Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

paul_78, starać się i wysilać, to ja mogę w pracy :twisted:. Przy PS3 mam relaks. A do tego relaksu AC II jest idealne - coś się dzieje, ładne widoczki, jakieś tam misje itp. A jak za długo się biegnie z miejsca A do B, to można dla rozrywki po drodze w spektakularny sposób pozbawić wirtualnego życia wirtualnego przeciwnika :).

 

Wolę w każdym razie to, niż FPS-y. FPS-y mnie koszmarnie nudzą. Ostatnim, który mnie kręcił był klasyczny Unreal Tournament. Sciągnąłem sobie np. demo Uncharted II, pobiegałem, postrzelałem, ziewnąłem i na tym się skończyło :twisted:.

 

A w ogóle to, jak pisałem, najbardziej gry point&click i dlatego teraz właśnie wolę grać w "Secret of Monkey Island" na ajfonie, niż w bógwico na PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Wy, konsolowcy, możecie o tym wiedzieć

Coś tam możemy:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Civilization_Revolution

http://pl.wikipedia.org/wiki/Football_Manager - jest na PSP

 

Swoją drogą to większość konsolowców ma PC, grać może zazwyczaj i na jednym i na drugim. A gra się na konsoli bardzo fajnie, ale co Wy posiadacze (tylko) PC możecie o tym wiedzieć :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cośtam wiemy - mamy pady na usb ;-)

 

Nie no, żarty, żartami jest na konsole parę fajnych gier, ale ja się już tyle nagrałem, że chyba nie mam ciśnienia. Pykam sobie właśnie w moje stare zabawki typu Civilization czy też Excel vel Football Manager. Na konsoli chętnie pyknę raz na jakiś czas, zwłaszcza ze znajomymi w Fifę, czy innego PES-a.

 

Natomiast konsola, która mnie strasznie bawi i jakbym miał luźnego 1000 to bym kupił to Wii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Natomiast konsola, która mnie strasznie bawi i jakbym miał luźnego 1000 to bym kupił to Wii.

 

Przed ewentualnym zakupem polecam przeczytać : Żegnaj Wii.

Ten tekst oczywiście nie zmieni tego, że mnie Wii też się podoba. Nie wiem tylko, czy ten stan mógłby trwać dłużej. Poza tym pierwszeństwo ma PS3 + GT5 + kierownica :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę w każdym razie to, niż FPS-y. FPS-y mnie koszmarnie nudzą. Ostatnim, który mnie kręcił był klasyczny Unreal Tournament. Sciągnąłem sobie np. demo Uncharted II, pobiegałem, postrzelałem, ziewnąłem i na tym się skończyło :twisted:.

 

 

Mamy podobnie. Spróbuj Ratchet&Clank - nienudząca zręcznościówka z odrobina jatki. Kreskówkowa taka. Genialny odmóżdżacz :)

 

Jestem za PS3. Można sobie i pograć i film na blureju obejrzeć :mrgreen:

 

PS. Jak kupiłem PSa, to jedynym tytułem HD w mojej wypozyczalni był... Dla ułatwienia: w filmie roi się od efektów specjalnych, scieżka dźwiękowa rzuca na kolana...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U pana Boga w ogródku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xbox360 + Forza Motorsport 3 + kierownica :mrgreen:

 

O, to może korzystając z nadarzającej się okazji, dopytam się o kierownicę do Xa :P Kolega ma zestaw x360 + Forza3 + obłędny telewizor Szajsunga Full HD i szukał kierownicy do Xa, ale niestety znalazł tylko... trzy.

Pierwsza, to jakiś bardzo tani Logitech. Nic ciekawego.

Druga, to kierownica Micro$oftu która ma obrót poniżej 360 stopni i jest bezprzewodowa (nie wiem po co, dla mnie jest to wada). Na dodatek wołają za nią ok. 400zł.

