Jump to content

Coś nie pasuje

Robgas44

Recommended Posts

Będę apelował A czy koś ma to zainstalowane nad tylną szybą. Miałem tak w Forku. Widok przez lusterko wsteczne. Sprawdzalo sie znakomicie.

Edited by Robgas44

Też mi tak zainstalowali w Forku

Przerobilem tak, że kabel wychodzi bardziej od szyby i wszystko pięknie spasowane. Jak znajdę zdjęcie to dodam

Nie mogę znaleźć zdjęcia.

Ja wrzucałem je w dziele Nowy Forester.

Generalnie, wyjmij maskownice od głośnika, ułóż kabel tak by wychodził maksymalnie z pod szyby. Na 100% uda Ci się osiągnąć efekt, że wszystko będzie ładnie spasowane a kabel będzie wychodził z krawędzi z pod szyby.

ASO mi proponowało instalacje przy lusterku wstecznym.

Mam czujniki przód, tył z ekranem LCD na którym wyświetla się metraż który czujnik łapie przeszkodę.

Edited by wilkor

• 2 months later...

Mam zainstalowany przy lewym słupku wskaźnik czujnika cofania. Jest kabelek - rozumiem, ale i tak spora "przerwa" 

Ja nie mam kabelka a jednak 2 tygodnie temu zrobił się podobny kanion ;/

lewa strona  ;)

u mnie z lewej strony tez tapicerka ciekawie pracuje 

kratka nawiewu na szybę boczną z lewej strony  lekko się wysuwa w przeciwieństwie do tej z prawej strony która siedzi cały czas na swoim miejscu

DSC_0662.JPG

kratka strona lewa (od swojej lewej strony jest zagłębiona poprawnie od prawej bywa że wyjdzie ponad brzeg otworu w tapicerce, aktualnie jest na równo)

DSC_0661.JPG

kratka z prawej strony samochodu osadzona jest właściwe i cały czas pozostaje w swoim miejscu 

osłona słupka lewej strony jest chyba demontowana przy montażu ISR, u mnie brakowało środkowego kołeczka mocującego (środkowej spinki) 

a kabelki od ISR biegnące słupkiem leżą sobie na podsufitce lekko postukując na nierównościach 

Edited by ketivv

• 2 months later...

dlaczego masz czarne maskownice słupków A

są obciągnięte miękką tkanina powleczona elastycznym plastikiem o strukturze jak na zdjęciu poniżej

IMG_20150509_133250.jpg

nie lubię skóry czy alcantary stąd tez taki wybór

• 2 weeks later...