi niekompetencji w ministerstwie,

- ślepo dyspozycyjny wobec szefów pismak albo prokurator,

- pieczeniarz, wpychany do rad nadzorczych spółek skarbu państwa przez kolegów z partii po to, by wyprowadzać z nich kasę,

- inne tym podobne indywidua.

 

Właścicielowi dobrego burdelu mogę grabę podać - typkom wymienionym powyżej nie.

 

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istota rzeczy jest w pytaniu - czy trzy lata temu ksiądz proboszcz sam maił ołtarze? Czy coś się zmieniło w tej parafii? No i kto o tym pisał trzy lata temu?

No i co z tego że ktoś pisał czy nie pisał ? Jeśli pisał to ok, jeśli nie to widocznie nie trafił się dziennikarzyna. A jeśli teraz pisze to co ? Opisany został przykład głupoty i nadużycia jak setki ich opisują różne gazety i ja myślę że to jest dobrze. Nie wiązałbym tego z żadną linią ani polityką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HGW szaleje
samoboj wykonany przez LW

 

Czekałem i czekałem, aż w końcu na w/w tu zareagujesz... coś powolniak się z kolegi robi...

 

Starość - czy rezygnacja i wypalenie rewolucyjnego zapału? :wink: :mrgreen:

 

BTW. Polecam tekst Wojciecha Kilara w dzisiejszym Dzienniku.

 

PS. ad meritum, żeby nie było wątpliwości - ani HGW, ani LW mnie jakoś specjalnie nie zaskoczyli :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem i czekałem, aż w końcu na w/w tu zareagujesz... coś powolniak się z kolegi robi...

 

Starość - czy rezygnacja i wypalenie rewolucyjnego zapału?

 

Sie powinienem na ten rewolucyjny zapal obrazic.

 

A co do reszty, to nie starosc, nie rezygnacja - tylko pogarszajacy sie stan zdrowia:/

 

BTW. Polecam tekst Wojciecha Kilara w dzisiejszym Dzienniku.

 

Lykne go sobie wieczorem.

 

ad meritum, żeby nie było wątpliwości - ani HGW, ani LW mnie jakoś specjalnie nie zaskoczyli

 

Mnie jakos tez nie. Bardziej mnie zaskoczyl AW:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie powinienem na ten rewolucyjny zapal obrazic.

Normalnie, jak bracia K. - też jakiś taki drażliwy jesteś i obrażalski o byle co ;-)

 

nie rezygnacja - tylko pogarszajacy sie stan zdrowia:/

Oupsss - to wyrazy współczucia.

 

Lykne go sobie wieczorem.

Na zdrowie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, jak bracia K. - też jakiś taki drażliwy jesteś i obrażalski o byle co

No akurat to, to nie bylo byle co;)

 

Lykne go sobie wieczorem.

Na zdrowie

 

Nuuuudzi.

 

Ale zeby nie bylo nudno, to tym razem PO w roli glownej:

Samorządowcy PO, którzy nie oddawali partii 10 proc. swojego wynagrodzenia - także za pełnione funkcje publiczne - nie mieli szans na miejsce na liście wyborczej. „Wprost” dotarł do uchwały mazowieckiej Platformy Obywatelskiej sprzed ostatnich wyborów do Sejmu. Ten system firmował ówczesny szef regionu Bronisław Komorowski.

Wprost 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat to, to nie bylo byle co;)

Nie chytam - bardziej Cię uraża "zapał", czy "rewolucyjny"...?

 

tym razem PO w roli glownej:

BK mnie TEŻ nie zaskakuje.

 

A mechanizm "odpisu" od dochodu z funkcji publicznych jest uniwersalny chyba we wszystkich polskich partiach. Żadna sensacja.

 

Co nie znaczy, że pochwalam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat to, to nie bylo byle co;)

Nie chytam - bardziej Cię uraża "zapał", czy "rewolucyjny"...?

 

No oczywiscie, ze rewolucyjny:)

 

tym razem PO w roli glownej:

BK mnie TEŻ nie zaskakuje.

 

A kogos zaskakiwal?;)

 

A mechanizm "odpisu" od dochodu z funkcji publicznych jest uniwersalny chyba we wszystkich polskich partiach. Żadna sensacja.

Ale tak zeby w partii swietych???:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewolucyjny:)

 

No, fakt.

 

Przegiąłem.

 

Późno, bo późno, ale SERDECZNIE PRZEPRASZAM! :twisted:

 

kogos zaskakiwal?;)

 

Znam parę osób, co go uważają za męża stanu, intelektualistę i jeszcze w dodatku za przyzwoitego gościa.

Dla ułatwienia dodam, że te osoby nie znają BK osobiście.

 

Ale tak zeby w partii swietych???:)

Żadnych "świętych". Kolega nie nadążasz za ewolucją. PO jest dziś oficjalnie "partią pragmatycznych". "Święci" to są przecież ci, co teraz rządzą i robią "odnowę moralną" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...