Trzecia, to kierownica stworzona we współpracy z Porsche. Podobno bardzo fajna, ale cena powala (~1000zł?).

Stąd pytanie. Czy ktoś zna dobrą kierownicę do Xa w okolicach 400zł(kumpel nie chce wydawać więcej).

 

qTi, ja właśnie dlatego nawet nie rozważam opcji x360, bo do PS3jki pasuje chyba większość kierownic Logitecha. W każdym razie pasuje Logitech Driving Force GT, a czytałem, że to niezła kierownica na początek. Wprawdzie G25 to to nie jest, ale 900 stopni obrotu daje rade :P Cena atrakcyjna, a na dodatek, z tego co mi wiadomo, można ją podpiąć do PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazuja, faktycznie z kierownicą do xboxa jest lipa. Właściwie do wyboru są tylko te o których piszesz. Ja faktycznie kupiłem xboxa pod wpływem chwili i zaraz po zakupie jak się okazało, że nie można do niego podłączyć fajnej kierownicy w dobrej cenie to byłem załamany... :roll:

Ale jak dwa tygodnie później kupiłem Forze 3 i pograłem to mi przeszło. :mrgreen:

Mam kierownicę M$. W sumie nie jest taka zła, ale nie jest warta swojej ceny sklepowej.

Na szczęście na alledrogo można taką lekko używaną kupić za połowę ceny, a to już jest dobry przelicznik cena/jakość.

Logitecha' Drive FX-Super odradzam - nie ma pełengo wparcia Force Feedback, biegi zmienia się jakimiś malutkimi przyciskami, obrót kierownicy jeszcze mniejszy niż M$.

Co do tej kierownicy porsche to nowa kosztuje w granicach 1400pln.. a zbudowana jest z tego co wiem na bazie G25. Używki niestety ciężko dostać, ale za jakiś czas zacznę intensywniejsze poszukiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazuja, faktycznie z kierownicą do xboxa jest lipa. Właściwie do wyboru są tylko te o których piszesz.

 

Łeee, ale lipa :twisted:.

 

Kilka tygodni temu sprawdzilem Amazon i mozna bylo zamowic GT5 z dostawa w marcu. Dzis patrze i jest juz listopad http://www.amazon.com/Gra...66358688&sr=8-1

 

To jeszcze większa lipa :evil:. Ja nawet zrobiłem pre-order :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazuja, faktycznie z kierownicą do xboxa jest lipa...

 

To jest problem x'a :(

 

Kilka tygodni temu sprawdzilem Amazon i mozna bylo zamowic GT5 z dostawa w marcu. Dzis patrze i jest juz listopad

 

A to jest problem ps3 :(

 

Ja wprawdzie i tak jeszcze nie uzbierałem na konsolę ;), ale mam dwóch kumpli:

- pierwszy gra w Forze3 na padzie, bo na x'a nie ma żadnej porządnej kierownicy w rozsądnej cenie

- drugi wstrzymuje się z kupnem kierownicy do PS3, bo nie ma jeszcze GT5 :P

 

Tak źle i tak niedobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem wczoraj Heavy Rain (w pewnym sklepie w W-wie już wczoraj po południu sprzedawali :twisted:), niestety wieczorem coś musiałem zrobić, tak że usiadłem do gry tylko na 15 minut, przed snem.

 

I powiem Wam jedno: ta gra ma taki KLIMAT, że gdyby nie fakt, że pracuję zawodowo i staram się być poważnym człowiekiem, do teraz siedziałbym przy niej. Oj, jak mi było trzeba takiej gry!

 

Przypomina mi się taka gra na PC - jedna z pierwszych z elementami filmików (pomieszanie grafiki renderowanej i wstawek nagranych kamerą). Tam też było się detektywem, pamiętam, że oprócz "normalnych" ludzi byli jacyś zmutowani... Hmmm... Klimat był w każdym razie podobny.

 

[EDIT] Już wiem - Pandora Directive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...