Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Czopik używający 18-ek BF Goodrich, zaliczył około 100 km i uzyskał najlepszy czas 1.59,6. Kuchar pokonał odcinek na ostro 28 razy. W najlepszym przejeździe był wolniejszy o sekundę od Polo, ale ogólne wnioski z całych testów sugerowały, iż na suchym asfalcie S2000 jest lepsze od N4 o sekundę na kilometrze."

 

http://www.autoklub.pl/15131,news.html? ... 39dbd166b6

 

zapowiada sie ciekawie, a jak jest z kosztami s2000 ver. N :?:

 

ktos cos wie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Argentynie wszystko po staremu - shakedown wygrał Loeb. A Petter znów na początku rajdu w czubie, a to w jego przypadku zazwyczaj oznacza, że albo gdzieś wydzwoni, albo mu się zepsuje samochód :twisted:.

 

Za rallyonline.pl:

 

"Sebastien Loeb był najszybszy podczas odcinka testowego przed Rajdem Argentyny. Rozegrano go już dzisiaj, ze względu na konieczność transportu samochodów do Buenos Aires na jutrzejszy superoes.

 

W użyciu było 4.59 kilometra szutrowej drogi pomiędzy Villa Garcia a Cabalango. Loebowi pokonanie odcinka testowego zajęło 2:27.9 minuty. Za Loebem w klasyfikacji znalazł się Petter Solberg, który wykręcił 2.28.2, zaś trójkę zamknął Marcus Gronholm. Czas Fina - 2:29.1."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow - pomozcie pozbierac mi moja dolna szczeke z podlogi. Leszek wygral OS1 :!: Zdeklasowal cala reszte :shock: szok, po prostu - jescze biorac pod uwage, ze on strasznie nie lubi superstage'ow.

 

oby tak dalej :!:

 

Kuzaj

McShea +2,4sek

Villagra +2,6

Marrini +2,6

Baldacci +3,2

Nutahara +3,3

Dorosinskiy +3,5

Flodin +3,7

Arai +3,8

Pastrana +4,7

Frisiero +4,8

Ligato +5,3

Aigner +5,6

.

.

.

Al-Attiyah +6,0

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek w tym roku sprawia wrażenie bardzo szybkiego. Ale to fakt - taki wynik jest wciąż pewnym zaskoczeniem.

 

Nie umniejszając zasług dotychczasowych zwycięzców rajdów w ramach RSMP, odnoszę wrażenie, że Leszek jest od nich wszystkich o klasę szybszy. Ja wiem, że najszybsi to ci, którzy dojeżdżają pierwsi do mety, ale... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość z forum na autoklubie zgrał przejazd Kuzaja z tego superstega i wrzucił na serwer. Tu link: http://www.sendspace.com/file/v2p4mz

 

edit:

Ahhh, ten komentarz Gaca, tradycyjnie porażka ;) Najlepszy moment: 'Brawo dla krakowskiej załogi, brawo Leszek Kuzaj, brawo Leszek Baran' :D ;-) :D

PS. Jakość video raczej marna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak: "troszke jakby nerwowo jedzie krakowski zawodnik"

 

chwilke pozniej:

 

"Kuzaj jedzie zdecydowanie bardziej plynnie od Wlocha"

 

;)

 

Przejazd Leszka baaardzo ladny, ciasniutko bral zakrety, bez zbednych bokow. Zastanawiam sie jednak, na ile ten dobry czas nie wynika tez z tego, ze WRCe przetarly przed nim droge? Bo z tego co sie orientuje, najpierw pojechalo ilestam PCWRC, potem WRC, a pozniej Leszek? Tak czy inaczej, liczy sie wynik! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się skończył idiotyczny (i krytykowany przez zawodników) pomysł rozegrania superoesu 700 km od bazy rajdu, żeby w stolicy se mogli pooglądać. A teraz jedna czwarta normalnych odcinków rajdu poszła w piz... :evil:

 

http://www.autoklub.pl/15394,news.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze lepiej. Cały pierwszy etap odwołany. Mam nadzieję, że FIA wyciągnie konsekwencje z tego żenującego pokazu nieudolności. Czegoś takiego chyba nie było dotąd w RSMŚ... Może lepiej niech Argentyna zajmie się kopaniem piłki... :evil:

 

http://www.autoklub.pl/15399,hotnews.ht ... 773e50c128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę się obawiam o poziom organizacyjny ewentualnej rundy MŚ w Polsce, ale mam nadzieję, że taka klęska by nas nie dotknęła.

 

Mnie martwi tu to, że w imię widowiska, pokazania się w Buenos Aires, doprowadza się do dezorganizacji i ograniczenia części sportowej imprezy. Czyli ważniejsza jest szoł na jakimś tam stadionie, niż rywalizacja.

I boje się, że właśnie w stronę takiego szoł przy popkornie i coli rajdy zmierzają. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na pewno taka wpadka by się nie zdarzyła :wink:

 

Problemu nie byłoby u nas na 100%. Głównie dlatego, że nie mamy nigdzie stadionu, na którym mógłby być rozegrany Super Special Stage. A co za tym idzie, o żadnych opóźnieniach w powrocie z niego nie mogłoby być mowy :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...